За словами в.о. директора Навчально-наукового інституту інформаційно-комунікаційних технологій УжНУ Олександра Дубіва, йдеться про впровадження електронної форми навчання як допоміжної до денної та заочної.
"Це не буде повноцінна електронна форма, яка передбачає рівень активного спілкування між викладачами і студентами, але перший рівень ми закладемо. Лекційні матеріали, інші публікації викладачі зможуть розміщувати на спеціальній платформі Moodle, звідки документами зможуть користуватися студенти. Така платформа – не нова технологія, використовується у багатьох вишах України і закордоном (у понад 170 країнах світу)", - розповів Олександр Дубів.
Ініціатори електронного навчання зауважують, що новація стане у нагоді у випадках, коли у зимовий період заняття можуть відмінити. У перспективі - це реальна база для впровадження дистанційної форми навчання. Такими є вимоги сучасного технологічного світу.
Для викладачів, які не завжди орієнтуються в ІТ-сфері, фахівці Інституту передбачили спеціальні 24-годинні курси з підвищення кваліфікації. Передбачено два рівні: будуть вчити навіть тих, хто не вміє вмикати комп’ютер чи уникає техніки, повідомили Закарпаття онлайн в Ужгородському національному університеті.