Головлікарем Ужгородського пологового будинку знову призначено Онопка

Як і анонсувало "Закарпаття онлайн", сьогодні на "п'ятихвилинці" на початку робочого дня колективу Ужгородського міського пологового будинку представили "нового" головного лікаря. Ним став Олег Онопко, який вже керував закладом в період мерства Віктора Погорєлова.

Головлікарем Ужгородського пологового будинку знову призначено Онопка

Представляли нового-старого очільника УМПБ так само ще "погорєловський" заступник міського голови Ужгорода Володимир Фленько та в.о. начальника відділу охорони здоров'я Ужгородської міської ради Ірина Столярова.

У який спосіб пішов і на яку посаду призначений дотеперішній головлікар УМПБ Мирослав Шекета – не повідомлялося. Пояснень потреби в зміні керівництва не прозвучало.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, керівництво пологового будинку (раніше - перинатального центру) часів В.Погорєлова звинувачували в налагодженні в закладі корупційних схем.

Мирослава Шекету було призначено головним лікарем Ужгородського міського пологового будинку 1 квітня 2014 року. Він замінив на посаді О.Онопка, якого було призначено 24 травня 2013 року.

03 листопада 2014р.

Теги: Онопко, пологовий, Шекета

Коментарі

вагітні 12.04.2016 / 11:39:43
не знаю яким словом поганим назвати тих осіб- Онопка-головного, Федька-заввід, які мене вагітну , та не тільки мене,відправляють додому , незважаючи ,що з іншого району приїхала народжувати, думаючи, що в своїй області тебе приймуть як людину, а вони вже тільки в приймальні починають тебе ділити як клієнта, який має бакси в кармані. Хамло- і Шекета.виселив мене з своєї палати , бо бачте його клієнт надійшов. Хамло у приймальні сидить , така собі панночка Марія, яка завидує лікарям, що гребуть доллари. Вони навіть нахаби беруть наперед гроші, не прогнозуючи результату пологів. Бійтесь Бога, бо ні за які гроші не відкупитесь від Суда Божого......

Ужгородка 05.11.2014 / 10:21:18
Півроку чути не було за скандали і дикі взятки.Порядні люди на цій посаді не тримаються.Шекета чудовий лікар.А Щадею і Ко давно пора в сміттєвий бак,як мінімум.

Ужгородець 03.11.2014 / 23:27:52
Виходить Щадей боровся з Погорєловим щоб самому стати Погорєлим? Це по нашому! Тепер Погорєлов може кидати яйця в Щадея!

працівник міської ради Люба 03.11.2014 / 21:10:55
Коли люструють заступника міського голови Фленька - це політична по..я, місце йому в мусорному контейнері. Пора вам Володимир Юрійович на пенсію, а разом з вами хай шурує і вся ваша файта у міській раді.

право 03.11.2014 / 19:50:47
жаба - страшна сила. хтось сильно скучає за посадами (ще й до того ж - вигаданими для задоволення хворобливих амбіцій), що так пильно слідкує за колізіями в пологовому. убожества, їй-Богу.

Колега 03.11.2014 / 16:05:54
Давно пора хатинку, бо ми давно всі в хатинках живемо !

Революція Гідності 03.11.2014 / 15:08:59
Щадей тут ні при чому! О. Онопко сам себе призначив)))

док 03.11.2014 / 15:05:41
При Погорелові Онопко купив машину за 50 штук а тепер докупить хатинку

НОВИНИ: Соціо

09:23
/ 6
Адвокатку Наталію Майстренко, яка захищає природу Карпат, намагаються позбавити свідоцтва
09:13
В Ужгороді попрощалися із загиблим прикордонником Василем Голінкою Фото новина
17:05
У середу в Ужгороді згадають героя-вчителя Василя Габруся
16:03
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Козаченком Фото новина
12:58
На Закарпатті затримали переправника, який за $7 тисяч намагався вивезти чоловіка до Румунії Фото новина
11:35
На війні з рф поліг захисник із Лазещини Михайло Поштарюк Фото новина
10:55
На Закарпатті затримали партію біодобавок на чверть мільйона гривень Фото новина
10:04
У Мукачеві патрульні зупинили нетверезого водія Honda Фото новина
09:05
У селі Широке на Виноградівщині прощаються з полеглим воїном Романом Михайловичем Фото новина
15:15
/ 1
Поліцейський-ветеран із Закарпаття здобув «срібло» на міжнародному турнірі з джиу-джитсу Фото новина
13:12
В Ужгороді стартував кіберчемпіонат Фото новина
11:14
В Ужгороді завтра попрощаються із полеглим захисником Василем Голінкою Фото новина
09:04
У Мукачеві першими в Україні розквітли сакури Фото новина
18:03
На Тячівщині оштрафували 64-річну жінку за спалювання сухостою Фото новина
16:18
/ 1
У Минаї на Ужгородщині попрощаються з воїном Антоном Зінчуком Фото новина
15:05
На кордоні зі Словаччиною викрили закарпатку з контрабандними сигаретами Фото новина
11:15
Біля Мукачева зупинили нетверезого водія з 2,01‰ алкоголю Фото новина
15:39
/ 1
В Ужгороді підбили підсумки міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат» Фото новина
14:19
/ 1
На «Тисі» затримали закарпаток із сигаретами під одягом Фото новина
13:43
/ 6
В Офісі президента з п'ятої спроби зареєстрували петицію про захист Карпат
11:09
На Закарпатті вперше пройшов міжнародний майстер-клас для лікарів-реабілітологів Фото новина
09:01
В Ужгороді п’яний водій в’їхав у магазин Фото новина
00:32
/ 4
Громада Калин на Тячівщині виграла у Верховному Суді справу щодо незаконності забудови річки Тересва мініГЕСами
17:34
/ 1
На війні з рф загинув військовий із Виноградова Іван Роман Фото новина
15:25
На війні поліг прикордонник з Перечина Ростислав Ганчак Фото новина
» Всі новини