На Радванці будують спортивний майданчик для дорослих та дітей

11 жовтня відбудеться урочисте відкриття нового спортивного майданчику у мікрорайоні Радванка, яке супроводжуватиметься конкурсами, подарунками та величезним тортом від ГО «УФЄ». Також будуть показові виступи зі Street Workout та бойового самбо.

На Радванці будують спортивний майданчик для дорослих та дітей

У мікрорайоні Радванка вже три місяці триває робота над будівництвом нового спортмайданчику. Ініціатор цього проекту Евген Молнар зазначає: «Ми продовжуємо реалізовувати наш проект по розвитку спорту, виховання молоді, а також по будівництву спортивних майданчиків, який ми започаткували у м.Ужгород. На Радванці спорт на дуже низькому рівні, а від цього багато чого залежить. Ми хочемо, щоб підростаюче покоління розвивалося в правильному напрямку, загартовували своє тіло і дух.

Цю добру справу я хочу присвятити своєму діду – Молнар Степану Степановичу, який все життя пропрацював керівником фізвиховання в ПТУ №6. Не тільки для мене він став взірцем у житті, адже за своє життя чимало досяг. Був заступником голови Закарпатського обласного спортклубу «Гарт», членом Всеукраїнського методичного об’єднання керівників та викладачів фізвиховання, автор наукових статей та Відмінник освіти України.

Колись на цьому місці була площадка-майданчик, але поступово її закинули і вона перетворилася на сміттєзвалище. Наразі територія відновлюється. У мікрорайоні альтернативи цьому спортмайданчику немає, адже крім футбольних полів ніхто нічого не робить.

Після завершення будівництва це буде комплексний спортивно-дитячий майданчик з волейбольно-баскетбольною площадкою, турніками, брусами, універсальним тренажером, рукоходом, оснащений трибунами. Також для маленьких дітей буде дві гойдалки й пісочниця.

Після завершення спорудження цього спортмайданчику ми не зупинимось і продовжимо наш проект з розвитку спорту в рідному місті».

Урочисте відкриття майданчику відбудеться у суботу, 11 жовтня, о 12.00 за адресою: вул. Українська,18 (зі сторони Антонівської). Запрошуються дорослі з дітьми, а також представники усіх ЗМІ.

 

Ужгородська Федерація Єдиноборств

06 жовтня 2014р.

Теги: спорт, майданчик, Радванка

НОВИНИ: Соціо

11:11
У Підвиноградові на Берегівщині у середу попрощаються з добровольцем Іваном Сусіком, що помер від важкого поранення
11:28
/ 1
У середу в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Гойбергом Фото новина
20:09
/ 2
В Ужгороді у вівторок призупинять водопостачання у центральній частині міста
11:25
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Василем Чурговичем Фото новина
13:37
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Віктором Мургою Фото новина
15:39
/ 1
У Мукачеві в неділю стартують заходи до Днів міста (ПРОГРАМА)
18:43
Тячівський суд наклав арешт на землю під будівництво МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
11:17
/ 1
Головою Закарпатського окружного адміністративного суду переобрали Ярославу Калинич Фото новина
00:05
/ 1
У Великому Березному проведуть в останню дорогу нацгвардійця Олега Соценка Фото новина
22:59
/ 2
"Вужі на сковороді" пралісів "Шипота"
14:15
/ 1
Підтверджено загибель Артура Ковача з Калин на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти понад півтора року Фото новина
13:33
/ 1
У Рахові поховають сироту-переселенця з Запоріжжя Дмитра Баришполя, який загинув пів року тому на Донеччині Фото новина
21:02
Два КПП на кордоні зі Словаччиною та угорщиною тимчасово не працюватимуть
11:15
/ 1
У Мукачеві в п'ятницю попрощаються з Богданом Магійовичем, який загинув ще 2 роки тому Фото новина
13:18
/ 3
Зупиняючи московську орду на Харківщині, поліг Андрій Алексик з Онока Виноградівської громади Фото новина
11:14
/ 1
У лікарні в Сумах від отриманих на російській Бєлгородщині ран помер Юрій Порошенко з Осою Іршавської громади
14:20
За I квартал 2025 року НСЗУ сплатила 1,1 млрд грн медзакладам Закарпаття за Програмою медичних гарантій
13:15
/ 2
На Донеччині поліг Артем Песик з Берегова Фото новина
19:27
/ 2
Питання про створення парку "Чорні озера", підтримане ужгородцями в петиції, виносять на сесію міськради (ДОКУМЕНТИ)
21:12
/ 2
У лікарні в Ужгороді після важкої хвороби помер військовий із Ясіні на Рахівщині Олексій Боклажук Фото новина
20:22
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині попрощаються з полеглим захисником Михайлом Пауком Фото новина
04:44
ВІДЕОФАКТ. На Закарпатті розцвіла Долина нарцисів
21:52
/ 3
Двоє знайомих "нагріли" ужгородку на продажі 10-ти її квартир на понад 14 млн грн Фото новина
19:16
/ 2
У неділю в Мукачеві попрощаються з полеглим Героєм Володимиром Дубровським Фото новина
16:49
/ 11
Ужгородцеві Роберту Бровді "Мадяру" присвоєно звання Героя України
» Всі новини