Жінку, що вбила двох людей, врізавшись п'яною на авто в Хресну ходу на Ужгородщині, "вклали" в Центр нейрохірургії

На Закарпатті розвивається резонансна історія, абсолютно схожа до тієї, що мала місце з убивством в дорожньо-транспортній пригоді трьох людей колишнім керівником Хустської філії ПАТ "Закарпатгаз" Павлом Нагірним.

Жінку, що вбила двох людей, врізавшись п

Як з'ясувало Закарпаття онлайн, Наталія Балаж, яка вчора, 22 листопада, будучи п'яною за кермом автомобіля "Toyota Corolla", на швидкості врізалася в авто ДАІ, що замикало процесійний Хресний хід за участі трьох сотень людей, зараз переховується від правосуддя в Закарпатському обласному клінічному центрі нейрохірургії та неврології (нині директором є Володимир Химич, раніше Центром керував чинний ректор Ужгородського національного університету Володимир Смоланка). Жінку, що через 1,2 проміле алкоголю в крові вбила двох і покалічила ще кількох людей, вклали до центру начебто з підозрою на струс головного мозку. Як стверджують джерела Закарпаття онлайн - на прохання колишнього голови Мукачівської РДА Іллі Токаря, з яким сім'я Балажів (мати винуватиці ДТП - Надія Балаж є директором Мукачівського аграрного коледжу) перебуває у родинних стосунках. 

Тобто, постмайданному сьогоденні маємо абсолютну паралель з історією, яка мала у випадку Павла Нагірного, колишнього очільника Хустської філії ПАТ "Закарпатгаз", який, перебуваючи п'яним за кермом, вбив двох людей - матір і доньку, і ще двох дітей покалічив. Після тієї страшної аварії П.Нагірний щез з місця ДТП і переховувався від правосуддя в обласній психіатричній лікарні в Берегові, а потім - за кордоном. І лише через рік, внаслідок тиску громадськості, П.Нагірного засудили до 8 років тюрми.

Аналогічна спроба сховати Наталію Балаж вже в нових, після Революції Гідності, умовах викликала бурю емоцій в читачів Закарпаття онлайн, які в коментарях до відповідних публікацій та листах на електронну адресу Закарпаття онлайн вказують на продовження політики подвійних стандартів уже в нові часи.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, близько 4-ї години ранку 22 листопада, на 798 км автодороги Київ - Чоп сталася дорожньо-транспортна пригода з тяжкими наслідками - водій автомобіля «Toyota Corolla», перебуваючи за кермом в стані алкогольного сп’яніння, скоїла зіткнення з патрульним автомобілем «ВАЗ 2110», що супроводжував хресну ходу православної громади Ужгрода до Свято-Успенського жіночого монастиря. При цьому, як повідомляють в Департаменті ДАІ МВС України, на автомобілі ДАІ були включені проблискові маячки, а пішоходи були одягнені у світлоповертаючі жилети. 

Внаслідок ДТП один пішохід загинув на місці події, а а інший - вже у лікарні. Ще троє пішоходів, а також водій та пасажир автомобіля «ВАЗ» отримали тілесні ушкодження, з якими були доставлені до лікарні.

За результатами експертизи, в крові водія Toyota Corolla лікарі виявили 1,2 проміле алкоголю.

23 листопада 2014р.

Теги: Нагірний, Балаж

Коментарі

Пішоход 2014-11-28 / 15:32:15
4.5. Рух організованих груп людей по дорозі дозволяється тільки в напрямку руху транспортних засобів колоною не більш як по чотири особи в ряду за умови, що колона не займає більше половини ширини проїзної частини одного напрямку руху. Попереду і позаду колони на відстані 10 - 15 м з лівого боку повинні бути супровідники з червоними прапорцями, а у темну пору доби та в умовах недостатньої видимості - із засвіченими ліхтарями: спереду - білого кольору, позаду - червоного.

Водію від пішохода 2014-11-28 / 10:11:53
Так водій і не відповів по суті, тобто лише бруд і припущення про вживання алкоголю водієм

Водію від пішохода 2014-11-27 / 19:08:01
Що за полунатяки6 якщо знаєш про саксофон та підпиток, то скажи де це було і що ти там робив. А якщо тобі вона не приділила уваги то і не потрібно її шльонжрою називати. Фантазер зренов, що плітки реальністю вважає.

АБВГД 2014-11-26 / 14:35:00
Пане "майже атеїсте",ваші коментарі "не в тему" . У Європі є Хресні ходи і ще більш масштабні. А для п’яних стерв що, окремі траси прокладати, щоб крім них ніхто не їздив і не ходив.

Love 2014-11-25 / 22:53:28
Я радий, що є такі люди як О.Д, якщо були б всі такі, то таких бід не було в сім' ях

О.Д. 2014-11-25 / 22:48:00
Можу покласти руку на Біблію, що не сідав за кермо напідпитку. І хочу акцентувати, що горе - в інших сім'ях, в сім'ях тих, кого вбила і покалічила ця скотина.

