Переселенці у Закарпатській області отримають фінансову допомогу від Агенства ООН (ФОТО)

14 жовтня 2014 року Регіональний представник Управління Верховного комісара ООН у справах біженців у Білорусі, Молдові та Україні (УВКБ ООН) пан Олдріх Андрисек та голова Закарпатської обласної державної адміністрації пан Василь Губаль підписали Меморандум про порозуміння. У рамках співпраці в області буде реалізовано проект адресної фінансової допомоги УВКБ ООН для найбільш вразливих категорій внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

Переселенці у Закарпатській області отримають фінансову допомогу від  Агенства ООН (ФОТО)

Близько 200 сімей переселенців у Закарпатській області отримають матеріальну допомогу від Агентства ООН у справах біженців  у розмірі від 3,5 до 7 тисяч гривень. «Закарпаття для нас є одним із пріоритетних регіонів, оскільки  область знаходиться на перетині міграційних потоків. Ми отримали запит про допомогу від місцевої влади, оскільки на сьогодні тут зареєстровано більше 2 тисяч осіб внутрішніх переселенців, серед яких багато осіб з особливими потребами. УВКБ ООН докладає і буде докладати великих зусиль, щоб надати допомогу найбільш вразливим переселенцям»,- розповів Регіональний представник УВКБ ООН в Білорусі, Молдові та Україні Олдріх Андрисек.

Закарпаття стане п’ятим регіоном, де реалізується програма Агентства ООН у справах біженців з надання адресної матеріальної допомоги переселенцям. Цього року Агентство уже виділило більше 2,5 млн гривень для підтримки найбільш незахищених внутрішньо переміщених осіб у Київській, Львівській та Вінницькій областях. Серед них – малозабезпечені, багатодітні родини; родини, в яких є особи з особливими потребами; батьки-одинаки; родини, які не мають постійного доходу та проживають у провінційних містах та сільській місцевості; родини, де один або кілька осіб страждають від серйозного захворювання.

Минулої п’ятниці про програму фінансової допомоги для переселенців було оголошено у Луганській області. Також УВКБ ООН веде переговори з місцевою владою щодо впровадження допомоги ще в кількох областях, серед яких Донецька, Дніпропетровська, Харківська та Запорізька області, прес-служба Представництва Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців в Україні, Білорусі та Молдові.

14 жовтня 2014р.

Теги: ООН, переселенці, Меморандум

НОВИНИ: Соціо

15:30
В Ужгородському університеті відбудеться меморіальний вечір героя Сергія Кузнєва
15:01
В Ужгороді відбудеться прем’єра вистави дитячого екотеатру «Чарівний світ Карпат: уроки Діда-Всевіда»
14:37
У селі Широкий Луг на Тячівщині попрощаються із полеглим захисником Михайлом Дикуном Фото новина
13:50
На Закарпатті від початку місяця 20 водіїв притягнули до відповідальності за нетверезе керування
10:50
В Ужгороді попрощаються із захисником Тарасом Сірком Фото новина
18:29
На війні з рф поліг прикордонник із Солотвина Віктор Рубльовський Фото новина
16:19
У Мукачеві дві родини перевірили через факти психологічного насильства щодо дітей
14:33
У селі Нижнє Солотвино на Ужгородщині попрощалися з полеглим на війні Олексієм Романенком Фото новина
10:33
Подорож на початок річки Чорна Тиса: програма туристично-пізнавального туру Фото новина
18:11
/ 1
Підтвердили загибель Героя із Клячанова на Мукачівщині Василя Савчинця Фото новина
16:15
У Мукачеві поліція викрила нетверезого водія Фото новина
14:20
Війна забрала життя сержанта із Виноградова Василя Секлейді Фото новина
12:57
Дерево-гігант з Північної Америки на Закарпатті: дугласія зелена Фото новина
12:45
На Закарпатті стартувала серія тренінгів з природничої педагогіки: відкрито реєстрацію в Ужгороді
12:30
/ 1
На Закарпатті викрили ввезення брендового одягу на 2 млн грн Фото новина
11:14
На Закарпатті стартували тренінги з природничої педагогіки у межах проєкту "Зелені скарби Карпат" Фото новина
09:41
/ 1
На Закарпатті оптимізували пошук донорів через Viber
15:47
«Пригоди на висоті!»: програма пізнавального туру на Сімерську скелю Фото новина
14:26
В Ужгороді з 2 по 8 березня дозволили торгівлю квітами на шести локаціях
13:34
На Закарпаття евакуювали матір з трьома дітьми із прифронтової території Фото новина
12:12
/ 10
Офіс Президента не публікує петицію до Зеленського з вимогою захистити Карпати
11:29
/ 1
У пункті пропуску «Ужгород» викрили спробу виїзду за підробленими документами Фото новина
10:57
/ 3
В Ужгороді вшанували Героїв Небесної Сотні Фото новина
16:53
Велоподорож до лісу: одноденна екоосвітня мандрівка для підлітків Фото новина
13:15
На Закарпатті розквітли перші весняні квіти Фото новина
» Всі новини