Школи Воловеччини обігріватимуть твердопаливними котлами (ФОТО)

У четвер, 9 жовтня, очільник краю провів першу з ініційованих робочих поїздок у райони: виїзна розширена нарада відбулася на Воловеччині з метою з'ясувати проблеми його мешканців.

Школи Воловеччини обігріватимуть твердопаливними котлами (ФОТО)

Передовсім керівник області відвідав Нижньоворітську школу-інтернат. Там навчаються і мешкають 227 учнів, більша частина яких перебуває на повному державному утриманні через складні сімейні обставини. Заклад опікується дітьми не лише з Воловецького, а й інших районів області і навіть Львівщини.

Зараз школа-інтернат готується до зими. Кілька років тому там замінили більшість вікон на енергоощадні, а також облаштували газові котли. Утім, тепер і держава, і область змушені мінімізувати споживання газу. Саме тому на Закарпатті ініційовано облаштування енергозамінних систем опалення (у цьому випадку йдеться про твердопаливні котли, які працюватимуть на деревині і її відходах).

У Нижноворітській школі-інтернаті можна переобладнати наявну систему – оновити котел. Кошти для цього відшукує районна влада. А от обласна державна адміністрація допоможе із ремонтом котельні – її стан наближається до аварійного. На це звернув увагу голова області Василь Губаль, наголосивши: "Окрім тепла важлива і безпека", - і дав вказівку директорові школи терміново розробити проект. Голова ОДА наголосив: кошторис має бути виправданий, а виконавці робіт – відповідальні, й зробити все треба швидко.

Також Василь Губаль оглянув заклад загалом і запитав, чи триває робота із пошуку "шефської" організації, адже стан інтернату, м’яко кажучи, бажає бути кращим. Відтак від керівництва закладу і освітньої галузі району чекатимуть звернень і пропозицій – установі слід допомагати.

А от у загальноосвітній школі у Верхніх Воротах запитання керівника області викликала температура у класах. Тому і говорили переважно саме про тепло. Й у цьому закладі керівництво школи спільно з районною владою має терміново подбати про облаштування енергозамінних котлів – "на підмогу" газовим, адже ліміти, доведені до краю і районів, змушують економити. Голова області акцентував місцевій владі на тому, що мають розумно організувати навчально-виховний процес також і виходячи з проблем опалення, водночас максимально уникаючи невиправданих задовгих "відпусток" (а саме місцеве самоврядування визначає режим канікул тощо). Це стосується не лише шкіл у Нижніх і Верхніх воротах, а загалом закладів області.

Прес-служба Закарпатської ОДА

09 жовтня 2014р.

Теги: твердопаливні котли, школи

НОВИНИ: Соціо

18:40
В Ужгороді відкрили виставку великодніх писанок на площі Поштовій Фото новина
16:33
/ 1
На Закарпатті вже вигоріло майже 500 гектарів землі через пожежі
14:18
В ужгородському скансені з’явиться унікальна швабська каплиця XIX століття Фото новина
11:04
На КПП «Чоп» жінка намагалася підкупити прикордонників, щоб ті пропустили чоловіка без паспорта Фото новина
09:14
На Закарпатті нетверезу водійку Nissan спіймали на перевищенні швидкості Фото новина
13:25
На Закарпатті викрили шахрайство під виглядом гуманітарної допомоги Фото новина
10:39
В Ужгороді стартував сезон цвітіння магнолій Фото новина
10:08
У Мукачеві попрощалися із загиблим в автокатастрофі воїном Василем Капітаном Фото новина
18:05
На Закарпатті стартували масштабні командно-штабні навчання з екстреної медицини Фото новина
17:58
/ 1
У Мукачеві патрульні зупинили нетверезого водія Mercedes Фото новина
15:18
/ 1
Нацпарк «Синевир» оголосив сезон тиші для захисту дикої природи
13:39
У Тячеві в останню дорогу провели Героя Ярослава Шомка Фото новина
12:26
/ 1
Закарпатського військового нагородили однією з найвищих відзнак ЗСУ Фото новина
10:03
В Ужгороді прощатимуться із полеглим на війні з росією захисником Михайлом Шипом Фото новина
09:15
На околицях Ужгорода нетверезий водій врізався у вантажівку (ФОТО
18:15
В Ужгороді попрощалися із полеглим на війні з рф воїном Олександром Луцьом Фото новина
14:39
У Берегові пенсіонер потрапив до реанімації через отруєння чадним газом
11:26
На Закарпатті митники зупинили спробу перевезення сигарет без акцизу до Словаччини Фото новина
09:01
Цього тижня на Закарпатті прогнозують до +17° і місцями дощі
14:29
/ 1
На Закарпатті запровадили нерестову заборону на вилов риби
12:15
/ 4
В Ужгороді прощаються із загиблим воїном Олександром Луцьом Фото новина
09:08
Випадок гепатиту А зафіксували на Хустщині
18:34
/ 1
В Україні цієї ночі переходять на літній час
16:46
На Закарпатті проведуть масштабні навчання цивільного захисту
11:57
На Закарпатті за тиждень патрульні зафіксували понад тисячу перевищень швидкості
» Всі новини