В НПП "Синевир" побудують садибу Діда Мороза

Національний природний парк «Синевир» відвідав головний Дід Мороз України – Валерій Потьомкін. Вражений краєвидами парку та незайманою природою, Дід Мороз вирішив – кращого місця для будівництва своєї хатинки годі шукати.

В НПП "Синевир" побудують садибу Діда Мороза

«Я давно виношую ідею будівництва в Україні садиби Діда Мороза, – розповідає Валерій Потьомкін. – Відвідавши територію національного парку, зрозумів, що вона повинна бути саме у цьому краї. Гори, смереки, казкова краса - це все зачарувало мене і хочеться, щоб цю красу побачили побільше дітей».

За словами головного Діда Мороза країни, він готовий весь рік жити і працювати на Закарпатті, організовувати свята та зустрічі з дітьми. Проект будівництва його садиби вже розробляють в Дніпропетровську, в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури, повідомляють у НПП "Синевир".

02 жовтня 2014р.

Теги: Дід Мороз, Синевир

Коментарі

555 03.10.2014 / 18:59:19
можна поцікавитись в наших дітей що ім до вподоби

міжгіря 03.10.2014 / 07:48:46
молодці керівники НПП СИНЕВИР, щр піклуються за діточок, а то всі про дітей забули, наші депутати тількм перед виборами за них згадують а потам забувають. Це не перша благодійна акція керівництва НПП Синевир, вони постійно на свята дарують дітям Тереблянської долини подарунки, проводять різні міроприемсва , екскурсії, Ви всі беріть приклад з НПП СИНЕВИР.

Антоні 02.10.2014 / 19:57:25
і не забудьте "журналістів" ОРТ пригласити ...

Антоні 02.10.2014 / 19:49:04
ну і звичайно все буде збудовано в "духе русскава міра" ...ганьба...

Адмін 02.10.2014 / 15:23:26
Ми в курсі історії з походженням діда Мороза. І зовсім не проти, якщо ви повважаєте за потрібне облаштувати резиденцію Санта-Клаусу

юрій 02.10.2014 / 14:51:17
До адміна А між руським дідом і Святим Миколаєм є ще Санта-Клаус.Так що і йому поставте хатку.
У Радянському Союзі з'являється образ Діда Мороза, що був «запозичений» з-за кордону через свою шалену популярність у дітей. В радянські часи, образом Діда Мороза керівники компартії намагались стерти образ християнського Святого Миколая.(Вікіпедія)

Адмін 02.10.2014 / 13:24:02
От і спитайте про це у адміністрації НПП "Синевир"

Михайло 02.10.2014 / 13:13:48
Який дідо мороз? У нас що, традицій своїх немає і героїв ніж російського діда ставити?????????????

Адмін 02.10.2014 / 12:18:43
Соромно має бути вам - за шовінізм і упередженість. Дід Мороз і Св. Миколай- різні "особи" і персонажі,які відвідують діточок у різні періоди зими

юрій 02.10.2014 / 11:48:30
дід мороз в росії в нас СВ,МИКОЛАЙ.як вам не соромно.

НОВИНИ: Соціо

21:48
Підтверджено загибель на Запоріжжі ще в січні 2024-го 22-річного Михайла Яцканича з Підвиноградова Виноградівської громади Фото новина
15:52
/ 2
На війні поліг 21-річний Іван Микульця з Тячева Фото новина
13:33
/ 7
В Ужгороді відклав яйця унікальний, єдиний в Україні кайман Шнайдера Фото новина
11:33
/ 2
На Харківщині поліг Леонід Пивовар з Неліпина на Мукачівщині Фото новина
12:53
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим на війні з росією Андрієм Розгау Фото новина
02:16
/ 2
WWF-Україна виступає проти будівництва лісової автодороги в межах лісництв філії "Ужгородське лісове господарство" ДП "Ліси України"
19:18
/ 15
У Калинах на Тячівщині харківський забудовник незаконно почав роботи зі спорудження ГЕС Фото новинаВідео новина
16:48
/ 7
В Ужгороді ще не відкритий McDonald's покарали за "непродуману" вивіску Фото новина
10:41
/ 1
На війні з росією поліг 57-річний Іван Пичкар з Родниківки на Мукачівщині Фото новина
01:31
/ 14
Справа Комарницького: Звільнений начальник УСР в Закарпатській області Химич зберігає $95 тис. готівкою
13:59
У Буштині на Тячівщині, гасячи пожежу в надвірній споруді, врятували два будинки та літню кухню поруч Фото новина
11:06
/ 1
На Запоріжжі поліг Володимир Зелді з Тересви на Тячівщині Фото новина
00:08
/ 10
Ужгородські лісівники будуватимуть дорогу під вітряки на Рівній через праліси (ДОКУМЕНТИ)
11:01
/ 2
На Сумщині поліг прикордонник Руслан Пинзару з села Сімер Перечинської громади Фото новина
15:37
/ 13
ВР прийняла доопрацьований після вето президента закон про примусове відчуження землі та будинків в Ужгородському районі Закарпатської області
16:23
На Закарпатті у лютому 2025-го порівняно з груднем 2024-го ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 2,6%
13:20
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Лазориком Фото новина
12:45
Профільна комісія Закарпатської облради підтримала збереження Чорних озер в Ужгороді Фото новина
19:14
У Мукачеві патрульні виявили водійку "під кайфом", а в пасажира – наркотики Фото новина
14:12
/ 14
Закарпаття відвідала очільниця Міндовкілля Гринчук, нищення довкілля мініГЕСами і вітряками пріоритетом візиту не було Фото новина
13:02
На Закарпатті, на кордоні з угорщиною на початку квітня запрацює новий пункт пропуску "Велика Паладь – Нодьгодош"
13:57
/ 1
У понеділок у Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Володимиром Напудою Фото новина
13:20
/ 1
В Ужгороді у суботу попрощаються з полеглим на війні Мирославом Біртою Фото новина
19:37
/ 4
Петиція про розробку нового генплану Ужгорода зібрала необхідні підписи всього за добу
14:46
У п'ятницю зранку тимчасово не працюватиме КПП "Лужанка – Берегшурань"
» Всі новини