Трьох "нападників" на закарпатську СБУ випустили під домашній арешт, Пилипіва залишили під вартою

Із таким результатом завершилось судове засідання Ужгородського міськрайонного суду зі зміною запобіжного заходу для трьох із чотирьох затриманих під будівлею обласної СБУ в Ужгороді в ніч проти 8 серпня.

Трьох "нападників" на закарпатську СБУ випустили під домашній арешт, Пилипіва залишили під вартою

Як відомо, у ніч із 7 проти 8 серпня під адміністративною будівлею Служби безпеки України в Закарпатській області було затримано 4-ро осіб, які, згідно з релізом міліції, намагались "силоміць потрапити всередину", аби захопити державну установу.

Тої ночі одним із затриманих було відкрито вогонь з вогнепальної зброї, внаслідок чого було поранено працівника патрульно-постової служби.

Відтак, чотирьох осіб було затримано, ще одному їхньому спільнику вдалось втекти. Нині, за інформацією онлайн, він і досі перебуває в розшуку.

Сьогодні ж в Ужгородському міськрайонному суді відбулось судове засідання в рамках кримінального провадження за зазначеним фактом. У результаті засідання, трьох із чотирьох затриманих, які до сьогодні утримувались в СІЗО, відпущено під домашній арешт. У той же час Богдана Пилипіва суд постановив залишити під вартою: саме йому інкримінується посягання на життя працівника правоохоронного органу, тоді як трьом відпущеним - посібництво у проникненні в державну режимну установу.  

Нині, за інформацією Закарпаття онлайн, двоє з трьох відпущених - жителі Хмельниччини - відбули додому. Під час засідання, яке спочатку судді хотіли проводити в закритому режимі, однак, потім вирішили таки слухати справу гласно, у залі були присутні близько двох десятків осіб.

Наступне судове засідання призначено на 13 жовтня. 

03 жовтня 2014р.

Теги: нападників, арешт, Пилипів, варта

Коментарі

Копча 04.10.2014 / 10:29:41
Усе правильно. Мента відповідального за вбивство цивільних на Майдані до того ж особисто стрілявшого з автоматичної зброї по протестувальниках (https://www.youtube.com/watch?v=yShAhbKX9Bw#t=63) відпустили під домашній арешт, а дурня переоцінившого власну постреволюційну значимість залишили у тюрмі. Тепер вам зрозуміло чому я ненавиджу усю суддівсько-правоохоронну гидоту на якій би мові не розмовляла та яких політичних поглядів не притримувалася.

НОВИНИ: Кримінал

17:44
Закарпатський митник налагодив канал ввезення годинників без сплати мит Фото новина
13:36
/ 2
На Закарпатті судитимуть депутата Берегівської районної ради Арсенія Богара за недостовірну декларацію та відмивання коштів Фото новина
12:14
/ 1
В Ужгороді затримали дилера метамфетаміну Фото новина
13:58
/ 4
На Закарпатті за березень викрили 12 учасників схем переправлення військовозобов’язаних Фото новина
10:00
На Закарпатті викрили групу переправників Фото новина
16:33
На Закарпатті судитимуть водія, який у стані сп’яніння скоїв смертельну ДТП Фото новина
11:36
За злісне невиконання батьківських обов'язків мукачівку покарали понад 5-а роками тюрми
10:57
/ 5
На Тячівщині лісничий самовільно збудував садовий будинок для родини на землях лісфонду Фото новинаВідео новина
09:55
На Закарпатті судитимуть підрядника через ДТП, у якій постраждала вагітна жінка Фото новина
12:21
/ 5
На Закарпатті суддю підозрюють у незаконному отриманні понад 640 тисяч гривень доплат Фото новина
10:52
На Закарпатті судитимуть екскерівника надлісництва за масштабну незаконну вирубку дубів Фото новина
15:54
/ 2
На Закарпатті викрили схему підключення Starlink для російських військ Фото новина
11:48
На Рахівщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
09:54
/ 1
На Закарпатті поліція затримала наркокур’єра з Дніпра з 2,2 кг «солі» Фото новина
17:57
/ 2
На Закарпатті чоловік продав автомобілі, ввезені як гуманітарна допомога для ЗСУ Фото новина
13:13
/ 2
На Мукачівщині чоловік намагався продати автомат і гранату Фото новина
12:06
На Берегівщині 24-річний зловмисник напав на 13-річного хлопця через вигаданий «борг»
18:05
/ 3
На Закарпатті до 7 років ув’язнення засудили 20-річного водія, з вини якого в ДТП загинули двоє підлітків Фото новина
17:13
/ 1
ВАКС призначив до розгляду корупційну справу судді Воловецького райсуду Пелиха
15:54
/ 3
На Закарпатті накрили ще три «схеми для ухилянтів» Фото новина
15:10
/ 1
СБУ викрила угорського спецслужбіста, який керував агентурною мережею на Закарпатті Фото новинаВідео новина
14:12
/ 1
12 закарпатців постануть перед судом за наркобізнес і «схеми» втечі за кордон Фото новина
15:57
/ 3
На Рахівщині чоловік до смерті побив сусіда Фото новина
21:08
/ 2
Поліція відкрила кримінальне провадження через земельний скандал в Оноківцях на Ужгородщині
20:37
/ 30
Під час обшуків у Свалявській лікарні поліція документувала схеми привласнення бюджетних грошей
» Всі новини