Тарифи на ритуальні послуги в Ужгороді пропонують підвищити в середньому на 18%

Проект рішення "Про тарифи на ритуальні послуги з поховання" виноситься на чергове засідання виконавчого комітету Ужгородської міської ради наступної середи, 12 листопада.

Тарифи на ритуальні послуги в Ужгороді пропонують підвищити в середньому на 18%

Як ідеться у пояснювальній запиці до проекту рішення, із клопотанням перегляду тарифів на ритуальні послуги до виконкому звернувся Ужгородський комбінат комунальних підприємств. 

За період дії тарифів, з травня 2013 року, відбулося збільшення цін на пиломатеріали на 25%, пально-мастильні матеріали: бензин А-95 на 46,7%, дизливо на 53,0%, моторні оливи на 18%; підвищення мінімальної заробітної плати на 6,2%, тарифів на електроенергію на 24% та призводить до того, що тарифи перестали відшкодовувати витрати на їх надання. 

Звернення та розрахунки комбінату щодо перегляду тарифів було розглянуто на засіданні міської міжвідомчої комісії з питань реалізації державної цінової політики у житлово-комунальному господарстві та на міському пасажирському транспорті, якою було погоджено подані розрахунки тарифів. 

Також, розрахунки тарифів на ритуальні послуги надіслані до територіального відділення Антимонопольного комітету України у Закарпатській області для погодження відповідно до чинного законодавства. 

З огляду на вищенаведене, зазначається у документі, та з метою приведення економічно-об‘єктивних показників доходів підприємства у відповідність із витратами, на розгляд виконкому виноситься пропозиція щодо встановлення тарифів на ритуальні послуги необхідні для поховання, яка при рівні рентабельності 12% дозволить створити умови для беззбиткової діяльності підприємства. 

07 листопада 2014р.

Теги: ритуальні послуги

Коментарі

Степан Крук 07.11.2014 / 18:06:46
Йой, шо типирь буде!?

НОВИНИ: Соціо

20:59
Підтверджено загибель в червні 2025-го Мацоли з Вонігова на Тячівщині Фото новина
19:26
/ 3
Мешканці Щербовця на Мукачівщині виступили проти вирубки лісу для будівництва лінії електропередачі на знищену вітряками Руну
18:25
На Тячівщині оштрафували 29-річну жінку за спалювання сухостою Фото новина
15:24
В Ужгороді виявили водійку з перевищенням норми алкоголю більш ніж у п’ять разів Фото новина
14:25
Підтвердили загибель Героя з Бистриці на Мукачівщині Роланда Поплавського Фото новина
11:57
/ 2
Іноземець понад 15 років незаконно проживав на Закарпатті Фото новина
09:12
На Закарпатті обрали 8 ліцеїв для переходу на 12-річну освіту
19:08
/ 2
Рятувальники вийшли в рейди проти паліїв сухостою Фото новина
16:28
/ 3
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
15:34
/ 3
На Закарпатті викрили схему ухилення від податків через «тіньові» квитки на міжнародні рейси Фото новина
15:17
На війні загинув захисник із Королева на Берегівщині Георгій Попович Фото новина
14:40
/ 4
На Закарпатті реалізують масштабний проєкт зі збереження унікальної синагоги Фото новина
13:00
На війні з рф поліг Герой із Середнього на Ужгородщині Олександр Баб’як Фото новина
12:02
Закарпатський крафт презентують на виставці в Празі Фото новина
11:17
У боях за Україну поліг захисник із Великого Раківця на Хустщині Руслан Мельник Фото новина
14:15
/ 1
Військовий 128-ї гірсько-штурмової бригади став призером конкурсу інструкторів армійського корпусу Фото новина
12:50
На Закарпатті медики «екстренки» врятували жінку після раптової зупинки серця
10:42
/ 2
В Ужгороді відбудеться підсумкова конференція міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат»
10:01
/ 1
У Мукачеві вулицями міста пройшла Хресна дорога Фото новина
09:06
/ 1
На Закарпатті під час рейду проти спалювання сухостою оштрафували ще чотирьох порушників Фото новина
17:54
/ 1
Полеглому закарпатському захиснику присвоєно звання Героя України Фото новина
15:49
На війні з рф поліг захисник із Неліпина на Мукачівщині Іван Плоскіна Фото новина
12:07
Завершилася серія тренінгів із практичної педагогіки для фахівців, які працюють із дітьми Фото новина
11:01
Відомий гірський рятувальник поділився новими світлинами Чорногори Фото новина
09:04
Прикордонники Чопського загону затримали турка за спробу незаконного переходу кордону Фото новина
» Всі новини