"Гості" зі зброєю у мікроавтобусі розповіли, що у Мукачеві мали намір придбати позашляховик (ВІДЕО)

Наймолодший із затриманих, 20-річний киянин, назвався бійцем міліцейського спецпідрозділу «Київ-2», до якого, як зясувалося в ході перевірки, він на даний час не має жодного відношення. Слідство у справі триває.

"Гості" зі зброєю у мікроавтобусі розповіли, що у Мукачеві мали намір придбати позашляховик (ВІДЕО)

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, працівники карного розшуку Мукачівського міського відділу міліції виявили і затримали автомобіль марки «OPEL Vivaro» на транзитних номерах, у якому перебували троє осіб Кивської  та Чернігівської  областей. З машини правоохоронці вилучили автоматичний пістолет типу «Скорпіон», глушник до нього, пістолет Макарова, набої до зброї у кількості 29 штук та два ножі.

В подальшому в рамках проведення оперативних заходів, чоловік пред`являв уже не дійсне посвідчення рядового міліції батальйону патрульної служби міліції «Київ-2». Як зясувалося в ході перевірки, цей 20-річний чоловік на прізвище Євген Косар, мешканець міста Києва, з 4 серпня ц.р. справді перебував на посаді рядового міліціонера батальйону патрульної служби міліції «Київ-2», але був звільнений зі служби за власним бажанням ще 20 жовтня, але посвідчення свого не здав.

Окрім того, у всіх трьох чоловіків були посвідчення громадської організації інспекторів Антикорупційного бюро України «Тризуб Січ».

На запитання слідчого - звідки зброя і яка ціль перебування в Мукачеві, хлопці розповіли, що знайшли зброю у м. Ізюм під час їхнього перебування у зоні АТО на сході країни. Власником заборонених речей, як зізнався 20 – літній киянин, є він. А в Мукачеві мали намір, нібито, придбати позашляховик.

Наталія Машіко, Мукачівський МВ УМВС

03 листопада 2014р.

Теги: позашляховик, зброя

Коментарі

Дембель 04.11.2014 / 12:12:56
Шаранич! Застав своїх мєнтів добросовісно виконувати свої обовязки на перевальних постах. Там стоять одні боягузи та хабарники які до "крутих" або мажорів і не підходять (сам бачив). І ще, відколи в Закарпатті авто стали дешевшими чим у Києві?- там тих машин море і по дешевці. А взагалі посаду свою треба відпрацьовувати або йти геть.

Копча 04.11.2014 / 01:18:02
Ну от на%уя їздити через усю країну зі зброєю, дешеві понти більше притамані для лугандонської бикоти.

О.Д. 03.11.2014 / 21:05:44
Ну да, ще один звільнений заднім числом. )) Недавно ще один такий "задній" мент був - http://zakarpattya.net.ua/News/130906-Na-Zakarpatti-pianyi-militsioner-bez-dokumentiv-na-slovatskomu-busi-vrizavsia-v-marshrutnyi-avtobus-VIDEO Міліція не змінюється ))

НОВИНИ: Кримінал

15:50
На Хустщині нетверезий водій насмерть збив пенсіонерку Фото новина
12:17
У Мукачеві засудили чоловіка за підпал авто на замовлення Фото новина
11:08
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення до Румунії Фото новина
10:42
Ужгородця засудили за напад і грабіж до майже 10 років ув’язнення Фото новина
09:05
/ 6
Колишній керівник ужгородської школи підозрюється у фінансових зловживаннях Фото новина
18:01
/ 1
У Тячеві водій у стані сп’яніння спричинив смертельну аварію Фото новина
16:48
/ 2
В Ужгороді затримали жінку, яка розкладала наркотики у дворі житлових будинків
12:21
На Закарпатті викрили спробу переправлення безакцизних сигарет потягом до угорщини Фото новина
16:40
Затриманому на хабарі судді з Воловця Пелиху призначили 1 млн грн застави
15:06
На Хустщині засудили чоловіка, який убив свою співмешканку Фото новина
12:01
/ 2
В Ужгороді "умовно" засудили матір, яка залишила дитину помирати після побоїв вітчима
10:02
/ 7
САП просить суд конфіскувати "необґрунтоване" майно начальника митного поста "Дякове" Вишнюка
09:41
Шахрайка з Закарпаття отримала 3 роки тюрми за видурювання грошей від імені фонду Ірини Федишин
16:13
/ 1
На Закарпатті затримали волинянина, який переправляв чоловіків до Польщі Фото новина
17:56
/ 2
На Закарпатті нетверезий водій, який перевищив швидкість й влаштував смертельну ДТП, сів на 6 років Фото новина
09:24
/ 6
Затриманого на хабарі депутата Іванину з Міжгір'я, який брав "відкати" на посаді директора лісгоспу, "покарали" 51 тис. грн штрафу
09:01
У Чехії затримали українця, якого підозрюють у вбивстві 22-річної закарпатки Фото новина
16:13
/ 1
На Хустщині затримали чоловіка, який жорстоко побив гостя лопатою Фото новина
13:57
Інспектори Мукачівської поліції затримали водія з результатом 3,61‰ алкоголю в крові Фото новина
10:09
На Берегівщині конфлікт за майно завершився замахом на вбивство
08:53
На кордоні затримали угорця, що в заблукав в Україну колією Фото новина
08:26
У Чехії після понад двох тижнів пошуків виявили тіло 22-річної закарпатки Андріяни Офрім
18:08
На Рахівщині юнак розбив двері крамниці каменем і викрав сигарети Фото новина
16:51
Суд на 6 років ув'язнив закарпатця за смертельну "п'яну" аварію в Драгові на Хустщині Фото новина
18:40
В Ужгороді водія покарали за керування у стані сп’яніння Фото новина
» Всі новини