Заступниками голови Закарпатської ОДА будуть Чубірко та Федів, за медицину відповідатиме Скрип, за освіту - Мотильчак

Такі кадрові призначення проанонсував сьогодні під час прес-конференції по завершенні сесії обласної ради голова Закарпатської ОДА Василь Губаль. За його словами, подання на відповідні призначення вже зроблені.

Заступниками голови Закарпатської ОДА будуть Чубірко та Федів, за медицину відповідатиме Скрип, за освіту - Мотильчак

Як повідомив Василь Губаль, своїми заступниками він бачить депутатів обласної ради Володимира Чубірка та Ростислава Федіва.

На посаду начальника департаменту житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури замість звільненого Віктора Лукечі голова ОДА пропонує до призначення Василя Пригару.

Очільником обласного управління охорони здоровя Василь Губаль бачить Василя Скрипа, освіти та науки - Михайла Мотильчака.

На посаду ж начальника управління соцзахисту голова ОДА пропонує Антона Ліврінца.

30 вересня 2014р.

Теги: заступник, Чубірко, Федів, Мотильчак

Коментарі

Михайло Васильович 30.09.2014 / 22:00:17
питання. для чого повертати тих, хто вже був? хіба немає молоді ? першими кроками буде помста. а де прогрес? де розвиток? де нові ідеї, думки і кроки? до якого часу в призначенях, а отже і в роботі буде грати партійна приналежність?????????? М.Мотильчак фахівець у своїй справі, був директором школи(що дуже важливо), але занадто заангажований( чи за такі перетворення ми боролися???? чи за це вмирали і вмирають наші брати? МАБУТЬ ЦЕ БУВ НЕ ОСТАННІЙ МАЙДАН!!!???

витя 30.09.2014 / 20:39:58
Що скрип що шницер.Один скрипка другий котлета,но танцювали пiд одну дудку!

Дюрьо 30.09.2014 / 13:35:24
Міняю шило на мило.

Ярослав Глагола 30.09.2014 / 12:36:52
Можемо коли хочемо! Хай щастить!!!

НОВИНИ: Соціо

13:00
На війні з рф поліг Герой із Середнього на Ужгородщині Олександр Баб’як Фото новина
12:02
Закарпатський крафт презентують на виставці в Празі Фото новина
11:17
У боях за Україну поліг захисник із Великого Раківця на Хустщині Руслан Мельник Фото новина
14:15
/ 1
Військовий 128-ї гірсько-штурмової бригади став призером конкурсу інструкторів армійського корпусу Фото новина
12:50
На Закарпатті медики «екстренки» врятували жінку після раптової зупинки серця
10:42
/ 2
В Ужгороді відбудеться підсумкова конференція міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат»
10:01
/ 1
У Мукачеві вулицями міста пройшла Хресна дорога Фото новина
09:06
/ 1
На Закарпатті під час рейду проти спалювання сухостою оштрафували ще чотирьох порушників Фото новина
17:54
/ 1
Полеглому закарпатському захиснику присвоєно звання Героя України Фото новина
15:49
На війні з рф поліг захисник із Неліпина на Мукачівщині Іван Плоскіна Фото новина
12:07
Завершилася серія тренінгів із практичної педагогіки для фахівців, які працюють із дітьми Фото новина
11:01
Відомий гірський рятувальник поділився новими світлинами Чорногори Фото новина
09:04
Прикордонники Чопського загону затримали турка за спробу незаконного переходу кордону Фото новина
17:21
У Мукачеві 15 березня відбудеться Хресна дорога
15:25
/ 2
На Берегівщині поліцейські повернули господарям загубленого пса, який допомагає у реабілітації дітей Фото новина
12:23
На 105-му році життя померла вчителька з Іршави Ганна Фечка Фото новина
18:31
/ 2
У Мукачеві зупинили водійку з перевищенням алкоголю у 7 разів Фото новина
17:17
У Мукачеві попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Василем Ляхом Фото новина
11:25
/ 1
У Нижній Воротах на Мукачівщині попрощалися з Героєм Олександром Власовим Фото новина
10:33
У Мукачеві пройде щорічний племінний огляд собак Фото новина
10:02
/ 1
На Тячівщині рятувальники спіймали порушницю, яка палила сухостій біля будинків Фото новина
08:59
/ 2
В Ужгороді неповнолітній катався містом із арсеналом зброї в авто Фото новина
17:08
/ 8
В Ужгороді патрульні допомогли літньому чоловікові, який загубився в місті Фото новина
16:16
У Мукачеві розквітла знаменита «шалена» сакура Фото новина
14:51
/ 1
На Закарпатті від початку року «швидка» 500 разів виїжджала до пацієнтів із проблемами нирок Фото новина
» Всі новини