Василя Кубарича представлено як голову Мукачівської РДА (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 5 жовтня, в сесійній залі Мукачівської районної ради відбулося представлення нового керівника Мукачівської райдержадміністрації. Ним, згідно указу Президента України призначено Василя Кубарича. Представляли нового голову РДА голова ОДА Василь Губаль, голова облради Володимир Чубірко. На представлені також були голови Мукачівської райради Іван Михайло, Мукачівської міськради Золтан Ленд’єл, депутати обласної, районної рад, сільські голови.

Василя Кубарича представлено як голову Мукачівської РДА (ФОТО, ВІДЕО)

Василь Губаль відзначив, що район отримав молодого керівника, і це на його думку стане тим фактором, який зуміє привнести в менеджмент сфери державного управління новаторські підходи та ідеї для реалізації реформ.

«Наше мета – реформи в галузях освіти, медицини, культури. Йде формування закарпатської команди, яка в першу чергу працюватиме для простих закарпатців. Будемо робити все можливе щоби громада відчула, що влада працює на неї. Для того, щоби Мукачівщина могла злагоджено проводити реформи і призначено нового керівника», - зазначив Василь Губаль.

Також керівник краю попросив очільників органів місцевого самоврядування об’єднатися навколо інтересів громади Мукачівщини, і показати всій країні, як можна патріотично працювати для людей.

Василь Кубарич в першу подякував за довіру керівництву країни та області. «Я відчуваю високу відповідальність, адже не працював в державних установах. Сподіваюся на підтримку сільських голів, депутатів. Буду все робити, щоби люди відчули, що влада почала працювати по новому. В першу чергу ставитиму перед своєю командою завдання працювати професійно, віддано людям. В нас прийняті закони про боротьбу з корупцією, й будемо боротися з цим злом. Якщо буде підтримка , буде й успіх у нашій спільній роботі», - вважає новопризначений керівник Мукачівської РДА.

Володимир Чубірко акцентував увагу на тому, що саме на керівниках райради та РДА буде спільна відповідальність за стан справ у районі. «Це саме головне, що вони працюватимуть як одна команда. Має бути результат роботи і маємо показати, що ми зробили для Мукачівщини. Нас чекають великі зміни в державі. Ми або втілимо реформи, або втратимо країну. Іншого шляху нема», - зазначив керівник ради.

Також Володимир Чубірко подякував своєму колезі – депутату облради Іллі Токарю, який багато років працював керівником району за ті добрі справи, які він зробив для Мукачівщини.

ДОВІДКОВО: Василь Іванович Куубарич народився 7 січня 1973 року в селі Підплеша Тячівського району. У 2000 році закінчив Вищу школу права при Інституті держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, здобувши кваліфікацію юриста.

З 2006 по 2011 роки керував підприємствами, спочатку «Дімітров», пізніше – «Прем’єра Авто». До призначення на посаду голови Мукачівської РДА працював генеральним директором ТзОВ «Авто Акорд». Одружений, виховує двох синів.

Прес-служба Закарратської облради

05 листопада 2014р.

Теги: РДА, представлення, Мукачево

Коментарі

Ужгород 2014-11-05 / 20:34:23
Молодці міжгіці що фекаліями обливаєте накрадене майно щурів, можливо скоро дозрієте до того, що бдете палити майно цих уродів.

Володимир 2014-11-05 / 19:54:10
якщо це син того кубарича що працював начальником обласного управління хлібопродуктів то повинен бути добрим наслідником свого батька!

колочава 2014-11-05 / 19:14:31
То не обілляли гівном,то Гнепа як узнав щони буде головов рда обисрав усі ларьки.Нині Шекета казав што тот урод не буде нигда головов.

Міжгірці 2014-11-05 / 19:06:37
Пане голово, дивітьсяобисте не догаздувалися до того, як наш ексголова РДА Щур Василь,- слуга спершу Яценнюка, потім три роки до лютого 2014 року служив Януковичу, а тепер знову разом з Лунченком та Яценюклм будує нову Україну, а вчора мешканці смт. Міжгрія облили гівном у центрі селища Щурьові ларьки гівном. Всі таксисти та валютчики повтікали від нестепного мороду фекалій Верховинців, а жополиз куриця Іван з своїв файтов біля трьох годин відмивали від гівна ларьок щура, люди стояли на відстані від смороду та сміялися, йшли з адмінбудівель та кафе дивитися на таке чудо. Так що спрагуйтеся пане кубарич, бо і вам пак мукачівці "пролюструють" дещо гівном чи фекаліями як Щурям у Міжгірї..

НОВИНИ: Політика

02:51
ЦВК відмовила в реєстрації Ратушняку, а в 72-му окрузі зареєструвала двох "двійників"
13:50
/ 4
У списку партії Гройсмана на вибори до ВР – п'ятеро кандидатів із Закарпаття
08:21
/ 16
Бондаренко подав до НАЗК декларацію про доходи як кандидат на посаду голови Закарпатської ОДА
16:20
/ 4
На окрузі №73 проти Брензовича запустили "лівого" Ковача
21:19
/ 6
Зняття Івана Балоги з реєстрації є технічною помилкою ЦВК – ЄЦ, ОПОРА
20:14
/ 13
ЦВК відмовила в реєстрації кандидатом в нардепи Івану Балозі
15:34
/ 9
У команді Зеленського назвали прізвища мажоритарників по округах на Закарпатті
11:33
На Закарпатті потенційні кандидати долучалися до "благодійних акцій", які насправді можуть бути непрямим підкупом
11:19
/ 2
Голова Мукачівської РДА написав заяву на звільнення, бо по "мажоритарці" балотується родич
09:52
/ 19
На посаду очільника Закарпатської ОДА Зеленський пропонує власника кондитерських Ігоря Бондаренка – ЗМІ
22:57
/ 6
ЦВК зареєструвала на ОВО №68 в Ужгороді ще двох Андріївих-Андрєєвих
14:30
/ 8
НАБУ візьметься за Шуфрича, бо не задекларував мільйони
22:31
На Тячівщині в рамках кримінального провадження перевірять інформацію в ЗМІ щодо вирубки лісів
08:15
/ 2
В одномандатному окрузі № 73 з центром у Виноградові зареєстровані два Василі Брензовичі
07:50
/ 4
Брат мера Ужгорода Андрій Андріїв самовисунувся кандидатом в депутати ВРУ по 68-у округу
22:44
/ 7
На Закарпатті провели масові заходи за участю представників "Опозиційної платформи "За життя" та "Партії угорців України "КМКС"
22:18
/ 1
ДПУУ ще не домовилася з ТУКЗом і хоче висунути власного кандидата
12:07
/ 3
В Ужгороді з’явилися нові білборди потенційних учасників виборів, а рекламу "Європейської солідарності" зіпсували фарбою
18:31
/ 12
"Карпатська Січ" також закликала "вберегти Ужгород від чергової сепаратистської ганьби"
12:23
/ 5
"Свобода" вслід за "Просвітою" висловилася проти перейменування вулиці в Ужгороді іменем "відвертого сепаратиста"
17:22
/ 27
Найменувати вулицю іменем манкурта є ляпасом українцям
21:05
ЦВК зареєструвала ще 5-ох кандидатів по виборчих округах на Закарпатті
08:56
Не всі місця для друкованої агітації на Закарпатті перебувають у належному стані – ОПОРА
08:00
/ 17
ЦВК зареєструвала кандидатом по 72-му округу Петьовку
07:55
/ 13
Москаль самовисуванцем балотується в нардепи в мажоритарному окрузі на Луганщині
» Всі новини