В Ужгороді перевірять законність використання ділянки під «Авангардом»

Прокуратура Закарпатської області організувала перевірки з питань дотримання законності використання земельних ділянок під об’єктами фізичної культури і спорту на території міста Ужгорода, у тому числі в межах спортивного комплексу «АВАНГАРД».

В Ужгороді перевірять законність використання ділянки під «Авангардом»

На даний час, органи державного контролю у сфері земельного, містобудівного законодавства, а також у сфері приватизації державного майна отримали вимоги про здійснення, у межах їх компетенції, належних перевірочних заходів.

За результатами висновків вищевказаних органів контролю та за наявності достатніх підстав органами прокуратури вживатимуться заходи реагування для захисту інтересів держави у особі громади міста Ужгорода.

Як пояснив начальник відділу захисту інтересів громадян і держави у сфері земельних відносин прокуратури області Іван Костів: «При здійсненні органами прокуратури області захисту інтересів громадян і держави у сфері земельних відносин одним із основних завдань є запобігання масовим проявам зміни цільового призначення і забудови окремих земельних ділянок рекреаційного призначення незалежно від форми власності в містах та інших населених пунктах (зелених зон, зелених насаджень, об'єктів фізичної культури і спорту), що призводить до погіршення санітарно-гігієнічних, рекреаційних та спортивно-оздоровчих умов життя громадян, а також фізичного і естетичного виховання дітей та молоді».

З огляду на викладене, а також враховуючи набуття суспільного резонансу питання законності розпорядження Ужгородською міською радою землями під об’єктами фізичної культури і спорту, а саме у межах існуючої огорожі стадіону «Авангард» прокуратура організувала перевірку з даного питання, звернувши особливу увагу на визначення або зміну цільового призначення земель під згаданими об’єктами, а також додержання вимог земельного законодавств при їх використанні. 

 
Прес-служба прокуратури Закарпатської області
14 жовтня 2014р.

Теги: використання, ділянка, Авангард

Коментарі

Спортсмен 14.10.2014 / 14:25:14
Требало би перевірити вотчину Ледиди - Риляка спорткомплекс ЮНІСТЬ

НОВИНИ: Соціо

17:17
На Закарпатті викрили схему переправлення ухилянтів, яких маскували під військових Фото новина
14:53
/ 2
Лікаря на Міжгірщині судитимуть за завищення ціни рентген-апарата на понад пів мільйона грн Фото новина
13:35
У Мукачеві попрощаються із полеглим Героєм Євгеном Мазієм Фото новина
10:41
/ 2
Жителі села Іза протестують через запровадження карантину після спалаху гепатиту А Фото новина
09:06
На Закарпатті оприлюднили графік погодинних відключень електроенергії на 19 листопада
17:26
/ 1
Ужгородка розтрощила дорожній знак та втекла Фото новина
11:30
/ 1
Черговий раунд для забудови полонини Руна: ліс на Закарпатті обстежать під будівництво ЛЕП
09:24
/ 2
Кінолога Чопського прикордонного загону Андрія Сливоцького та його вівчарку Вайка відзначили на всеукраїнській церемонії "Чотирилапі захисники"
08:45
Під час конкурсу "Міс і Місіс Закарпаття" активістки вийшли з плакатами проти руйнування гір під вітряки Фото новина
17:43
Закарпатські прикордонники затримали групу чоловіків, які намагалися втекти до Словаччини Фото новина
15:35
Нічна пожежа у Новому Давидкові знищила гараж Фото новина
15:11
Стало відомо про загибель Івана Дорогі з Великої Копані Виноградівської громади, що вважався зниклим безвісти з 2023-го Фото новина
14:31
На Донеччині поліг Сергій Юхимчук з Червеньова на Мукачівщині
18:45
/ 5
Підтверджено загибель на війні захисника із села Майдан на Міжгірщині Володимира Вдовенка Фото новина
14:26
/ 1
На Закарпатті камера прикордонників зафіксувала бурого ведмедя Фото новина
09:09
/ 1
Закарпатські лікарі відновили ріст кістки 12-річній пацієнтці без складної операції Фото новина
18:03
В Ужгороді попрощалися із полеглим на війні з рф поліцейським Юрієм Василиженком Фото новина
14:14
/ 1
Закарпатці зустріли евакуаційний поїзд із ДніпропетровщиниФото новина
12:45
/ 2
Найстарша жителька Іршавської громади відсвяткувала 104-й день народження Фото новина
10:35
/ 1
Перший незалежний іспит з медицини невідкладних станів стартував на Закарпатті Фото новина
15:42
У Мукачеві окропили землю молодим вином на відкритті міжнародного форуму виноробів Фото новина
10:55
/ 1
В Ужгороді попрощаються із захисником Олександром Поповичем Фото новина
09:01
Ветеран встановив рекорд України, підкоривши Говерлу з трьома ампутаціями Фото новина
18:41
На Закарпатті відкрили першу бочку вина врожаю 2025 року Фото новина
17:32
/ 5
На Закарпатті прикордонник переправляв ухилянта до Румунії за криптовалюту Фото новина
» Всі новини