Закарпаття: День лісівника відзначили у Мукачеві

Як уже повідомляло "Закарпаття online", у суботу, 15 вересня, на стадіоні «Харчовик» у місті Мукачево відбулися заходи, приурочені до Дня лісівника. На святкування зійшлися представники лісового господарства з цілої області. З нагоди професійного свята привітали працівників лісової галузі Закарпаття і гості з Києва.

Зокрема, начальник відділу ведення лісового господарства Міністерства аграрної політики України Ігор Бегійович  та заступник голови Комітету лісового господарства України Олексій Пристая. Від імені своїх відомств вони вручили найкращим працівникам лісової галузі нашого краю почесні грамоти та знаки пошани.



 Зі словами привітання виступили губернатор Закарпаття Олег Гаваші та заступник голови обласної ради  Михайло Мартин. Також  10 працівників від обласної влади   відзначено почесними грамотами та грошовими нагородами.



 Вітали фахівців лісової галузі начальник головного управління лісового господарства Валерій Мурга, професор інституту лісівництва Карпат Степан Стойка, директор головного державного  підприємства «Закарпатагроліс» Іван Котурбач та представники районних державних адміністрацій та районних рад.



 В рамках заходу відбулися показові виступи працівників лісництв нашого краю та святкова програма за участю колективів художньої самодіяльності, повідомили ЗІА "Простір" з сектору зв’язків з ЗМІ, громадськістю та з питань внутрішньої політики апарату Мукачівської РДА.

Мукачевo.net
17 вересня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

13:37
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Віктором Мургою Фото новина
18:43
Тячівський суд наклав арешт на землю під будівництво МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
11:17
/ 1
Головою Закарпатського окружного адміністративного суду переобрали Ярославу Калинич Фото новина
00:05
/ 1
У Великому Березному проведуть в останню дорогу нацгвардійця Олега Соценка Фото новина
22:59
/ 2
"Вужі на сковороді" пралісів "Шипота"
14:15
/ 1
Підтверджено загибель Артура Ковача з Калин на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти понад півтора року Фото новина
13:33
/ 1
У Рахові поховають сироту-переселенця з Запоріжжя Дмитра Баришполя, який загинув пів року тому на Донеччині Фото новина
11:15
/ 1
У Мукачеві в п'ятницю попрощаються з Богданом Магійовичем, який загинув ще 2 роки тому Фото новина
13:18
/ 3
Зупиняючи московську орду на Харківщині, поліг Андрій Алексик з Онока Виноградівської громади Фото новина
14:20
За I квартал 2025 року НСЗУ сплатила 1,1 млрд грн медзакладам Закарпаття за Програмою медичних гарантій
13:15
/ 2
На Донеччині поліг Артем Песик з Берегова Фото новина
19:27
/ 2
Питання про створення парку "Чорні озера", підтримане ужгородцями в петиції, виносять на сесію міськради (ДОКУМЕНТИ)
21:12
/ 2
У лікарні в Ужгороді після важкої хвороби помер військовий із Ясіні на Рахівщині Олексій Боклажук Фото новина
20:22
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині попрощаються з полеглим захисником Михайлом Пауком Фото новина
04:44
ВІДЕОФАКТ. На Закарпатті розцвіла Долина нарцисів
21:52
/ 3
Двоє знайомих "нагріли" ужгородку на продажі 10-ти її квартир на понад 14 млн грн Фото новина
19:16
/ 2
У неділю в Мукачеві попрощаються з полеглим Героєм Володимиром Дубровським Фото новина
16:49
/ 11
Ужгородцеві Роберту Бровді "Мадяру" присвоєно звання Героя України
16:15
/ 3
Ужгородцеві Анатолію Тегзі "Варвару" посмертно присвоєно звання Героя України
10:57
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Віктором Зацариніним Фото новина
21:30
У четвер у Росішці на Рахівщині попрощаються з Героєм, політв'язнем Іваном Мироном, що помер на 97 році життя Фото новина
18:06
/ 8
У Мукачеві за участі голови ОВА і мера відкрили 112-й в Україні McDonald's Фото новинаВідео новина
18:43
З російського полону повернулися п’ятеро закарпатців
11:15
/ 4
У Волосянці на Ужгородщині проведуть в останню дорогу Юрія Швайку, що поліг ще торік у серпні на Харківщині Фото новина
23:54
/ 6
ВІДЕОФАКТ. Біля Мукачева трасою Київ – Чоп гуляв лось
» Всі новини