У кіноклубі в УжНУ показиватимуть фільми, що стосуються захисту прав людини

На факультеті європейського права та правознавства УжНУ студенти мали змогу подивитися документальний фільм-альманах «Відкритий доступ», чим ознаменували створення в цьому підрозділі кіноклубу, в якому демонструватимуть фільми, що стосуються питань захисту прав людини.

У кіноклубі в УжНУ показиватимуть фільми, що стосуються захисту прав людини

Координаторами кіноклубу стали доцент кафедри міжнародного приватного права, правосуддя та адвокатури УжНУ Марія Менджул та студентка 4-го курсу факультету європейського права та правознавства Вікторія Улиганинець.

Події, відтворені в стрічках, які ввійшли до альманаху «Відкритий доступ», розгортаються після набуття чинності Законом України «Про доступ до публічної інформації», за ухвалення якого впродовж кількох років боролися громадські організації, журналісти та експерти.

Фільм-альманах складається з 5 частин: «Межигір’я» (автор – Володимир Тихій), «Афганець» (автор – Дмитро Коновалов), «Школа» (автор – Сергій Андрушко), «Дім з химерами» (автор – Жанна Довгич), «У кутку» (автор – Дмитро Тяжлов).

Особливо зацікавила студентів новела «Межигір'я». Фільм демонструє кількарічні намагання Сергія Лещенка, журналіста інтернет-видання «Українська правда», розслідувати, кому ж належить резиденція в Межигір’ї і на яких підставах там мешкає екс-президент України. Координатор клубу Марія Менджул повідомила, що кінопокази будуть постійними, і відкриття кіноклубу на факультеті є наслідком успішної практики показів документальних фільмів, які супроводжуються обговоренням проблем у сфері захисту прав людини, повідомляє Медіацентр УжНУ.

13 жовтня 2014р.

Теги: кіноклуб

НОВИНИ: Соціо

17:56
В Ужгороді п’яний водій спричинив ДТП біля торгового центру Фото новина
16:14
На ПП «Чоп (Дружба)» викрили пасажира з фальшивими документами про інвалідність Фото новина
15:57
/ 1
"Євроінтеграційний" і "екологічний" комітети ВР на виїзному засіданні на Закарпатті вивчатимуть проблему з будівництвом вітроелектростанцій на високогір'ї
15:20
/ 1
У Мукачеві попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Тіберієм Полянським Фото новина
14:20
Мукачево запрошує на шаховий турнір — Кубок Святого Михаїла
13:23
У Мукачеві зустріли евакуйовану родину із Запорізької області Фото новина
12:09
/ 1
На Закарпатті зафіксували дві спроби незаконного вивезення дітей за кордон Фото новина
11:04
На Закарпатті переправники облаштували «власний» пункт пропуску біля КПП «Вилок» Фото новина
10:09
На високогір’ї Карпат фіксують мороз до -4°C і північний вітер Фото новина
09:05
Закарпаттяобленерго повідомило графік відключень електроенергії на 5 листопада
08:52
/ 1
АРМА передало в управління "Ведмежу діброву" Медведчука на Закарпатті
18:01
У жовтні в Ужгороді народилися 180 малюків, серед них дві двійні
17:11
/ 1
На Закарпатті викрили офіцера Міноборони, який заробляв на незаконному переправленні військовозобов’язаних Фото новина
16:25
/ 2
На Донеччині поліг Юрій Бенко з Тересви на Тячівщині Фото новина
15:13
На Закарпатті відкрили набір на тримісячний курс національного спротиву
13:59
/ 2
Судитимуть закарпатця, який воює на боці російських окупантів
12:59
На війні з рф поліг захисник із Буштина Юрій Шебедяк Фото новина
11:59
На Закарпатті, щоби унеможливити нові прориви авто, біля пунктів пропуску встановили бетонні блоки-загороджувачі Фото новина
10:49
На Мукачівщині у ДТП травмувався водій легковика
10:00
/ 3
У Перечині через будівництво нового ЖК перенесуть блокпост прикордонників Відео новина
09:02
У Білках проведуть в останню путь захисника Ярослава Бокотея Фото новина
18:11
У Чопі стартувала безкоштовна вакцинація тварин від сказу
17:12
/ 1
У Мукачеві через чадний газ постраждав 13-річний хлопець
16:22
"Я не знав, як я звідти виберусь, але завжди знав, що виберусь", – історія прикордонника на псевдо Кум Фото новина
16:16
На в’їзді у село Гать зіткнулися легковик і мікроавтобус Фото новина
» Всі новини