Окрім констатації факту, що на Закарпатті установи нового типу - Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) - почали працювати одними з перших в Україні, лунало і чимало критики. Так, чи не найбільше нарікань у роботі Центрів на місцях є на співпрацю з Міграційною службою. Представникам структури наголосили – необхідна ефективна взаємодія між фахівцями ЦНАП і службою, яка відповідальна за оформлення паспортів, адже чи не найбільше зволікань в роботі є саме з цим дозвільним документом.
Як відомо, Центри надання адмінпослуг створені за ідеєю "єдиного вікна" – аби позбавити громадян потреби оббивати пороги, але передовсім – щоби відійти від корупції. На зустрічі керівник краю акцентував: ЦНАП створені для того, аби, зменшивши контакт між людьми і структурами-надавачами послуг, прибрати явища "вирішувань" і "домовлянь", отже і слід діяти в цьому напрямку, а не, як іноді трапляється, намагатися навпаки ускладнити процес.
Представники служб і влади міст та районів, керівники місцевих ЦНАП обговорили конкретні моменти роботи та взаємодії. У перспективі ідеться про рух до максимально автоматизації процесів оформлення документів і відтак власне надання послуг закарпатцям. Василь Губаль, зокрема, нагадав про необхідність створення системи електронної черги.
Водночас, на думку голови ОДА, ЦНАП – це лише початок шляху в принциповій зміні системи в сфері надання адмінпослуг. Так, за пропозицією Василя Губаля, Закарпаттю слід рухатися до відкриття Палацу юстиції, який, організований з використанням найкращих світових та українських практик, має стати взірцем для інших регіонів, повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.