На 200-метрову мальовану вишивку на ужгородській набережній пішло 50 літрів фарби (ФОТО, ВІДЕО)

1-2 листопада учасники молодіжної громадської організації «Фундація Регіональних Ініціатив» прикрасили липову алею закарпатською «вишиванкою». Наразі, по всій Україні триває акція «Об’єднай Україну вишиванкою». Ініціаторкою цього проекту стала Наталія Ждянська, яка є членом ФРІ в Ужгороді та студенткою факультету туризму УжНУ.

На 200-метрову мальовану вишивку на ужгородській набережній пішло 50 літрів фарби (ФОТО, ВІДЕО)

Вибух патріотизму в Україні почався з часів Євромайдану і жителі нашої країни схаменулись та полюбили своє - українське. Більшість людей почала розмовляти рідною мовою і звернулася до національної символіки, яку ми сьогодні бачимо щодня. У жовто-блакитні кольори прикрашені і околиці міст України: мости, магазини, будівлі, навіть загорожі дитячих садочків. А тепер настав час "вишиванки".

Наталія Ждянська: «Сам проект було реалізувати не важко, небайдужі допомогли з фарбою та потрібними інструментами. Намалювали ми вишиванку протягом двох днів. Допомагали створювати це "диво" ФРІшники, друзі й просто охочі, яких це зацікавило. Вишиванка прикрашатиме алею до двох місяців, оскільки це спеціальний екологічно чистий пігмент, який з часом зникне."

Олександра Балог: «Така ініціатива дуже хороша, нам це потрібно. Можливо, ті, хто не вірить в Україну, якось прогулюючись алеєю, відчують, що підтримка і віра - це єдине, чим ми можемо сьогодні допомогти. Не думаю, що ця вишиванка комусь буде заважати чи дратувати. Окрім того, вона нагадуватиме, що ми справжні українці! Також вона є чудовою прикрасою нашої алеї і виглядає неймовірно красиво. Бачила, як її малювали. Дівчата й хлопці ходили з лінійками й замірювали кожен сантиметр, їм варто неабияк подякувати, бо це дуже клопітка робота. Як на мене, то пам'ятати хто ми є насправді - нікому не завадить».

 

Марія Зелінська, студентка відділення журналістики УжНУ. Відео - 21 канал

05 листопада 2014р.

Теги: вишивка, вишиванка

НОВИНИ: Соціо

10:00
Пластуни Мукачева допомагають військовим відновлюватися Фото новина
17:04
В Україні відбувся 71 обмін полоненими – серед звільнених військовий, що мобілізувався на Закарпатті Фото новина
13:09
У Мукачеві водія BMW притягнули до відповідальності за порушення ПДР і нетверезе керування Фото новина
11:40
/ 2
В Ужгороді проведуть в останню дорогу захисника Олександра Шугара Фото новина
10:03
В Ужгороді сьогодні прощатимуться із полеглим на війні з росією бійцем Олексієм Бриньком Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 5 лютого
18:06
У Закарпатті зростає кількість хворих на грип та ГРВІ
16:51
/ 1
У Мукачеві провели в останню дорогу померлого військовослужбовця Сергія Туряницю Фото новина
15:41
/ 1
У Рахові попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Василем Веклюком Фото новина
14:57
На Драгобраті гірські рятувальники допомогли двом сноубордистам, які заблукали Фото новина
12:34
Прикордонника Чопського загону нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни» Фото новина
11:13
/ 1
На Закарпатті поліція попереджає про нову хвилю телефонного шахрайства
10:03
/ 1
На Берегівщині попрощалися з полеглим на війні з росією захисником Дьєрдєм Комовці Фото новина
09:06
Графік погодинних відключень електроенергії на Закарпатті 4 лютого
00:17
/ 6
Вчена рада УжНУ підтримала можливе об'єднання з Мукачівським державним університетом Фото новина (ДОКУМЕНТ)
23:28
У чеській Їглаві обирають гастрономічний символ міста з чотирьох варіантів від ужгородського кондитера Штефаня Фото новина
13:37
/ 1
На війні з рф поліг військовий із селища Ясіня Павло Говбел Фото новина
11:06
/ 6
В Ужгороді провели в останню путь сержанта Нацгвардії Василя Фрінцка Фото новина
09:51
/ 7
У Виноградові депутат незаконно захопив земельну ділянку та збудував будівлі Фото новина
09:47
/ 1
Закарпатські прикордонники затримали двох чоловіків із підробленими документами Фото новина
09:00
Графік відключень електроенергії 3 лютого від Закарпаттяобленерго
16:16
У Карпатах врятували заблукалих лижників Фото новина
08:53
Оприлюднили графік погодинних відключень світла на Закарпатті 2 лютого
18:18
/ 1
Поліцейські охорони затримали крадія в Ужгороді Фото новина
16:37
У Чопському прикордонному загоні відслужили молебень за зниклих та полонених військових Фото новина
» Всі новини