На Хустщині чоловік, що лише недавно вийшов на свободу, встиг повторно скоїти злочин

Звати зловмисника Атабек. У серпні цього року він вийшов із Катеринівської виправної колонії Рівненської області. Зупинився на Хустщині, де, вдихнувши «вільного» повітря, знову взявся за старе.

На Хустщині чоловік, що лише недавно вийшов на свободу, встиг повторно скоїти злочин

Справа в тому, що в тюрмі кримський грабіжник познайомився із уродженцем Закарпаття і почав листуватися з його сестрою. Стосунки в листуванні тривали два роки. Після закінчення строку Атабек приїхав до коханої на Хустщину, де і розпочав  своє сімейне життя.

Як, годиться чоловіку, Атабек наймався на різні роботи, щоб заробити на кусок хліба.

Одного із вересневих вечорів, коли Атабек повертався додому, у дворі спального району побачив двох чоловіків, які між собою розмовляли. Він до них підійшов та попросив сигарету. Між чоловіками зав’язалася розмова, далі незнайомці  пригостили його пивом. Аж раптом одному із них стало зле, інший пішов за допомогою. Атабек, скориставшись ситуацією, забрав від потерпілого мобільний телефон, гроші, золотий ланцюжком та документи на автомобіль.

Оговтавшись, потерпілий звернувся за допомогою до міліції. Під час спілкування з потерпілим слідчому Івану Чопею стало відомо про особливі прикмети підозрюваного. Під час оперативно-розшукових заходів правоохоронці знайшли крадений мобільний телефон, який був у жителя Хустщини. Чоловік розповів, що цей телефон він купив з рук від невідомого за дешевою ціною та описав його особливі прикмети. Телефон довелося повернути. Трохи згодом слідчий встановив особу злочинця, у якого було вилучено й інші речові докази.

Дану подію внесено до Єдиного реєстру досудових рослідувань за ст.186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Грабіжника взято під варту. 

Агнеса Куртяк, Хустський МВ УМВС

05 листопада 2014р.

Теги: свобода, злочин

НОВИНИ: Кримінал

17:04
ДБР викрило незаконну вирубку дубів у Берегові на понад 1,6 млн грн Фото новина
15:52
На Закарпатті директора підприємства звинувачують у завищенні ціни житла для переселенців Фото новина
14:11
У Кольчині на Мукачівщині батько поранив сина ножем під час сварки Фото новина
12:47
На Мукачівщині донька обманула матір на 130 тисяч гривень
15:18
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали ґвалтівника, який намагався втекти з України Фото новина
12:24
На Закарпатті ексдиректорка інтернату приховувала сексуальне насильство над дітьми
11:19
/ 3
Ексначальницю Держгеокадастру Закарпаття підозрюють у незаконній передачі землі на Драгобраті Фото новина
16:18
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 16-річної дівчини Фото новина
10:31
/ 8
Прокуратура підозрює нотаріуса з Ужгорода у схемі заволодіння майном на понад 42 млн грн Фото новина
11:05
/ 20
Депутату Ужгородської міськради Маєрчику повідомили про підозру у недекларуванні активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
15:21
/ 1
СБУ та Нацполіція ліквідували на Закарпатті канал контрабанди кокаїну Фото новина
14:28
/ 4
У Ракошині на Мукачівщині двоє юнаків пограбували будинок, простріливши ноги господарю Фото новина
11:40
Акушерці у Мукачеві повідомили про підозру через смерть немовляти Фото новина
09:50
/ 2
Через загибель туристки на Драгобраті підозру отримало керівництво курорту Фото новина
18:17
/ 10
Депутата Берегівської районної ради Арсенія Богара, який приховав мільйони у декларації, узято під варту Фото новина
17:40
На Хустщині затримали переправника, який за $10 тис. організував "зелений коридор" ухилянтам Фото новина
16:30
На Закарпатті поліція заблокувала три канали збуту бойової зброї Фото новина
11:55
Закарпатець пропонував $2,5 тис. командиру взводу за «вирішення питання» товариша Фото новина
13:50
В Іршаві поліція затримала підозрюваного у торгівлі наркотиками Фото новина
09:16
/ 3
На Тячівщині поліція затримала чоловіка, який зірвав портрети загиблих захисників Фото новина
14:52
/ 6
Депутат Берегівської райради приховав у декларації понад 8 млн грн Фото новина
13:54
/ 3
На Хустщині викрили ще 8 осіб у справі незаконного оформлення інвалідності Фото новинаВідео новина
10:20
/ 1
На Рахівщині взяли під варту трьох осіб за спробу незаконного переправлення через кордон Фото новина
19:37
/ 20
Керівника мобілізаційного відділу Хустського РТЦК затримали під час отримання хабаря Фото новина
14:51
/ 8
Обшуки в ексголови ДПСУ та прикордонників на Закарпатті пов'язані між собою
» Всі новини