У військовому шпиталі в Мукачеві надали допомогу 299 учасникам АТО (ФОТО, ВІДЕО)

У військовому шпиталі – закладі при Міністерстві оборони, що в Мукачеві – з початку бойових дій на території України надали медичну допомогу 299 учасникам АТО. Більшість із них – закарпатці, але тут допомагають і пораненим з інших регіонів України. Зараз стаціонарне лікування у шпиталі проходять 66 учасників АТО.

У військовому шпиталі в Мукачеві надали допомогу 299 учасникам АТО (ФОТО, ВІДЕО)

В яких умовах їх лікують, чи належно забезпечений шпиталь і який настрій у бійців – аби дізнатися це, у середу, 5 жовтня, заклад відвідав голова Закарпатської ОДА Василь Губаль. Його супроводжували голова обласної ради Володимир Чубірко, представники Закарпатського військового комісаріату та керівництва закарпатських військових частин.

Спілкуючись із пораненими, керівник краю запитував, чи влаштовують бійців умови в шпиталі, й що турбує. Першим поспілкувався із Тарасом, хлопцем із Львівщини, який отримав поранення на Луганщині, під селом Весела Гора. Зараз боєць лікує ногу і водночас намагається тримати себе в формі – займається з гантелями. І Тарас, й інші поранені запевнили, що умови у шпиталі добрі. Василь Губаль повідомив бійцям: учасники АТО після лікування можуть пройти реабілітацію у санаторіях області. Оздоровлення буде безкоштовним і сімейним, обласна влада внесла зміни у програму «Турбота», аби забезпечити учасникам АТО належне їм по праву. Також керівник області запевнив, що тримає на контролі питання виділення землі учасникам АТО. Дещо складніше із покращенням житлових умов – наразі Закарпаття не отримує від держави цільові кошти для цих потреб, але область і далі звертається до Києва та вишукуватиме власні ресурси. Василь Губаль іще раз подякував бійцям за їх подвиг і наголосив: завжди чекає звернень з приводу будь-яких проблем, які турбують учасників АТО і їх рідних.

Голова ОДА оглянув приміщення шпиталю – палати, що, до слова, рясно прикрашені патріотичними малюнками, і санвузли, які, варто зазначити, значно покращили вигляд за останні тижні завдяки волонтерам.

Василь Губаль зазначив: «Умови, які я побачив у шпиталі, в цілому вважаю непоганими. Спасибі і керівництву закладу, а також волонтерам за роботу. Наголошу: де треба допомоги – нехай звертаються. Цікаво було почути від персоналу шпиталю, що голова ОДА тут вперше за всю історію. Я вважав за необхідне на власні очі побачити, як тут лікують, і поговорити з хлопцями. Вели мову і про інші їхні потреби. Працюватимемо».

Відтак керівник області та голова обласної ради передали шпиталю ліки – препарати з найнеобхідніших, передовсім протизапальні медикаменти. Також керівництво краю домовилося із мукачівськими медиками про допомогу в МРТ-обстеженні поранених на базі районної лікарні.

Прес-служба Закарпатської ОДА

06 листопада 2014р.

Теги: шпиталь, Губаль, Чубірко

НОВИНИ: Соціо

08:17
У передмісті Ужгорода зупинили водія з 2,26 проміле алкоголю Фото новина
08:16
На війні з рф поліг захисник із села Сасово на Берегівщині Михайло Тимканич Фото новина
16:09
В Ужгороді провели в останню путь загиблого захисника Ярослава Шляхту, який понад два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
16:01
/ 5
Закарпатські прикордонники затримали трьох чоловіків у горах неподалік Словаччини Фото новина
15:48
У Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Олексієм Фролкіним Фото новина
14:42
На Закарпатті медики терміново транспортували немовля з підозрою на ураження мозку Фото новина
13:35
/ 2
Біля місця падіння метеорита на Закарпатті планують нові вело- та піші маршрути Фото новина
11:01
На Рахівщині 11-місячний хлопчик отримав важкі опіки гарячим супом Фото новина
10:14
Закарпаття отримає нові та прискорені поїзди в літньому розкладі Укрзалізниці
17:59
/ 3
На дорогах Закарпаття проводять покіс трави та розчищення узбіч Фото новина
17:00
На Пагорбі Слави в Ужгороді поховали військового Івана Бабуку Фото новина
15:58
/ 1
На Закарпатті жінка наколола руку на кілок під час роботи на городі Фото новина
14:41
У Мукачеві сталася пожежа в покинутому будинку Фото новина
14:02
В Ужгороді три дні безкоштовно вакцинуватимуть домашніх тварин проти сказу
12:50
На Мукачівщині через суд конфіскували земельну ділянку у громадянина росії Фото новина
10:22
На війні загинув Герой із села Плоский Потік на Мукачівщині Павло Малярчик, який понад рік був безвісти зниклим Фото новина
09:15
В Ужгороді біля ринку «Краснодонців» тимчасово змінюють схему руху
17:24
/ 1
На Тячівщині сусіди врятували мікроавтобус від повного знищення вогнем Фото новина
14:23
/ 2
На Закарпатті провели інноваційну операцію з відновлення щелепи військовому Фото новина
13:08
/ 2
На КПП «Ужгород» утворилися черги на виїзд до Словаччини Фото новина
12:11
На Мукачівщині підліток поранив руку канцелярським ножем Фото новина
11:11
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Іваном Бабукою Фото новина
10:01
/ 2
Район Червениці в Ужгороді залишився без води через ремонт мережі
17:47
/ 2
На Закарпатті 74-річний водій потрапив у ДТП через втрату керування Фото новина
13:05
В Ужгороді патрульні зупинили водія з ознаками наркотичного сп’яніння та ймовірними наркотиками Фото новина
» Всі новини