Ужгородець передав міліції "з вигляду знайомого чоловіка", який пропонував йому покурити марихуану

Обідньої пори до Ужгородського міськвідділу міліції надійшло повідомлення від 37-річного місцевого жителя про те, що на вулиці Легоцького, з вигляду знайомий чоловік, пропонує йому покурити речовину з виду схожу на маріхуану.

Ужгородець передав міліції "з вигляду знайомого чоловіка", який пропонував йому покурити марихуану

 

Для з’ясування обставин, за вказаною адресою відразу виїхали слідчо-оперативна група та працівники карного розшуку міськвідділу міліції. «Доброго» наркомана, міліціонери знайшли неподалік, за наданими заявником прикметами.

Міліціонери встановили його особу. Ним виявився 43-річний ужгородець. У скоєному чоловік зізнався. В присутності понятих, з кишені своєї куртки, чоловік добровільно видав пакет з речовиною рослинного походження, з виду подібну на марихуану.

Вилучену речовину направлено на дослідження до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Закарпатській області. Відомості по даному факту внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань та відкрито кримінальне провадження.

Триває слідство.

Діана Дорогій, Ужгородський МВ УМВС

14 листопада 2014р.

Теги: марихуана

НОВИНИ: Кримінал

11:03
Директор мукачівського підприємства відповідатиме за спробу незаконного експорту пиломатеріалів Фото новина
17:52
/ 4
Суддю Воловецького райсуду Пелиха викрили на хабарі за скасування арешту 20 кубів лісу Фото новина
17:21
/ 1
Житель Тячівщини викрав «Mitsubishi Lancer» і сховав у лісі Фото новина
15:50
/ 1
В Ужгороді засудили матір з сином, які облили фекаліями офіс кадрової агенції
13:55
/ 5
На Закарпатті судитимуть групу, що заробила $500 тис. на переправленні ухилянтів за кордон Фото новина
17:19
На Мукачівщині засудили чоловіка, який вбив гостя, бо той відмовився покинути будинок Фото новина
13:01
/ 1
У Буштині троє неповнолітніх розібрали термінал і викрали готівку Фото новина
11:09
На Закарпатті викрили переправника, який за $7000 вів ухилянтів до кордону з Румунією Фото новина
18:00
На Закарпатті затримали військовослужбовця та п’ятьох спільників у схемі переправлення чоловіків до Румунії Фото новина
17:17
На Закарпатті затримали трьох фігурантів у схемі перевезення військовозобов’язаних інкасаторським авто Фото новина
15:51
В Ужгороді затримали чоловіка, який під час візиту «в гості» пограбував жінку Фото новина
18:22
/ 2
Закарпатські митники вилучили понад 700 кг наркотичного чаю Фото новина
16:35
/ 8
На Закарпатті викрили інкасаторів, які за $16,5 тис. доставляли ухилянтів до кордону Фото новина
10:36
/ 7
Після підозри у розкраданні на дронах ексголова Мукачівської РДА Гайдай вступив до лав ЗСУ
14:41
У Виноградові чоловік обікрав пацієнтку лікарні під час відвідувань Фото новина
12:48
/ 1
У Ракошині 30-річний чоловік під час застілля зарізав знайомого Фото новина
16:33
На Закарпатті військовому дали 2 роки умовно за переправлення чоловіків через кордон
11:26
На Закарпатті за тиждень викрили три нові схеми переправлення ухилянтів за кордон Фото новина
15:25
/ 5
У поліції розпочали перевірку за фактом загибелі лебедів у Буштині через ймовірне умисне отруєння Фото новина
15:38
На Закарпатті викрили канал переправлення військовозобов’язаних до Угорщини Фото новина
11:02
/ 16
Керівниці поліклініки в Міжгір'ї, яка за хабарі направляла чоловіків на МСЕК, випустять з-під варти за 60 тис. грн застави Фото новина
09:29
/ 4
Громаді Ужгорода через суд повернули привласнену колишнім депутатом автобусну зупинку
08:47
/ 8
Головного травматолога Тячівської лікарні, який за хабарі робив інвалідність, оштрафували на 17 тис. грн
18:01
Суд виніс вирок мукачівцю, який продавав наркотики просто «з рук у руки» Фото новина
16:39
У Берегові 20-річний хлопець обікрав будинок 61-річної жінки Фото новина
» Всі новини