Для боротьби та профілактики туберкульозу в Ужгороді планують виділити 55 тис грн, а цукрового діабету - 280 тис грн

Відповідні розрахунки містяться у двох тематичних програмах, які будуть розглянуті на черговому засіданні викнавчого комітету Ужгородської міської ради наступної середи. Йдеться про міські програми протидії захворюванню на туберкульоз в населення Ужгорода на 2015-2017 роки, а також програму профілактики, діагностики та лікування цукрового діабету у населення Ужгорода на 2015-2017 роки.

Для боротьби та профілактики туберкульозу в Ужгороді планують виділити 55 тис грн, а цукрового діабету - 280 тис грн

Як зазначено у Програмі протидії захворюванню на туберкульоз в населення Ужгорода на 2015-2017 роки, її метою програми є поліпшення епідемічної ситуації з туберкульозу в місті шляхом зниження рівня захворюваності та смертності, запобігання розвитку хіміорезистентного туберкульозу, підвищення ефективності лікування. Для виконання відповідних заходів, орієнтовні фінансові розрахунки на наступний рік складають 55 тис. грн. За ці кошти планується закупити флюорографічні плівки та хімічні реагенти ціною у майже 30, 5 тис. грн., а також препарати для симптоматичного лікування на суму понад 24, 5 тис. грн. 

Іншою програмою - програмою профілактики, діагностики та лікування цукрового діабету у населення Ужгорода на 2015-2017 роки - виконкому пропонується погодити із подальшим розглядом на сесії міськради виділення на 2015 рік майже 280 тис. грн. з метою раннього виявлення хворих на цукровий діабет, профілактики, лікування та зменшення кількості ускладнень внаслідок цієї хвороби, що призводять до інвалідності та смерті, збереження працездатності і збільшення тривалості життя хворих на цукровий діабет. На ці кошти, зазначено у документі, планується закупити таблетовані цукрознижуючі препарати для дорослого населення, хворих на цукровий діабет, та витратні матеріали для дитячих глюкометрів: Також за визначені кошти планується закупити голки для шприц-ручок дитячих, тест-смужки для дитячих глюкометрів і тест-картриджі для визначення глікозильованого гемоглобіну.

26 вересня 2014р.

Теги: боротьба, профілактика, туберкульоз, діабет

НОВИНИ: Соціо

12:12
В Ужгороді завершилася перша зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" Фото новина
16:45
/ 1
"Щасливі діти" оголосили на Закарпатті конкурс "Карпатський сторітелінг"
16:42
/ 1
З російського полону повернули ще двох закарпатців
12:36
Четвертий день екотабору «Зелені скарби Карпат»: мандрівки, квести та екотворчість
21:23
/ 1
Внаслідок важких поранень у лікарні помер захисник Андрій Раняк з Хуста Фото новина
21:10
/ 1
Берегівська міськрада повідомила про смерть захисника Йожефа Паски Фото новина
16:23
19-25 червня на словацько-українському автомобільному прикордонному переході "Убля – Малий Березний" буде тимчасово обмежено рух
13:55
"Зелені скарби Карпат": третій день екотабору — пригоди, знання і натхнення
13:55
/ 2
У Іршаві попрощаються з Сергієм Копинцем, що рік вважався зниклим безвісти
21:29
На Закарпатті запрацює програма стентування для пільгових категорій з хронічними ураженнями серця Фото новина
21:11
Другий день екотабору "Зелені скарби Карпат: поїздка на озеро Синевир і до бурих ведмедів Фото новина
11:33
/ 2
Підтверджено загибель у серпні 2024-го Василя Тарканія з Мукачева Фото новина
23:16
На Закарпатті стартував дитячий екотабір у межах проєкту "Зелені скарби Карпат" Фото новина
19:30
/ 3
Зелений водень для Європи ціною унікального високогір’я Українських Карпат?
17:41
В Ужгороді з'явилася можливість безконтактної оплати на усіх міських автобусах Відео новина
03:15
/ 4
На унікальному Свидовецькому хребті без дозволів розпочали попередні роботи для будівництва ВЕС – ЗМІ Фото новинаВідео новина
20:58
/ 6
ВІДЕОФАКТ. Держекоінспекція Закарпаття мовчки спостерігає, допоки полонину Руну нищать?
16:32
/ 2
На Закарпатті функціонують 585 закладів дошкільної освіти на 32,5 тис. місць
02:05
/ 2
Скаргу ЕПЛ щодо скандального будівництва ВЕС на полонині Руна розгляне комісія з розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності ДІАМ
16:03
/ 2
У Мукачеві в понеділок попрощаються з полеглим Героєм Денисом Білим Фото новина
14:12
/ 8
Депутати Ужгорода проголосували за створення парку "Чорні озера" (ДОКУМЕНТ)
02:24
/ 2
На війні з росією поліг Василь Плиска з Черної на Берегівщині Фото новина
15:49
/ 7
Забудовник ГЕСів на Тересві в Калинах провалив спробу "таємно" скасувати арешт в апеляційному суді Фото новина
14:32
У четвер-суботу в Ужгороді проводитимуть дератизацію
14:08
/ 1
На Запоріжжі помер 45-річний військовослужбовець Петро Токарчик із Родникової Гути на Мукачівщині Фото новина
» Всі новини