На Свалявщині підприємець більше 3 років не сплачує оренду 1га землі вартістю понад 600 тис грн

Прокуратурою області постійно моніториться стан додержання законності при здійсненні плати за землю.

На Свалявщині підприємець більше 3 років не сплачує оренду 1га землі вартістю понад 600 тис грн

У випадках, коли має місце систематична несплата даного державного загальнообов’язкового податку або оренди за землю, а органи місцевого самоврядування або спеціально уповноважені органи державної влади і контролю бездіють, прокуратура області або районного рівня звертаються до суду про розірвання договорів оренди та повернення територіальній громаді або державі відповідної земельної ділянки.

За інформацією начальника відділу захисту інтересів громадян і держави у сфері земельних відносин Івана Костіва: «Прокуратурою Свалявського району встановлено, що один із суб’єктів господарювання систематично (понад 3 роки) не здійснює плату за оренду земельної ділянки площею понад 1 га., а орган місцевого самоврядування не вживає заходів щодо стягнення з цього орендаря  заборгованості та розірвання договору оренди, чим грубо порушено вимоги Закону України "Про оренду землі". 

У зв’язку з цим та з метою позбавлення права суб’єкта господарювання користування земельною ділянкою, прокуратурою району пред’явлено позовну заяву до Господарського суду Закарпатської області "Про розірвання вищезгаданого договору оренди землі, нормативно-грошова оцінка якої становить близько 600 тис. грн."

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

06 листопада 2014р.

Теги: оренда, земля, суд

НОВИНИ: Соціо

18:33
/ 3
На Закарпатті митники вилучили партію радарів для BMW вартістю близько 2 млн грн Фото новина
12:35
/ 1
Мукачівські криміналісти отримали сучасну мобільну лабораторію для розслідування злочинів Фото новина
10:33
На Закарпатті викрили порушення у роботі водія міжнародного автобуса Фото новина
10:20
На кордоні зі Словаччиною тимчасово сповільнять пропуск пішоходів через пункт «Малі Селменці»
09:26
На Закарпатті стартує конкурс «Туристичний сувенір Закарпаття – 2026» Фото новина
09:03
На схилах Чорногори зацвіла рідкісна наскельниця лежача Фото новина
18:12
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні прикордонником Ігорем Томіленком Фото новина
16:16
На Рахівщині рятувальники допомогли туристу, який травмувався під час сходження на Близницю Фото новина
12:35
У Мукачеві поліцейські розшукали двох дітей, які самостійно пішли з дому
09:23
Ужгородка зареєструвала петицію з вимогою переглянути прожитковий мінімум в Україні
09:02
У Румунії врятували чотирьох українців, які заблукали в горах Фото новина
18:14
На Закарпатті дружині загиблого офіцера Армена Петросяна вручили посмертні нагороди Фото новина
13:12
З Говерли евакуювали туристку, яка травмувалася під час спуску Фото новина
11:55
/ 1
На Чорногорі розпочалося цвітіння рододендрона Фото новина
10:01
На Мукачівщині малолітня дитина випала з вікна разом із москітною сіткою
18:22
/ 1
На кордоні з Румунією митники викрили схему ввезення брендового одягу на понад 5 млн грн Фото новина
17:15
/ 1
На Хустщині 13-річний хлопець травмував голову під час пірнання в басейн
15:01
Закарпатські митники знайшли понад тисячу пачок сигарет у тайниках мікроавтобуса Фото новина
13:00
На війні з рф загинув військовий із Вишкова на Хустщині Іван Масловський Фото новина
18:16
/ 2
В Ужгороді родинам шести полеглих воїнів передали державні нагороди Фото новина
16:44
/ 1
Ужгород попрощався з лікарем-хірургом і морським піхотинцем Олегом Наконечним Фото новина
15:42
/ 12
Суд арештував понад 339 тисяч євро та 154 тисячі доларів у справі закарпатського митника Фото новина
14:24
Біля Нижнього Коропця на Мукачівщині оселилася родина лелек Фото новина
12:26
Патрульні виявили нетверезого водія під час перевірки в Мукачеві Фото новина
10:52
Підтверджено загибель воїна з Берегова Сергія Цопіна, який понад три роки вважався зниклим безвісти Фото новина
» Всі новини