В Ужгороді святкування Дня Гідності розпочалися з молитви за Україну "Боже великий єдиний" (ВІДЕО)

Сьогодні, 21 листопада, в Ужгороді під час відзначення Дня гідності і свободи відбувся благодійний мистецький аукціон.

В Ужгороді святкування Дня Гідності розпочалися з молитви за Україну "Боже великий єдиний" (ВІДЕО)

Урочистості розпочалися піснею-молитвою за Україну «Боже великий єдиний», яку на Театральному майдані, де відбувалося віче з нагоди річниці Революції гідності, виконали студенти  Ужгородського державного музичного училища ім. Д.Задора та Ужгородського коледжу культури і мистецтв. Після цього присутніх закликали хвилиною мовчання вшанувати пам’ять героїв, які загинули на Майдані та під час військових дій на Сході України.

«За цей рік відбулось чимало змін. Ще рік тому ми не могли подумати, що Янукович та його поплічники втечуть із країни. Ми побачили, що з'явилось нове покоління людей, яке до останнього відстоюватиме свої демократичні прагнення. В цей день хочу побажати розквіту нашій країні та миру», – поділився своїми думками ужгородець Павло.

Під час відзначення Дня гідності та свободи відбувся благодійний захід «Творча Молодь Закарпаття – захисникам Вітчизни». Студенти Ужгородського коледжу прикладного мистецтва виставили на продаж з аукціону свої картин.

«Усі виручені кошти ми спрямуємо на допомогу військовим із Закарпаття, які воюють у зоні АТО. Хтось допомагає захищаючи кордони країни на Сході, а хтось – допомагає тут, в тилу, збираючи кошти», – зазначив начальник управління культури Закарпатської ОДА Юрій Глеба.

Кульмінацією свята стало масове випускання в небо голубів - символ віри в краще майбутнє країни та якнайшвидше припинення військових протистоянь.

Вікторія Жуйко-Сабо, ZIK

21 листопада 2014р.

Теги: День Гідності, святкування, молитва

НОВИНИ: Соціо

21:14
На Закарпатті забудовник уник кримінальної відповідальності, сплативши 4,6 млн грн податку на прибуток
15:45
У Тарнівцях на Ужгородщині провели в останню дорогу захисника Василя Копача Фото новина
09:23
У Лукові Хустської громади попрощалися з Іваном Повхом, що з квітня вважався зниклим безвісти Фото новина
23:49
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим Героєм Іваном Ключніком Фото новина
16:58
В Ужгороді на двох локаціях встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі Фото новина
01:32
/ 7
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
23:21
На сайті "Закарпаття онлайн" тривають регламентні роботи
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
07:08
/ 22
Руки в кайданках
05:48
/ 3
Штурмовик із Руських Комарівців
04:15
/ 3
Підготовче судове засідання у справі вітряків на Руній відбулося в Ужгороді Фото новина
18:36
/ 11
Серед пріоритетів нового прокурора Закарпаття Пацкана є захист релокованого бізнесу, але немає захисту довкілля Фото новина
11:32
Ватикан оголосив нову дату беатифікації священномученика Петра Павла Ороса
02:01
/ 1
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 7
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
15:16
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Сергієм Гвоздецьким Фото новина
18:07
/ 1
На Сумщині поліг уродженець Стужиці Іван Лешанич з Мукачева Фото новина
14:41
/ 4
Підтверджено загибель Олександра Лацка з Зарічова Перечинської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:09
Фінішувала друга зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді Фото новина
05:01
/ 2
З КПП "Ужгород" до Словаччини втік прикордонник
04:38
/ 5
Розслідування журналістки Олени Мудри, через яке на неї тиснуть судом "Вітропарки", перемогло в конкурсі журналістських робіт про Закарпаття
17:42
/ 2
500 підписів за 3 доби: колективне звернення з вимогою зупинити злочин на Руні достроково направлено новому генпрокурору Кравченку
» Всі новини