Питання Народної в Ужгороді вирішувати громаді, а Шнайдера та Білея потрібно звільнити

Про те, що необхідність подальної реконструкції площі Народної в Ужгороді та її вигляду вирішувати громадськості, заявив сьогодні під час спільної з головю обласної ради прес-конеренції голова Закарпатської ОДА Василь Губаль.

У свою чергу, голова облради Іван Балога зазначив, що клопотатиме перед керівником області щодо звільнення з посад начальника господарського відділу апарату облдержадміністрації Василя Шнайдера та керівника будинкоуправління ОДА Володимира Білея.

На запитання журналістів, чи буде продовжена реконструкція площі Народної, Василь Губаль відповів: "Так давайте нарешті вже спитаємо у громади. Давайте спитаємо, чи потрібна ота реконструкція та який вигляд повинна мати площа".

За словами голови ОДА, своє слово - тепер уже нарешті почуте - у питанні Народної мають сказати історики, архітектори, мистецтвознавці, творча та мистецька еліта краю.

Голова обласної ради Іван Балога, у свою чергу, заявив про плановане клопотання до голови ОДА щодо звільнення зі своїх посад Василя Шнайдера та Володимира Білея, які за завданнями колишньої влади та особисто ініціатора спотворення історичного обличчя Народної, названого "реконструкцією", опікувались закупівлею робіт та послуг для здійснення цієї самої "реконструкці".

За словами Івана Балоги, такі звільнення будуть логічними, адже історія з Народною довела, що зазначені особи "не мають міцного хребта, вони слабозхарактерні та прогинаються". 

 

30 вересня 2014р.

Теги: Народна, громада, Шнайдер, Білей

Коментарі

леся 2014-09-30 / 15:08:31
Шнайдер був запрошений на цю посаду в 2002 році особисто Різаком.12років мутить воду в ОДА разом з О. Варцабою.

НОВИНИ: Соціо

00:27
На війні з росією поліг Юрій Дерцені з Виноградова
11:07
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Робертом Папом
00:55
/ 1
Снайпер "Сєня"
14:20
/ 1
Підтверджено загибель Юрія Капка з Лютої на Ужгородщині, який понад місяць вважався зниклим безвісти
01:26
/ 1
На Донеччині поліг Федір Волос з Хуста
23:47
/ 12
Екологічні ризики нового Генплану міста Ужгорода
22:06
/ 8
Арештовані у справі Каськіва землі Боржави втретє не змогли продати – тепер на аукціоні зі зниженням ціни
21:07
/ 1
Поліція каже, що в конфлікті на Драгобраті поляків не було, хоча на відео є
19:38
/ 3
Ужгородці збирають підписи проти зведення МАФу на площі Кирила і Мефодія
18:30
/ 9
В Ужгороді на набережній Незалежності встановлять модульний туалет
16:45
/ 1
У Тур'їх Реметах на Ужгородщині попрощаються з полеглим ще в квітні 2024-го Михайлом Скубеничем
15:40
На Драгобраті п'яні поляки погрожували українцю "військкоматом"
11:06
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Андрія Матейку
20:29
/ 1
На війні з росією поліг Євген Балог з Бистриці Чинадіївської громади
11:08
З лютого вартість квитків на потяг до будапешта зросте на 17-21%
15:51
/ 13
30 бангладешців уже оформлюють візи для працевлаштування на Закарпатті
10:55
/ 2
У середу в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Максимом Євдокимовим
06:16
/ 1
Кілька вражень про цьогорічних лауреатів премії Михайла Лучкая
15:33
/ 1
У Мукачеві в середу попрощаються з полеглим Героєм Валерієм Сідором
14:27
/ 1
На війні з росією поліг Мека Яшкович з Ужгорода
14:13
Пошуки 74-річного ужгородця, що тривали з кінця грудня, завершилися констатацією непоправного
20:01
/ 5
Петиція про запровадження мораторію на будівництво вітряків на гірських територіях Карпат, попри технічні збої, достроково зібрала необхідну кількість голосів
01:29
/ 1
Надходження загального фонду місцевих бюджетів Закарпатської області за 2024 рік зменшилися відносно 2023 року на 4,1%
17:31
/ 1
На війні з росією поліг Юрій Голінка з Ужгородщини
15:05
У Мукачеві в п'ятницю прощатимуться з померлим захисником Русланом Цибарем
» Всі новини