Методом жеребкування у Тячеві розділили 180 земельних ділянок під будівництво

Відповідне питання було розглянуте під час першого пленарного засідання 29-ї сесії Тячівської міської ради, де вирішувалася проблема виділення громадянам земельних ділянок під будівництво індивідуального житла згідно з першочерговими списками.

Методом жеребкування у Тячеві розділили 180 земельних ділянок під будівництво

Кожен претендент сам особисто обирав ділянку методом жеребкування. Для цього у залі було встановлено дві скриньки з номерами від 1 до 183. У першій ці числа відповідали номеру претендента на отримання ділянки у списках, а в другій – порядковому номеру ділянки під будівництво зі списку ділянок.

Представники земельної комісії називали прізвища зі списку та адреси місця розташування ділянки, яку отримають названі мешканці. Той, чиє прізвище було озвучене, витягав номер з адресою своєї майбутньої ділянки. Власники отриманих ділянок могли ознайомитись із їх розташуванням на карті.

В результаті роботи сесії було розподілено 180 ділянок у нових кварталах індивідуальної житлової забудови в урочищах «Елевен», «Паллази» та «Шовань-Сег». У списки були внесені прізвища молодих сімей, які мають намір будувати житло. Їх опрацьовували і вивчали депутати та земельна комісія. 

Особлива умова – будівництво повинно розпочатися упродовж наступних трьох років. Якщо власник не використає ділянку за призначенням, її зможуть відібрати, повідомляютьв головному управлінні Держземагенства в Закарпатській області. 

29 вересня 2014р.

Теги: жеребкування, ділянки, будівництво

НОВИНИ: Соціо

21:48
Підтверджено загибель на Запоріжжі ще в січні 2024-го 22-річного Михайла Яцканича з Підвиноградова Виноградівської громади Фото новина
15:52
/ 2
На війні поліг 21-річний Іван Микульця з Тячева Фото новина
13:33
/ 7
В Ужгороді відклав яйця унікальний, єдиний в Україні кайман Шнайдера Фото новина
11:33
/ 2
На Харківщині поліг Леонід Пивовар з Неліпина на Мукачівщині Фото новина
12:53
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим на війні з росією Андрієм Розгау Фото новина
02:16
/ 2
WWF-Україна виступає проти будівництва лісової автодороги в межах лісництв філії "Ужгородське лісове господарство" ДП "Ліси України"
19:18
/ 15
У Калинах на Тячівщині харківський забудовник незаконно почав роботи зі спорудження ГЕС Фото новинаВідео новина
16:48
/ 7
В Ужгороді ще не відкритий McDonald's покарали за "непродуману" вивіску Фото новина
10:41
/ 1
На війні з росією поліг 57-річний Іван Пичкар з Родниківки на Мукачівщині Фото новина
01:31
/ 14
Справа Комарницького: Звільнений начальник УСР в Закарпатській області Химич зберігає $95 тис. готівкою
13:59
У Буштині на Тячівщині, гасячи пожежу в надвірній споруді, врятували два будинки та літню кухню поруч Фото новина
11:06
/ 1
На Запоріжжі поліг Володимир Зелді з Тересви на Тячівщині Фото новина
00:08
/ 10
Ужгородські лісівники будуватимуть дорогу під вітряки на Рівній через праліси (ДОКУМЕНТИ)
11:01
/ 2
На Сумщині поліг прикордонник Руслан Пинзару з села Сімер Перечинської громади Фото новина
15:37
/ 13
ВР прийняла доопрацьований після вето президента закон про примусове відчуження землі та будинків в Ужгородському районі Закарпатської області
16:23
На Закарпатті у лютому 2025-го порівняно з груднем 2024-го ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 2,6%
13:20
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Лазориком Фото новина
12:45
Профільна комісія Закарпатської облради підтримала збереження Чорних озер в Ужгороді Фото новина
19:14
У Мукачеві патрульні виявили водійку "під кайфом", а в пасажира – наркотики Фото новина
14:12
/ 14
Закарпаття відвідала очільниця Міндовкілля Гринчук, нищення довкілля мініГЕСами і вітряками пріоритетом візиту не було Фото новина
13:02
На Закарпатті, на кордоні з угорщиною на початку квітня запрацює новий пункт пропуску "Велика Паладь – Нодьгодош"
13:57
/ 1
У понеділок у Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Володимиром Напудою Фото новина
13:20
/ 1
В Ужгороді у суботу попрощаються з полеглим на війні Мирославом Біртою Фото новина
19:37
/ 4
Петиція про розробку нового генплану Ужгорода зібрала необхідні підписи всього за добу
14:46
У п'ятницю зранку тимчасово не працюватиме КПП "Лужанка – Берегшурань"
» Всі новини