На Закарпатті виявлено 5 організованих злочинних груп, які обвинувачуються у 64 злочинах

З початку року правоохоронними органами області виявлено 5 організованих злочинних груп (3 органами внутрішніх справ та 2 органами служби безпеки), які обвинувачуються у вчиненні 64 кримінальних правопорушень.

На Закарпатті виявлено 5 організованих злочинних груп, які обвинувачуються у 64 злочинах

 

Серед інкримінованих злочинів: 4 – незаконне переправлення осіб через державний кордон України (ст. 332 КК України), 2 – привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, у тому числі в особливо великих розмірах  ( ст. 191 КК України), 58  - інші правопорушення (ст. 150-1 ст. 190 та інші).

Кожна із зазначених груп була пов’язана певними зв’язками: по одній  з міжрегіональними та транснаціональними зв’язками, ще одна сформована на етнічній основі, а також по одній виявлено в банківській та фінансово-кредитній системі.

Загалом у вказаних злочинних групах припинено злочинну діяльність 13 осіб, яким вже повідомлено про підозру у вчиненні злочинів з кваліфікуючою ознакою – вчинення злочину у складі організованої групи.

4  підозрюваним особам обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, 6 – грошову заставу, 1 – особисте зобов’язання,  також двоє осіб знаходяться під домашнім арештом.

Кримінальні провадження по даним правопорушенням вже скеровано з обвинувальними актами  до суду.

Прес - служба прокуратури Закарпатської області

09 жовтня 2014р.

Теги: групи, злочини

НОВИНИ: Кримінал

11:26
/ 4
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
20:24
Посадовець терпідрозділу Держземагентства "недбало" допоміг вкрасти земель нацпарку "Синевир" на 45 млн грн
19:36
/ 4
На ремонті вулиці в приужгородському Минаї підрядник вкрав 1,6 млн грн Фото новина
» Всі новини