До державного бюджету не надійшло понад 2 млн грн через ухилення від сплати податків

Два факти умисного ухилення від сплати податків, що призвело до фактичного ненадходження до бюджету понад 2 млн. грн., виявлено наприкінці серпня міжвідомчою робочою групою, до складу якої увійшли працівники прокуратури області та співробітники УСБУ в Закарпатській області.

До державного бюджету не надійшло понад 2 млн грн через ухилення від сплати податків

Так, в пункті пропуску «Чоп-Захонь» підвищену увагу правоохоронців привернули два вантажних автомобілі. Підозру викликала невідповідність маси вантажу, задекларованій у товарно-супровідних документах, фактичній масі, встановленій при зважуванні автомобілів на митниці.

При огляді цих вантажівок працівниками митниці, виявлено, приховані від митного контролю понад 200 картонних коробок та 18 тубусів із взуттям, одягом та аксесуарами відомих брендів зокрема: «FABI», «GIVENCHY», «ICONE», «Marino Fabiani», «Roberto Rossi», «Baldinini», «ELISABETTA FRANCHI», «LADY DOC», «Cesare Paciotti», «FENDI ROMA», «Antonio Biaggi» та ін. загальною вартістю понад 7 млн. грн.

Відтак, через умисне ухилення від сплати податку на додану вартість та митних платежів, до державного бюджету не надійшло понад 2 млн. грн.

Наразі, слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Закарпатській області, після завершення товарознавчої експертизи, розпочато досудове розслідування з попередньою правовою кваліфікацією обох кримінальних правопорушень за ч. 1 ст. 212 КК України (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів).

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

15 жовтня 2014р.

Теги: податки, ухилення, митні платежі, бюджет

НОВИНИ: Кримінал

23:37
20-річний і 24-річний мешканці Закарпаття намагалися виїхати до Польщі фіктивні "батьки 3-х дітей"
22:11
На Закарпатті митник вирішив заробити на "контрабанді" "ухилянтів" за кордон Фото новинаВідео новина
11:19
/ 1
Зупиненого біля Чинадійова "безправного" водія BMW "під кайфом" оштрафували на понад 90 тис. грн Фото новина
03:01
Суд у Хусті умовно "покарав" мотоцикліста за смертельну аварію в Горінчові
02:51
На Закарпатті водій "Форда" уник покарання за смертельний наїзд на лежачого пішохода з 3,8 проміле алкоголю в крові
02:11
/ 6
Поліція відкрила кримінальне провадження за зверненнями громадян щодо земляних і будівельних робіт під вітряки на полонині Руна (ДОКУМЕНТ)
17:08
/ 13
Львівський апеляційний суд залишив без змін вирок ексдепутату Батрину, що підірвав гранати на сесії сільради в Керецьках
15:15
/ 13
За самовільне будівництво на вкраденій у громади землі ужгородського депутата Маєрчика засудили до 3 років обмеження волі
15:00
/ 2
У Перечині чоловік під час сварки погрожував дружині підірвати гранату Фото новина
00:54
/ 1
Суд у Хусті призначив жінці, що втягла своїх малолітніх доньок у жебракування, замість 4 років ув'язнення 1 "умовний" рік
17:48
/ 4
Закарпатку та її співмешканця, які прив'язали до стовпа і підпалили 9-річного сина, засудили до 9-ти років ув'язнення
15:39
/ 1
Жінку з Берегівщини "пересудили" до 10 років тюрми за жорстоке зґвалтування знайомого
20:04
У Залужжі Мукачівської громади у 14 разів п'яніший за "норму" і "бездокументний" водій понівечив авто і бордюр Фото новина
19:49
В Ужгороді п'яний водій без документів в'їхав бусом у торговельний заклад Фото новина
17:09
У Чопі п'яний "безправний" водій скоїв ДТП і втік Фото новина
16:49
Біля Ужгорода патрульні виявили нетверезого водія Фото новина
19:29
/ 12
Ужгородця, який на моноколесі намагався "проїхати" до Словаччини, відстежили безпілотником і затримали біля кордону Фото новина
15:45
/ 3
На Рахівщині пострілами затримали двох "водолазів" та їх провідника Фото новинаВідео новина
01:11
"Страхову" шахрайку з Хуста, що "кинула" "ухилянта" на гроші, покарали 68 тисячами штрафу
23:05
П'яного водія, поміченого за кермом в Ужгороді, затримали вже в Оноківцях Фото новина
22:25
У Чопі львів'янин-рецидивіст за одну ніч викрав з 4 торгових закладів 70 тис. грн і товар Фото новина
22:09
В Ужгороді затримали двох грабіжників Фото новина
20:47
На Тячівщині за підозрою у зґвалтуванні неповнолітньої затримали 33-річного чоловіка
15:48
/ 1
Жителеві Березова на Хустщині, що жорстоко вбив собаку, оберуть запобіжний захід Відео новина
14:34
/ 8
Суд застосував силовий привід до "корупційного" голови Воловецької ТГ Попелича і відсторонив його від посади
» Всі новини