Біля Ужгорода "Спецконтроль" здав ДАІшникам прикордонника-порушника в званні підполковника (ВІДЕО)

"Спецконтроль" і Дорожній контроль Закарпаття борються не тільки з хабарниками-ДАІшниками, але і з порушниками Правил дорожнього руху незалежно від суспільного статусу чи чину.

Біля Ужгорода "Спецконтроль" здав ДАІшникам прикордонника-порушника в званні підполковника (ВІДЕО)

Так, 2 жовтня активісти завважили автомобіль Прикордонної служби України, припаркований з порушенням вимог знаку 3.34 "Зупинка заборонена". Порушником виявився підполковник Прикордонної служби України.

Як стверджують в "Спецконтролі", протягом години після повідомлення про порушення водія було знайдено інспекторами ДАІ і на нього було складено протокол про адміністративне правопорушення.

03 жовтня 2014р.

Теги: порушник, прикордонник

Коментарі

Українець 2014-10-06 / 23:02:32
Фільмувальникам нефіг робити.
Згадайте прислів' про пса, якому нічого робити.
зніміть та викладіть тут круте фото прокурорчиків, мажорів або бандюків, які порушують ПДР.
Доіпались до людини, знаючи, що не пошле їх нах.
Військовий молодчина - видно, що людина інтелігентна на відміну від вуйка з камерою.

микула 2014-10-04 / 13:56:24
У Воловецькому районі такі "активісти" як кримінальний авторитет Бряник поклали головов лісгоспу Малиля, який умудрився в Агролісі задовжити пудруга мільонів і 10 років не платив зарплату. Пиздиць Волоовецькому лісгоспу. А таких "активістів" треба розтрілювати на майдані тоди й порядок буде

Вася 2014-10-04 / 00:03:59
Вас бы уродов сраных вместе с вашими камерами на восток отправить. Вы Васи пети и почие ублюдки бублайские - этот офицер уже был на востоке, а вы отбросы гор вонючие что сделали для родины? Это же вы уроды носите контрабанду и водите нелегалов через границу, и он к сожалению вас еще не перестрелял.

Ярослав 2014-10-03 / 22:56:57
Шо ви говорите, яка контрабанда, це нач. інженерно техніного відділу, один з небагатьох порядних офіцерів, який не має ні крутого авто, і нічого, а в ато мав їхати, но їх партію тимчасово повернули!! перед тим як писати хочь інформацію узнайте!!

Ярослав 2014-10-03 / 22:51:33
Шо ви пишете, це майже один з більш менш офіцерів, яких залишилося в Чопі, і який є начальник інженерного відділу, і не заробляє не кантрабанді, і не має дорогого авто!!! а в АТО наскільки знаю мав їхати але його групу повернули тимчасово!!!

Степан Крук 2014-10-03 / 20:40:51
"Як стверджують в "Спецконтролі", протягом години після повідомлення про порушення водія було знайдено інспекторами ДАІ і на нього було складено протокол про адміністративне правопорушення".
Ця інформація, надана "активістами", викликає великий сумнів, адже протокол складається НА МІСЦІ, порушення. А не через півгодини в іншому кінці Ужгорода. Якщо такий протокол було складено, тоді до відповідальності треба притягти інспектора ДАІ, який його оформив. Скоріше всього "активісту" працівники ДАІ "навішали лапші на вуха", щоб заспокоївся, а самого протоколу не існує взагалі.

Василь 2014-10-03 / 19:31:52
До Степана Крука. Чиновник чи не чиновник, яка різниця? Порушувати ПДР погони підполковника право йому не дають.

Степан Крук - Василю 2014-10-03 / 14:59:14
Підполковник - не чиновник за статусом! Підполковник - військовослужбовець! Коментар Василя тільки підтверджує попередній коментар про низьку освіченність та культуру. Ні. не згідний з більшовиками - КУХАРКА ПРАВИТИ ДЕРЖАВОЮ НЕ МОЖЕ!

Василь 2014-10-03 / 14:41:02
Ярослав Глагола, чуєш ти -сперматозоїд недоделаний, в цей важки час погранци піхають сигарети через "зельонку"аж гай шумить і їм похер на ті крихти про які ти пишеш.

Василь 2014-10-03 / 14:37:43
До миколи. А погораничник -то не чиновник? Подивися які вони хати понасторювали і на яких машинах їздять, а потом вякай.

водій 2014-10-03 / 14:37:19
А до чого тут інші? Маємо конкретну ситуацію: підполковник ПСУ порушив правила. Його в це культурно ткнули і повідомили ДАІ

Ярослав Глагола-Миколі 2014-10-03 / 13:56:49
Громадський контроль за діяльністю органів влади, правоохоронних органів, суддів - необхідний як повітря! Такий контроль впроваджується суспільством через громадські організації. Громадські організації повинні діяти в рамках чинного законодавства. І хвала Богу, що активність на побудову громадянського суспільства, аж зашкалює! Питання в іншому, а саме в веденні такого контролю представниками окремих громадських організацій. Інколи такий "контроль" межує на грані кримінального правопорушення. Часто доводиться спостерігати, як "активісти" блокують в власних машинак порушників правил дорожнього руху поки не підїде викликаний ними наряд ДАІ, пресують їх питаннями, на які водїї не зобовязані відповідати цим "АКТИВІСТАМ" і т.д. Тобто, часто порушення з боку представників влади, або простих громадян породжують більш суттєві порушення збоку активістів. Проблема в низькому рівні освіти та загальної культури цих "АКТИВІСТІВ". Хочу підкреслити, що мова йде про окремих представників громадських організацій, а не про всіх членів цих формувань. Тому, керівництва громадських організацій повинні приділяти більше уваги підготовці своїх членів та працювати над підвищенням їх загальної культури.