Love 2014-11-25 / 22:27:01
Всі хто пише ці коментарі, чи хоч один із Вас може покласти руку на біблію і поклястися шо ніколи не сідав за руль випившим? Шо всі накинулися на сім'ю як шакали, у них горе, а ви чужі гроші рахуєте!

Вася 2014-11-25 / 17:57:12
Я знаю її матір, директора аграрного коледжу-виняткова хабарниця. Якщо їй вдасться вигородити доньку-вбивцю гріш ціна Україні. Небесна сотня загинула просто так! В нас нічого не помінялося і не поміняється. Слава грошам, аферистам і давидківським шлюхам!

Вад 2014-11-24 / 21:07:40
Хресний хід почався після 22 години. тобто коли рух на дорозі мінімальний. звинувачувати священників в хресному ході нічого. цей хресний хід традиція, а традиції треба підтримувати. завдяки традиціям нація живе і процвітає, і і памятає своє минуле, і не повторює помилок. а щодо вбивці, такі мають сидіти до вічно! таким не може бути прощення! Бог прощає. Слава Україні!

мукачево 2014-11-24 / 10:48:19
Сім"я Балажів це покидьки суспільства:
мати - організувала нечуваний рекет в коледжі віносно студентів та викладачів
батько - злодій, що торгує краденими машинами, на території коледжа ще й має підприємство
син - займається наркотою(інфа з міліції)
донька(п"яня вбивця) - неук, що людей не лічить, а калічить. Активно тратить награбовані своєю матір"ю гроші, на ведення розпусного способу життя.

ВОН З МУКАЧЕВА ПОКИДЬКИ!!!!!!!!!!!!!!!

читач 2014-11-24 / 10:20:06
"майже атеісту"
В європі взагалі є ДОРОГИ - до речі в основному платні - основні та безплатні - з боку!!! В Європі є ТРОТУРИ, ВЕЛОСИПЕДНІ ДОРІЖКИ!!! Там є гоміки, трансвестити, свінгери (є вони і в нас та тільки зараз це стає "нормою" і вони сміло піднімають голови, йдут у викладачі, депутати) і ще багато чого є в них, чого може немає в нас, або якщо є та ще не так відкрито!

водій 2014-11-24 / 09:23:12
Там, де мадам на саксафоні грала, а алкоголем запивала, там треба було і проспатися. Але видно, що за двері вистаили. То що це добра шльондра, це всім відомо.

Читач 2014-11-24 / 06:38:26
хтось усвідомлює, що значить 1,2 проміле ?!

Майже атеіст 2014-11-23 / 22:26:02
А в Європі (куди мивсі так прагнемо) чи ходять такі процесії по автобанах і міжнародних шляхах?

Майже атеіст 2014-11-23 / 22:20:25
З якого це я буду вигороджувати вбивцю?!! Людина , яка на підпитку сідає за кермо - завжи потенційний ВБИВЦЯ. Тут про інше... Невже нічна хода по найжвавішій міжнародній трасі є ВЕЛИКИМ СВІДЧЕННЯМ ВІРИ ТА ПОШАНИ ДО БОГА? Звісно, кожен вибирає свій шлях до НЬОГО, але ті хто організовував цей захід повинні були б зважити на можливі ризики... І дивно що від православної московської єпархії немає жодних співчуттів ... Тільки щасливі святкові обличчя на світлинах...

Атеїсту 2014-11-23 / 17:47:32
Яке це має значення, атеїсте. Не було би Хресної ходи, влупила би пяниця в інших невинних людей, або в електроопору чи дерево, краще би там зупинилася така безвідповідальна тварь! Не вигороджуй злочинця.

ЗНАТОКУ 2014-11-23 / 17:07:52
побив Бог тих Гешів із такими сватами, хоча інтересно, хто наважиться у подонків-Балажів узяти тридцять серебряників.

знаток 2014-11-23 / 16:52:07
Балажі є сватовами ГЕШІВ, а це сила і величезні гроші, за які питання мож рішати і в Європі, а не в нашій бідній і корумпованій державі. Так, що все ще попереду

??? 2014-11-23 / 16:33:20
Це виправдовує п'яну жінку за кермом?

Майже атеіст 2014-11-23 / 16:26:17
http://mukacheve.church.ua/2014/11/22/molitovne-vshanuvannya-ikoni-presvyatoji-bogorodici-skoroposlushnici-v-dombokskomu-monastiri/
І жодного слова про трагедію! ХТО організував нічну ходу? З ЧИЄГО благословення жінки, діти (кажуть що навіть з дитячими колясками були!!!) вночі йшли по найнебезпечнішій трасі області?!!! І дві машини ДАІ цього не виправдовують. Як на тке можна підбивати людей???

НОВИНИ: Кримінал

22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 1
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми