Закарпатські депутати звернулися до Міністерства оборони щодо матеріально-технічного забезпечення військових на Сході

Депутати обласної ради прийняли рішення звернутися до Міністерства оборони України щодо необхідності належного матеріально-технічного забезпечення військовослужбовців 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади, які беруть участь у антитерористичній операції на Сході України.

Закарпатські депутати звернулися до Міністерства оборони щодо матеріально-технічного забезпечення військових на Сході

«У цей складний для нашої держави час військовослужбовці Закарпаття, мужньо виконуючи свій військовий обов’язок, стали на захист суверенітету держави. Нині у зоні антитерористичної операції перебувають понад 3000 закарпатців, серед яких і солдати 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади. За період бойових дій у Луганській та Донецькій областях загинуло 24 закарпатських військовослужбовців, 54 – отримали поранення.

Основними проблемними питаннями й надалі залишається забезпечення військовослужбовців засобами індивідуального захисту, теплими речами тощо. З приводу неналежного забезпечення солдат обмундируванням та відповідним спорядженням родичі військовослужбовців 128-ї окремої гірсько- піхотної бригади (в/ч А 1556) постійно звертаються до представників влади.

Наразі військові цього підрозділу потребують: куртки камуфльовані з утепленням; штани камуфльовані з утепленням; білизна офіцерська зимня; білизна солдатська зимня; шкарпетки теплі; рукавиці зимові (п’ятипалі); шапки зимові; джемпери демісезонні; черевики з високими берцями з утепленням; чоботи гумові з утепленням; плащ-накидки водозахисні; печі чавунні для обігріву (коліна в комплекті для печей чавунних); спальники; засоби гігієни; вода питна (негазована); електрогенератори (на дизельному паливі) 4.5 кВт; тепловізори; прилади нічного бачення; радіостанції автомобільні Motorola DP 4800; акумуляторні батареї (на транспорт) 75; збройова змазка; мішки (будівельні); ліхтарики з батарейками; примуси для готування їжі (бажано газові); плівка в рулонах; ліки (знеболювальне).

Зважаючи на численні звернення громадськості та родичів закарпатських солдатів 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади (в/ч А 1556), які служать у «гарячих точках» на Сході України, просимо врахувати нагальні потреби щодо зміцнення їх матеріально-технічного забезпечення. Висловлюємо сподівання на оперативне вирішення зазначених питань», - йдеться у звернення депутатів облради до міноборони.

 

Прес-служба Закарпатської облради

06 жовтня 2014р.

Теги: забезпечення, Міністерство, депутати

НОВИНИ: Соціо

12:43
Туристи з Києва та Молдови заблукали на Драгобраті Фото новина
11:43
У селі Ключарки на Мукачівщині відбудеться прощання з Героєм Павлом Масаловичем Фото новина
09:01
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 28 січня
18:15
/ 1
Поліція відкрила провадження через масову бійку підлітків у центрі Мукачева Відео новина
14:35
/ 6
На Закарпатті посадовиці Пенсійного фонду подарували 2 млн грн на новий кросовер
13:50
Аномальна зима порушила сплячку ведмедів у Синевирі Фото новина
10:42
/ 1
На війні з рф поліг захисник з Оноківців на Ужгородщині Андрій Хічій Фото новина
09:01
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 27 січня
16:50
/ 1
У селі Осій на Хустщині проведуть в останню дорогу воїна Ярослава Кобаля Фото новина
15:54
В Ужгороді водій сплатить штраф у понад 60 тис грн за їзду без прав і під "кайфом" Фото новина
11:21
/ 9
В Ужгороді з’явилася міні-скульптура митника з собакою Фото новина
10:31
/ 1
Підтверджено загибель ще в серпні 2024-го Тіберія Паніна з Букового Виноградівської громади Фото новина
10:25
/ 1
На війні з рф поліг захисник із Обави на Мукачівщині Іван Шпаковський Фото новина
08:56
Графік погодинного відключення електроенергії на Закарпатті 26 січня
18:27
/ 1
У Буштині на Тячівщині пошкодили Алею Слави Героїв Фото новина
14:21
У селі Мокра на Ужгородщині попрощалися з полеглим Героєм Владиславом Симковичем Фото новина
12:19
/ 1
Мікроавтобус з дітьми перекинувся на трасі між Перечином і Зарічовом Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 25 січня
17:31
/ 2
Підтверджено загибель на Луганщині Володимира Етнаровича, який вважався зниклим безвісти з травня 2025-го Фото новина
17:12
Чопський прикордонний загін запрошує долучитися до конкурсу Державної прикордонної служби України "Смарагдова ліра"
12:17
/ 4
Закарпатець Михайло Переганя підкорив найвищу вершину Антарктиди Фото новина
11:05
/ 1
На Закарпатті затримали підприємця, який продавав гуманітарні авто для ЗСУ Фото новина
09:02
Як вимикатимуть світло на Закарпатті 24 січня
18:02
/ 2
Аварійні бригади із Закарпаття вирушили до Києва для ліквідації наслідків атак
17:26
/ 1
На Закарпатті митники вилучили авто з тайниками сигарет Фото новина
» Всі новини