У п'ятницю мешканці гуртожитку мітингуватимуть на сесії Ужгородської міськради

На адресу Закарпаття онлайн надійшов колективний лист мешканців гуртожитку, що знаходяться за адресою вул. Декабристів, 39 в Ужгороді. В ньому викладено ситуацію, яка склалася довкола споруди, в якій вони живуть, і міститься попередження про мітинг під час сесії Ужгородської міської ради, запланованої на п'ятницю, 7 листопада.

У п

УЖГОРОДСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ

Закарпатської області

Депутатам Ужгородської міської ради VI скликання

КОПІЯ: Міністру освіти і науки України

                                      Квіт Сергію Мироновичу

                                     01135, м. Київ, Проспект Перемоги, 10

                        КОПІЯ: Ректору Київського національного    

     торговельно-економічного університету

Мазаракі Анатолію Антоновичу

02000, м. Київ, вул. Кіото, 19

 

мешканців гуртожитку, що знаходиться за адресою:

88000, Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Декабристів, 39

 

КОЛЕКТИВНЕ ЗВЕРНЕННЯ

щодо недопущення виселення майже 100 сімей

викладачів коледжу, викладачів, пенсіонерів, вчителів, медиків, держслужбовців, військовослужбовців, учасників АТО

та повідомлення про мітинг

Ми, мешканці гуртожитку, що знаходиться за адресою: м. Ужгород, вул. Декабристів 39, звертаємося до Вас не допустити нашого виселення.

Вже понад 10 років ми проживаємо за цією адресою та маємо відповідну державну реєстрацію, про що свідчать відповідні безстрокові договори найму та відмітки в наших паспортах. Отже, це є постійне, офіційне та єдине місце проживання наших сімей.

Юридично наш гуртожиток належить до Київського торговельно-економічного університету (м. Київ) та знаходиться на балансі Ужгородського комерційного технікуму.

Загальна площа гуртожитку 6706,7 кв.м. Вже понад 7 років студенти коледжу проживають на 6-му поверсі гуртожитку із окремим входом та займають площу 965,6 кв.м. Даної площі студентам достатньо, оскільки більшість студентів коледжу є мешканцями міста Ужгорода та проживають вдома.

Ми проживаємо на 1-5-му поверхах гуртожитку вже понад 8-15 років, виключно за наш рахунок зроблений капремонт та реконструкцію помешкань, в т.ч. замінені вікна, двері, встановлені лічильники на компослуги, замінено аварійну електропроводку.

Як наслідок,  проживати в будинку було зручно, серед мешканців панувала атмосфера доброзичливості та довіри. Крім того, попереднім керівництвом ( п. Гаврилко П.П.) нам було обіцяно приватизацію даних помешкань.

З вересня 2013 року після зміни директора УТЕК КНТЕУ і призначення Л.І.Павлюк, адміністрація закладу перестала бути зацікавленою в подальшому нашому проживанні в даному гуртожитку та почала вживати несанкціонованих заходів для позбавлення нас житла :

- підвищили оплату за проживання  - 750-1200 грн. в місяць;

- необґрунтовано погрожували нам виселенням;

- не видаються довідки щодо проживання та про склад сім’ї,

- примусово пропонують підписання нових фіктивних договорів оренди,

- через наших роботодавців погрожують звільненням з робот і т.д.

Хочемо зазначити, що ми категорично проти вказаних незаконних дій, оскільки проживаємо довгий період не хочемо і не можемо покидати свої домівки. Придбати власне житло ми не взмозі, а дії керівництва коледжу спрямовані залишити нас без даху над головою, це порушує наші законні права та інтереси, недоторканість та безпеку як громадян України. У разі здійснення цих протиправних намірів в м. Ужгород може з’явитися велика група людей (в тому числі неповнолітніх дітей) без постійного місця проживання, як в народі кажуть «бомжів». Багато з мешканців є державними службовцями і перебувають на квартирному обліку.

Колишній директор коледжу, почесний член  Партії регіонів по сьогоднішній день Гаврилко Петро Петрович особисто здійснює тиск на мешканців. А з аргументів які він наводить, зазначає наступне: „Та ти знаєш, ко я є? Та кулько у мене є грошей? Та я вшитких куплю?” А остання новела з його слів, яку він поширює серед депутатів: „Гуртожиток – то є моя пенсія”.. Просто жах..

Ужгородська міська рада в особі в.о. міського голови Віктора Щадея та керуючого справами виконкому Олександра Волосянського, Міністерство освіти та науки України в особі Міністра Сергія Квіта підтримують нас та готові передати в комунальну власність громади Ужгорода частину гуртожитку (1-5 поверхи), де ми проживаємо, з подальшою передачею нам для приватизації. В зв’язку з чим, завтра на сесію Ужгородської міської ради виноситься наш проект рішення „Про ініціювання питання щодо передачі у комунальну власність міста частини гуртожитку по вул. Декабристів, 39” від 31.10.2014 р.

В зв’язку із вищезазначеним ми повідомляємо, що завтра у відповідності до ст.39 Конституції України з метою дотримання наших законних прав та недопущення посягання на наше житло ми проведемо мирний мітинг перед Ужгородською міською радою на площі Поштовій в м.Ужгороді, який розпочнеться о 9:00 та триватиме безстроково у випадку не прийняття депутатами позитивного рішення.

Водночас, ми зазначаємо, що наші представники будуть присутні на завтрашній сесії Ужгородської міської ради з метою громадського контролю.

Зокрема, на скільки нам відомо із ЗМІ та відповідних проектів рішень, завтра на сесії міськради одіозними депутатами також планується черговий „дерибан” міської землі, який сподіваємось громадськість та свідомі депутати, також не допустять.

Відтак, ми звертаємось до всіх небайдужих громадян, громадських рухів та організацій, представників Майдану, люстраційних та антикорупційних комітетів, представників добровольчих батальйонів з проханням прийти і підтримати нас у боротьбі за наші законні права.

 

Контактні особи:

громадський представник – Віталій Грегор, тел. 099-721-64-63

представник від гуртожитку –  Сергій Шокарєв тел. 099-40-00-605

 

ДОДАТОК: підписний лист мешканців та супровідні документи

06.11.2014 р.

06 листопада 2014р.

Теги: гуртожиток

НОВИНИ: Соціо

11:27
На гірських дорогах Закарпаття рух ускладнений через сильний снігопад Фото новина
08:54
Оновлений графік вимкнень електроенергії на 24 листопада від Закарпаттяобленерго
17:46
В Ужгороді попрощаються із захисником Олександром Горошником Фото новина
14:29
Поліція перевіряє можливий незаконний відстріл диких тварин на Хустщині Фото новина
13:18
У селі Абранка на Мукачівщині попрощалися з полеглим Героєм Олександром Крамаренком Фото новина
08:05
В Ужгороді вшанували жертв Голодоморів Фото новина
13:55
У Ізі на Хустщині розблокували дорогу та послабили карантинні обмеження через спалах гепатиту А
09:01
/ 1
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 22 листопада
19:00
/ 4
У Мукачеві засудили жінку, яка торгувала метамфетаміном біля школи Фото новина
17:51
/ 3
У Карпатах рятувальники йшли крізь хуртовину до заблукалих туристів Фото новина
16:49
У Мужієві під час пожежі загинув 75-річний чоловік Фото новина
14:25
На війні поліг захисник із села Довге на Хустщині Володимир Беля Фото новина
11:45
/ 1
На Закарпатті патрульні за місяць винесли 66 постанов за їзду без ременів безпеки
10:10
У Нижньоворітській громаді зустрінуть і проведуть в останню дорогу полеглого Героя Олександра Крамаренка з Абранки Фото новина
18:18
/ 4
Закарпаття готується до запуску нового переходу на кордоні з Румунією Фото новина
17:27
До Мукачева прибув евакуаційний потяг із родинами переселенців Фото новина
15:52
На Закарпатті прикордонники затримали двох порушників та їхнього переправника Фото новина
15:01
/ 1
У Мукачеві провели в останню путь полеглого Героя Євгена Мазія Фото новина
12:00
Майстер спорту з Мукачева поїде на Чемпіонат світу до Японії Фото новина
09:48
/ 3
У Великих Лазах на Ужгородщині попрощаються з 42-річним воїном Євгеном Калиняком Фото новина
09:01
/ 6
На Закарпатті оприлюднили графік погодинних відключень на 20 листопада
18:31
В Ужгороді водій їздив п’яним і спричинив ДТП Фото новина
17:17
На Закарпатті викрили схему переправлення ухилянтів, яких маскували під військових Фото новина
14:53
/ 5
Лікаря на Міжгірщині судитимуть за завищення ціни рентген-апарата на понад пів мільйона грн Фото новина
13:35
/ 1
У Мукачеві попрощаються із полеглим Героєм Євгеном Мазієм Фото новина
» Всі новини