водій 2014-10-03 / 13:39:41


А чого ти вимагаєш від "Спецконтролю" і ДК, щоби вони шукали "порушників мажорів, ментів, прокурорів, гбшників, суддів і чиновників", тоді як твоя власна гузиця гарно спакувалася на дивані? І хіба підполковник прикордонників, які заробляють на контрабанді і переправці "чорних", то простий громадянин? Піднімай гузицю і роби те, що роблять ці активісти. І тоді порядку в країні буде більше. Бо інакше злочинець, Миколо, ти.


Микола 2014-10-03 / 13:16:34
"Спецконтроль" і Дорожній контроль треба визнати злочинними угруповуванями, безпредєльщики! Шукають жертви серед простих громадян, а до порушників мажорів, ментів, прокурорів, гбшників, суддів і чиновників у них кишка тонка,...

водій 2014-10-03 / 13:06:45
Бред. Цей "військовий" - не на фронті, а косить зелень на кордоні. І правил має дотримуватися точно так, як і всі інші. А полювати треба на все "начальство", яке думає, що йому можна більше, ніж іншим. Бо, інакше, нахрена був Майдан?

Ярослав Глагола 2014-10-03 / 12:55:23
Є ще один аспект цієї історіїї. Гидко, що в такий важкий для країни час, коли прості люди по крихтах збирають кошти для підтримки армії, коли молоді хлопці в одностроях масово гинуть в зоні АТО, знаходяться так звані активісти, які із прискіпливістю сперматозоїда "полюють" на військових в моєму місті.

Ярослав Глагола 2014-10-03 / 12:30:59
Катя, дякую!

Катя 2014-10-03 / 12:24:28
Інформація про них э у ЄДР ось пошуковик http://irc.gov.ua/ua/Poshuk-v-YeDR.html

водій 2014-10-03 / 12:15:28
Вася, тепер усім, хто порушує закон, достить вибачитися, і штрафи платити вже не треба?

водій 2014-10-03 / 12:14:23
Будь-який громадянин має право вказати на порушника закону. А тому взагалі не зрозуміло, чого тут деякі радєтєлі заговорили про приємного офіцера. Приємним офіцерам що, можна правила порушувати? А нашим зажертим дайцям - штрафувати тільки простих водіїі, а приємних підполковників - ні?

НОВИНИ: Кримінал

12:09
Закарпатець намагався незаконно перетнути кордон, аби повернутися на місце роботи в Угорщині
09:40
6 мешканців Виноградова залізли до адмінбудівлі лісництва, звідки викрали меблі та комп’ютерну техніку
09:28
/ 1
У вантажівці, в якій серб перевозив із Росії вантаж парафіну, на Закарпатті знайшли 80 ящиків "Ксаврону"
02:10
/ 1
На Закарпатті за 15 тис грн хабара за виготовлення посвідчення водія поліцейський постане перед судом
20:07
/ 6
Неподалік Кам’яниці на Ужгородщині у лісі затримали 12 нелегалів з В’єтнаму та Шрі-Ланки
17:48
У Чернівцях мешканка Закарпаття викрала понад 9 тис грн у чоловіка, в котрого гостювала
16:57
/ 1
Затверджено підозри трьом службовцям Хустського лісництва, які допустили порубки у лісництві на понад 8 млн 550 тис грн
15:44
/ 11
ВАКС призначив до розгляду справу ексголови Міжгірського райсуду, затриманого на хабарі
12:42
/ 2
На Закарпатті затримали волинянина, що, постійно змінюючи місце проживання, вчинив 17 крадіжок у різних районах області
09:39
Закарпатця, підозрюваного у викраденні на Волині грошей та цінностей на суму понад 1,3 млн грн, взяли під варту
02:24
/ 1
На закарпатській Рахівщині "на гарячому" затримали 4-х учасників столичного ОЗУ з переправки нелегалів за кордон
22:51
У Виноградові лікар самовільно взяв з медзакладу апарат штучної вентиляції легень "через особистий стан здоров’я для користування" – ЗМІ
22:17
/ 1
Прокуратура Закарпаття після розголосу ініціювала збільшення першого запобіжного заходу головному "господарнику" Ужгорода – правозахисник
21:42
/ 8
Телефон постраждалого в ДТП згодом виявили у дружини начальника сектору кримінальної поліції Виноградівського відділення – ЗМІ
17:45
/ 1
На Рахівщині чоловік, що прислуговував у церкві, викрав з храму близько 20 тис грн
17:40
Наркотики, пристрої для її вживання, електронні ваги та стебла конопель знайшли в оселі мешканця Мукачева
13:58
/ 1
На Берегівщині сільський голова в умовах конфлікту інтересів незаконно виділив сину 1 га земель вартістю 1 млн грн
13:54
У Сваляві під час спроби викрадення вже шостого велосипеда затримали двох 17-річних юнаків
10:15
/ 2
На Закарпатті затримали чоловіка, що разом зі спільником викрав у підприємця понад 1 млн грн та ювелірні вироби