На Тячівщині вихованці клубу "Хортинг" зібрали кошти на спецодяг для хортистів у зоні АТО (ФОТО)

Зі слів тренера, голови Тячівської федерації бойових мистецтв "Хортинг" допомогу збирали всім клубом, юні вихованці та їх батьки підключилися до благородної акції на підтримку українських військовослужбовців на Сході.

На Тячівщині вихованці клубу "Хортинг" зібрали кошти на спецодяг для хортистів у зоні АТО (ФОТО)

На цей раз вирішили допомогти адресно. Адже на даний час декілька спортсменів хортингістів знаходяться в зоні АТО.

На зібрані кошти для учнів-вояків закупили необхідний спецодяг: термоковдри, балаклави, бушлати, берци, камуфляжний спецодяг, термобілизна, наколінники, зимові рукавиці та направили безпосередньо до військових частин, де несуть службу земляки.

Михайло Бучак зауважив, що хотілося б допомогти більше і не тільки своїм учням, а й іншим нашим захисникам Вітчизни.

- Хочеться висловити вдячність всім, хто долучився до збору коштів, на які були закуплені необхідні речі нашим хлопцям. А також побажати спортсменам гідно служити та повернутися додому здоровими і неушкодженими, - Михайло Бучак.

Він також висловив сподівання, що спортивні навики з єдиноборства, які здобули воїни під час посилених тренувань допомагають їм долати військові труднощі. Адже хортинг як вид спорту не лише зміцнює здоров’я, а й безперечно укріпляє дух та волю у боротьбі за державність й цілісність нашої рідної України.

11 листопада 2014р.

Теги: клуб,

НОВИНИ: Соціо

18:24
Де народжується Уж? — природничо-пізнавальна програма для школярів
17:12
/ 1
8-річній Домініці з Мукачева успішно пересадили нирку від мами в «Охматдиті» Фото новина
15:16
Прикордонники Чопського загону провели в останню дорогу свого побратима на Вінниччині Фото новина
12:46
/ 2
В Ужгороді обговорили запуск поїзда «Sakura Train» як символ українсько-японської дружби Фото новина
11:45
На Рахівщині гірські пошуковці врятували подружжя з Одещини Фото новина
11:26
/ 1
Руськокомарівський ліцей: "Охрімова свита" місцевого самоврядування
10:28
/ 2
На кінець 2025-го середня зарплата на Закарпатті становила 29 тис. грн
01:56
/ 1
На війні з росією поліг Роберт Зубан зі Солотвина на Тячівщині Фото новина
01:44
/ 1
У лікарні у Гайвороні на Кіровоградщині помер захисник Юрій Галаговець з Лютої Костринської громади Фото новина
01:24
/ 15
Як Ужанський нацпарк став на бік руйнування Карпат, а надлісництва через вітряки втратили сертифікати FSC
11:50
Синевир – «морське око», «озеро зі сліз» та кінолокація Фото новина
11:36
У Дубриничах крім приміщення для ВПО, зданого в оренду "вітропаркам", виявили ще одне необліковане Фото новина
09:01
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 11 лютого
12:24
/ 3
На Закарпатті батько з сином намагалися вивезти сигарети до Словаччини Фото новина
12:16
Подорож Стежками Довбуша: екоосвітня програма в Карпатах для школярів
11:19
На війні з росією поліг воїн із села Бакош на Берегівщині Василь Хіміч Фото новина
09:21
/ 1
Патрульні в Ужгороді зупинили нетверезого водія без права керування Фото новина
10:13
/ 2
В Ужгороді стартувала серія безкоштовних романтичних екскурсій містом
09:02
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 9 лютого
11:15
/ 1
У Ясіні на Рахівщині попрощалися з Героєм Павлом Говбелом Фото новина
18:28
В Ужгороді патрульні зупинили водія з 2,32 проміле алкоголю Фото новина
09:19
/ 2
В Ужгороді зупинили водія без прав із ознаками наркотичного сп’яніння Фото новина
10:00
Пластуни Мукачева допомагають військовим відновлюватися Фото новина
17:04
В Україні відбувся 71 обмін полоненими – серед звільнених військовий, що мобілізувався на Закарпатті Фото новина
13:09
У Мукачеві водія BMW притягнули до відповідальності за порушення ПДР і нетверезе керування Фото новина
» Всі новини