Відеоролик "Ангел і Охоронець" тячівського режисера змагається у конкурсі "Мир" (ВІДЕО)

Відеокліп «Ангел і Охоронець», зроблений на основі матеріалів фільму “Місто Ангела”, подано на конкурс відеоробіт “Мир”, повідомив режисер фільму В'ячеслав Бігун. Відтак, закарпатці мають змогу проголосувати за краянина, залишивши свій голос на сайті проекту.

Відеоролик "Ангел і Охоронець" тячівського режисера змагається у конкурсі "Мир" (ВІДЕО)

Конкурс "Мир" проводиться «1+1 Медіа». Це не перший подібний проект від «плюсів», однак цього року – особливий. Важлива його тема – мир. У кліпі В'ячеслава Бігунця відображено момент, як мати проводжає солдата на війну. Він не один – його супроводжує Ангел-охоронець. Щоб хлопець повернувся живим. З миром.

"Сцена з реального життя. Відеоролик знято за сприяння громади Тячівщини", - йдеться в анотації до відео.

Кліп (як і фрагмент фільму) супроводжує відома народна пісня "Як ми прийшла карта". Режисер обрав саме величне виконання Мукачівського хору хлопчиків та юнаків в обробці художнього керівника колективу і відомого диригента Володимира Волонтира.

Міжнародний кінематографіст відзняв матеріал цього кліпу ще влітку разом із командою фільму “Місто Ангела”. Зокрема, це - оператор Валентин Швець, виконавчий продюсер - Василь Крулько, актори - Анна та Василь Свид. Він вклав у нього власне бачення і розуміння слова «Мир», як і вимагає конкурс. Кліп є своєрідною посвятою матерям, які відправляють власних синів на війну, чекають на їх повернення і моляться за мир в Україні. 

Голосування розпочалося 16 жовтня і триватиме до 27 жовтня, бо саме тоді журі відбере 50 кращих робіт, які потраплять до півфіналу.

Проголосувати за відео закарпатця земляків закликають за лінком: http://media.1plus1.ua/pitching/work/158/ (й через ФБ, ВК, Twitter), пише Тячів.інформ.

24 жовтня 2014р.

Теги: відеоролик, ангел, охоронець

НОВИНИ: Соціо

18:13
На Говерлі знепритомнів турист із Закарпаття Фото новина
16:22
На кордоні зупинили закарпатця з технікою на пів млн грн Фото новина
14:16
На Гембі заблукав 25-річний турист із Запорізької області Фото новина
12:44
Закарпатські прикордонники вилучили в угорця ножі та мачете Фото новина
11:02
У Мукачеві з’являться тактильні мініатюри історичних пам’яток
09:17
На Закарпатті попрощалися з полеглим прикордонником Віталієм Щубелко із Подобовця Фото новина
16:55
/ 1
На Закарпатті затримали 64-річного чоловіка, який йшов пішки до Словаччини Фото новина
15:21
На Закарпатті чоловік підробив документи, щоб уникнути мобілізації
13:19
На Закарпатті вихідні будуть спекотними, але з грозами
11:34
УЗ запустила продаж квитків на міжнародні поїзди з Ужгорода євроколією
10:25
У Чопі провели в останню путь полеглого Захисника Максима Пасхалова Фото новина
09:14
На Закарпатті стартував конкурс на найоригінальніший сувенір 2025 Фото новина
23:13
/ 3
В Ужгороді відкрили ділянку євроколії до Чопа
22:53
/ 1
В Ужгороді на учасників мітингу проти забудови вітряками гір поліція склала протоколи Фото новина
18:55
/ 4
На Закарпатті судитимуть підприємицю за спробу незаконного відшкодування ПДВ на понад 1 млн грн
17:18
Рятувальники розповіли деталі масштабної пожежі на базі відпочинку в Нижній Апші Фото новина
15:58
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіків, які мали перетнути кордон за $53 тис. Фото новина
14:49
/ 4
Під час візиту Зеленського в Ужгород, місцеві вийшли на протест проти вітряків на Полонині Руна Фото новина
10:45
У Мукачеві стартували змагання з настільного тенісу серед воїнів Нацгвардії Фото новина
09:27
На Закарпатті стартував конкурс екодокументалістики на честь Героя Романа Жука Фото новина
18:28
На війні з рф поліг Захисник з Оноківської громади Володимир Куля Фото новина
17:39
На Закарпатті 24-річна жінка намагалася переправити до Румунії п’ятьох чоловіків Фото новина
17:33
/ 3
У Калинах на Тячівщині розпочався безстроковий протест проти незаконного будівництва мініГЕС Фото новинаВідео новина
15:25
На Берегівщині з пожежі врятували 5-річного хлопчика Фото новина
14:29
У Карпатах гірські рятувальники допомогли вагітній жінці з Дніпра Фото новина
» Всі новини