В Ужгороді через особисту неприязнь 51-річний чоловік побив жінку до лікарні

Днями жительку села Оріховиця Ужгородського району добряче побили через неприязні відносини. Перевірку даного факту проводили працівники Ужгородського райвідділу міліції та вже знайшли кривдника потерпілої.

В Ужгороді через особисту неприязнь 51-річний чоловік побив жінку до лікарні

Днями до Ужгородського райвідділу міліції зателефонував лікар нейротравмопункту обласної клінічної лікарні, який повідомив, що до них для надання медичної допомоги зі значними тілесними ушкодженнями доставлено 35-річну мешканку села Оріховиця, що на Ужгородщині.

Працівники Ужгородського райвідділу міліції вирушили до лікарні для встановлення обставин даної події. Оскільки потерпіла перебувала під дією медпрепаратів, опитати її не вдалося. Однак міліціонери одразу ж розпочали перевірку.

В ході здійснення оперативно-розшукових заходів працівникам карного розшуку та слідчого відділення Ужгородського райвідділу міліції вдалося встановити, що дані тілесні ушкодження жінка отримала напередодні ввечері на вул.Дендеші в місті Ужгород. На грунті особистих неприязних відносин її побив 51-річний мешканець обласного центру.

На даний час потерпіла знаходиться на стаціонарному лікуванні, при свідомості, проте стан її середньої важкості.

За даним фактом слідчим Ужгородського РВ УМВС внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Дії кривдника жінки кваліфікуються за ч.1 ст.121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження). Слідство триває.

Ганна Дан, Ужгородський РВ УМВС

20 листопада 2014р.

Теги: неприязнь, побиття

НОВИНИ: Кримінал

18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 12
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
20:24
Посадовець терпідрозділу Держземагентства "недбало" допоміг вкрасти земель нацпарку "Синевир" на 45 млн грн
19:36
/ 4
На ремонті вулиці в приужгородському Минаї підрядник вкрав 1,6 млн грн Фото новина
19:19
/ 2
У Негрові на Мукачівщині директорка дитсадка привласнила 650 тис. грн зарплат двох "липових" працівниць Фото новина
17:35
На Закарпатті посадовець допустив вирубку лісу в заповіднику на 4,5 млн грн Фото новина
16:08
Спроба втечі за $15 тисяч: на Закарпатті викрили переправника разом з "клієнтами" Фото новина
14:09
/ 5
На Закарпатті викрили лікаря ВЛК, який за гроші "списував" військовозобов’язаних Фото новина
12:35
У Барбові чоловік з ножем напав на сусіда: постраждалий у лікарні Фото новина
15:29
В Ужгороді грабіжник надкусив потерпілому вухо під час нападу Фото новина
17:13
/ 1
На Іршавщині взяли під варту торговця метамфетаміном Фото новина
15:03
/ 2
Закарпатець, який прикував дружину ланцюгом на 10 днів, відбувся умовним строком
16:48
/ 10
Підлітків, яких підозрюють у зґвалтуванні жінки у Мукачеві, взяли під варту Фото новина
21:39
Справу 3-х жителів Тернова на Тячівщині, які жорстоко вбили та розчленували тіло свого односельця, передали до суду Фото новина
12:18
Ужгородець в гаражі налагодив "професійне" виробництво сигарет Фото новина
» Всі новини