Соціально-економічне становище Ужгородського району за січень-вересень 2014 року

Головне управління статистики в Закарпатській області вирахувало статистичні дані про соціально-економічне становище Ужгородського району за 2014 рік.

Соціально-економічне становище Ужгородського району за січень-вересень 2014 року

Промисловість:

Промисловими підприємствами району протягом січня–вересня п.р. реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 3190,2 млн.грн., питома вага якої у загальнообласному обсязі реалізації становила 42,3%.

Сільське господарство: 

Станом на 1 жовтня 2014р. загальне виробництво зернових і зернобобових культур (включаючи кукурудзу) в усіх категоріях господарств склало 57,7 тис.т (у початково оприбуткованій вазі), що на 2,1% більше від обсягів на відповідну дату минулого року.

Господарствами усіх категорій району зібрано 82,8 тис.т картоплі, 35,9 тис.т овочів відкритого ґрунту, 9,0 тис.т плодів та ягід, що, відповідно, на 2,5%, 15,9% та 26,8% більше показника на відповідну дату 2013р.

Протягом дев'яти місяців п.р. у господарствах усіх категорій вироблено 2,8 тис.т м’яса (реалізація худоби та птиці на забій у живій вазі), 17,6 тис.т молока та 16,6 млн.шт. яєць. Порівняно з відповідним періодом минулого року виробництво м'яса та молока зменшилось відповідно на 7,5% та 3,7%, а виробництво яєць – зросло на 0,4%.

Станом на 1 жовтня 2014р. у всіх категоріях господарств порівняно з показником на відповідну дату минулого року зменшилась чисельність поголів'я великої рогатої худоби на 9,7%, поголів’я свиней – на 5,2%, водночас, чисельність поголів’я овець та кіз зросла на 9,8%, а птиці – на 2,6%.

Будівництво:

Протягом дев'яти місяців п.р. забудовниками району прийнято в експлуатацію 33641 м2 загальної площі житла, що на 6,7% більше, ніж у січні–вересні 2013р. Із загального обсягу збудованого житла 93,6% припадало на індивідуальних забудовників. Майже весь обсяг житла (98,9%) прийнято в експлуатацію у сільській місцевості.

У січні–вересні 2014р. підприємствами та організаціями району виконано будівельних робіт на суму 30,7 млн.грн., що становило 12,4% загальнообласного обсягу будівельних робіт.

Транспорт:

За січень–вересень п.р. підприємствами автомобільного транспорту (з урахуванням перевезень, виконаних фізичними особами-підприємцями) перевезено 171,6 тис.т вантажів, що на 28,1% менше, ніж за січень–вересень 2013р. Вантажооборот зріс на 16,3% і склав 152,6 млн.ткм. 

Послугами автомобільного транспорту скористалися 1494,9 тис. пасажирів, що на 0,1% більше, ніж за відповідний період минулого року. Пасажирооборот становив 51,7 млн.пас.км і порівняно з відповідним періодом минулого року збільшився на 23,0%.

Зовнішньоекономічна діяльність:

Обсяг експорту зовнішньої торгівлі товарами протягом дев'яти місяців п.р. склав 262,4 млн.дол. США і зріс порівняно з відповідним періодом минулого року на 14,5%; імпорту – 460,8 млн.дол. США, що на чверть менше обсягу імпорту аналогічного періоду 2013р. Від’ємне сальдо зовнішньої торгівлі товарами становило 198,4 млн.дол. США.

За попередніми даними, експорт зовнішньої торгівлі послуг району склав 13,9 млн.дол. США, що на 8,3% більше обсягу експорту за січень–вересень 2013р., імпорт – 9,0 млн.дол. США і зменшився на 56,4% порівняно з відповідним періодом минулого року. Сальдо зовнішньої торгівлі послугами становило 4,9 млн.дол. США.

Загальний обсяг прямих іноземних інвестицій вкладених в економіку району станом на 1 жовтня п.р. склав 128,2 млн.дол. США.

Ціни:

Індекс споживчих цін (інфляції) по області у вересні п.р. порівняно з серпнем склав 102,3%, по країні – 102,9%, а по відношенню до грудня 2013р. індекс інфляції по області зафіксовано на рівні 116,6%, по країні – 116,2%.

Заробітна плата:

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатного працівника району за січень–вересень п.р. склала 2966 грн., що становило 111,3% до середнього рівня по області і зросла порівняно з відповідним періодом 2013р. на 10,9%.

Загальна сума невиплаченої заробітної плати на 1 жовтня 2014р. збільшилася порівняно з початком попереднього місяця у 2,2 раза і склала 180,0 тис.грн. Уся заборгованость із виплати заробітної плати припадала на економічно активні підприємства.

Населення:

На 1 жовтня 2014р. в Ужгородському районі проживало 70,3 тис. осіб. Упродовж січня–вересня п.р. загальна чисельність населення збільшилася на 483 особи, як за рахунок міграційного так і природного приросту населення.

Леся Антошик, Заступник начальника управління – начальник відділу організації статистичних спостережень і взаємодії з користувачами та респондентами

18 листопада 2014р.

Теги: соціальне, економічне, становище

НОВИНИ: Соціо

23:21
На сайті "Закарпаття онлайн" тривають регламентні роботи
23:49
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим Героєм Іваном Ключніком Фото новина
16:58
В Ужгороді на двох локаціях встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі Фото новина
01:32
/ 5
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
07:08
/ 22
Руки в кайданках
05:48
/ 3
Штурмовик із Руських Комарівців
04:15
/ 3
Підготовче судове засідання у справі вітряків на Руній відбулося в Ужгороді Фото новина
18:36
/ 11
Серед пріоритетів нового прокурора Закарпаття Пацкана є захист релокованого бізнесу, але немає захисту довкілля Фото новина
11:32
Ватикан оголосив нову дату беатифікації священномученика Петра Павла Ороса
02:01
/ 1
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 7
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
15:16
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Сергієм Гвоздецьким Фото новина
18:07
/ 1
На Сумщині поліг уродженець Стужиці Іван Лешанич з Мукачева Фото новина
14:41
/ 4
Підтверджено загибель Олександра Лацка з Зарічова Перечинської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:09
Фінішувала друга зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді Фото новина
05:01
/ 2
З КПП "Ужгород" до Словаччини втік прикордонник
04:38
/ 5
Розслідування журналістки Олени Мудри, через яке на неї тиснуть судом "Вітропарки", перемогло в конкурсі журналістських робіт про Закарпаття
17:42
/ 2
500 підписів за 3 доби: колективне звернення з вимогою зупинити злочин на Руні достроково направлено новому генпрокурору Кравченку
03:47
У п'ятницю в ужгородському скансені відкриються дві виставки
22:03
/ 4
"Вітряні парки" "відповідально" відбудують міст, "безвідповідально" обвалений вантажівками з щебенем для дороги, якою вони планують возити "ненормативні великогабаритні вантажі"
13:11
Екоклуб у Ясіні запрошує на пізнавальну "Подорож на Драгобрат"
» Всі новини