На Схід вирушила допомога від вірників собору Мукачівської греко-католицької єпархії та жителів Ужгорода

Упродовж тижня вірники собору, а також жителі Ужгорода приносили до собору різні консервовані продукти, теплий одяг, термобілизну та багато інших необхідних речей для бійців 128-го Закарпатського гірсько-піхотного батальйону, котрі знаходяться на бойових діях у зоні АТО.

На Схід вирушила допомога від вірників собору Мукачівської греко-католицької єпархії та жителів Ужгорода

Найменші вірники нашого собору передали бійцям свої малюнки та теплі слова- побажання. Також від Мукачівської єпархії подарована карета швидкої допомоги, яка буде допомагати рятувати життя пораненим захисникам України.

Спецмашину освятив Преосвященний владика Мілан, а волонтери собору допомогли компактно упакувати продукти та теплий одяг до автомобілів. Супроводжувати швидку та автомобіль з допомогою від вірників поїхали до зони АТО протоієрей Владислав Ігнатишин, співробітник собору, протоієрей Михайло Соляник, настоятель Свято-Покровської Горянської ротонди, а також двоє військових.

Управління Мукачівської єпархії щиро дякує всім вірникам, які приклалися до допомоги бійцям та запевняє у молитовній підтримці за всіх воїнів, які захищають Україну, повідомляє Інформаційний вісник Мукачівської греко-католицької Єпархії.

 

06 листопада 2014р.

Теги: Єпархія, допомога

НОВИНИ: Соціо

21:37
На Харківщині поліг Віктор Маріонда з Рахова Фото новина
17:59
В Іршаві під час руху загорілася вантажівка Фото новина
16:59
На війні загинув Герой із Рахова Андрій Петрищенко Фото новина
14:21
В Ужгороді безкоштовно вакцинуватимуть котів і собак проти сказу
13:05
В Ужгороді 30 липня попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Андрієм Куном Фото новина
11:42
Рятувальники, поліція та прикордонники другий день шукають зниклого на Ужгородщині чоловіка Фото новина
11:16
На Закарпатті затримали чоловіка, який влаштував серію фейкових повідомлень про мінування Фото новина
18:39
В Ужгороді попрощалися із полеглим захисником Миколою Філюком Фото новина
16:19
В Ужгороді нетвереза водійка без прав влаштувала ДТП Фото новина
15:21
/ 1
У селі Осій на Хустщині попрощаються із полеглим захисником Михайлом Матіком, який більше трьох років був зниклим безвісти Фото новина
14:14
Рятувальники показали фото ліквідації наслідків негоди на Закарпатті Фото новина
11:55
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з рф захисником Володимиром Рогачем Фото новина
21:18
В Іршавській громаді попрощалися з захисником Олександром Вінніченком зі Смологовиці Фото новина
17:57
В Ужгороді під час нічної пожежі постраждали двоє людей Фото новина
13:55
/ 1
В Ужгороді 28 липня попрощаються із полеглим захисником Миколою Філюком Фото новина
11:58
У селі Тихий на Ужгородщині попрощаються із загиблим воїном Євгенієм Бушмакіним, який більше року був зниклим безвісти Фото новина
11:26
/ 1
Підтвердили загибель на війні Героя із села Онок на Берегівщині Миколи Заріцького Фото новина
10:23
На одній із вулиць Ужгорода можливе ускладнення руху через аварійні роботи
18:18
/ 2
На Закарпатті за місяць зафіксували 32 скарги на порушення прав під час мобілізації
14:15
/ 1
У Карпатах рятувальники евакуювали туристку зі Львова, якій стало зле під час походу Фото новина
12:21
На Закарпатті дитина отримала різані рани після небезпечних завдань в онлайн-грі
10:41
/ 1
Завтра в Ужгороді відбудеться прощання із захисником Олександром Карбованцем Фото новина
16:29
Львівські лікарі врятували зір юнаку із Закарпаття після важкої травми ока Фото новина
13:15
/ 1
На Закарпатті мобілізували чоловіка з інвалідністю Фото новина
18:13
В Ужгороді попрощалися із захисником Іваном Ігнацевичем, який два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
» Всі новини