Закарпаття: 8 нелегалів з Молдови ховалися в кущах поблизу кордону

13 нелегальних мігрантів затримали протягом минулої доби українські прикордонники.

Закарпаття: 8 нелегалів з Молдови ховалися в кущах поблизу кордону

Найбільшу групу з 8-ми громадян Молдови зупинили у Закарпатті на підступах до словацького кордону. Доставлені на заставу „Великий Березний” молдавани розповіли, що в’їхали в Україну легально і збиралися з допомогою знайомого потрапити до Італії. За послуги посередника вони сплатили по 3 тисячі євро.

До кордоні нелегалів вели троє провідників, особи яких наразі встановлюються за описом. Останні втекли, побачивши прикордонний наряд ще здалеку. Залишені напризволяще в лісовій гущавині мігранти навіть і не думали опиратися. Усі вони - молоді чоловіки та жінки віком від 19 до 32 років.

За 8 місяців нинішнього року співробітники Державної прикордонної служби України затримали при спробі перетнути кордон 2246 нелегальних мігрантів. 1444 з них - на українсько-словацькому кордоні.

Прес-служба Держприкордонслужби України
14 вересня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

15:21
На Рахівщині жінку підозрюють у вбивстві власного чоловіка Фото новина
13:16
/ 2
У Мукачеві сусід із ножем напав на чоловіка просто в під'їзді Фото новина
17:21
/ 1
На Закарпатті затримали пару, яка переправляла чоловіків до Румунії Фото новина
15:13
/ 1
На Закарпатті затримали таксиста, який за $15 тисяч переправляв ухилянтів через Тису Фото новина
14:05
/ 1
У Чинадійові чоловік напав на пенсіонерку та відібрав золоті прикраси Фото новина
18:00
/ 11
Посадовця сільради на Ужгородщині підозрюють у земельній афері на 9 млн Фото новина
16:03
/ 7
На Ужгородщині підрядника підозрюють у розкраданні 2,2 млн грн під час ремонту школи Фото новина
15:55
/ 9
На Закарпатті викрили схему фіктивного шлюбу для незаконного виїзду військовозобов’язаного за кордон Фото новина
12:32
/ 23
На Закарпатті викрили схему розкрадання 9,5 млн грн на фіктивних медичних послугах Фото новина
11:28
/ 1
На Мукачівщині затримали організаторів переправлення чоловіків до Угорщини поза пунктами пропуску Фото новина
15:16
/ 6
Депутату Ужгородської міськради повідомили нову підозру у справі про «тіньовий» бізнес на сміттєзвалищі Фото новина
13:14
/ 10
На Закарпатті викрили схему розкрадання коштів на протезах для поранених військових та людей з інвалідністю Фото новина
15:52
/ 5
На Закарпатті оголосили підозри у справі про 220 гектарів лісу, пов’язаних із родиною Медведчука Фото новина
13:29
/ 1
На Рахівщині затримали підозрюваного у торгівлі метамфетаміном Фото новина
15:48
/ 1
На Тячівщині чоловік помер після бійки з односельцем Фото новина
13:47
/ 8
На Закарпатті депутата Ужгородської міськради Арсена Мелкумяна підозрюють у приховуванні майна на 78 млн грн Відео новина
11:21
/ 1
На Закарпатті жінці повідомили про підозру у торгівлі наркотиками Фото новина
17:09
/ 5
ДБР розслідує смерть чоловіка після перебування у ТЦК на Закарпатті Фото новина
15:03
/ 2
На Рахівщині ліквідували черговий канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
11:03
На Закарпатті викрили схему розкрадання продуктів, призначених для ув’язнених Фото новина
16:01
На Мукачівщині чоловік молотком вбив двох сусідів і травмував батька Фото новина
15:51
У Хусті чоловік тримав родину в страху та погрожував вибухом гранати Фото новина
09:29
/ 2
На Закарпатті дітей змушували жебракувати та жорстоко карали за відсутність грошей Фото новина
17:08
/ 3
На Закарпатті матір засудили до 8 років ув’язнення за спробу «продати в оренду» двох малолітніх дітей Фото новина
16:07
/ 5
На Ужгородщині затримали голову ГО, якого підозрюють у переправленні чоловіків за кордон Фото новина
» Всі новини