Іршавчанка переказала телефонним шахраям 40 тис грн, а мукачівка - 11 тисяч

Відразу два факти шахрайств на великі суми сталося цими днями в краї. До Іршавського райвідділу міліції звернулась із заявою 61-річна жителька Іршави. Жінка розповіла про халепу, в яку втрапила через власну довірливість.

Іршавчанка переказала телефонним шахраям 40 тис грн, а мукачівка - 11 тисяч

Вранці на її мобільний телефон надійшов дзвінок із прихованого номера. Чоловічий голос у слухавці сказав, що син жінки скоїв наїзд на чоловіка і для того, аби залагодити справу, слід терміново дати гроші у сумі 3000 доларів. При цьому невідомий вказав номер рахунку, на який слід переказати кошти.

Довірлива іршавчанка вже на обід через термінал банку переказала шахраю 40 000 грн. І тільки після цього мати додумалась зателефонувати синові, котрий був у шоковому стані від почутого і повідомив матері, що ніякої аварії він не вчиняв, а знаходиться на роботі.

Зрозумівши, що її ошукали, потерпіла відразу звернулась у міліцію. Зловмисника розшукують, дана подія кваліфікується за ч.1 ст.190 Кримінального кодексу України (Шахрайство).

Іншою жертвою телефонного шахрая стала довірлива жителька Мукачева. Невідомий аферист, представившись працівником міліції, виманив від жінки 11 тисяч гривень.

На мобільний телефон 67-річної пенсіонерки з прихованого номера зателефонував невідомий чоловік, який представився працівником міліції на ім`я Геннадій. Чоловік розповів літній жінці, що її сина затримано за незаконне зберігання наркотиків. Для того, щоб його не притягували до кримінальної відповідальності, треба якнайшвидше перерахувати 11 тисяч гривень на вказаний банківський рахунок. Жінка, перебуваючи у стресовому стані, одразу пішла до банкомату і переказала гроші. І лише через годину зателефонувала сину і дізналась, що її ошукали.

Зазвичай телефонують з іншої області, з прихованого номера, або викидають потім карточки, тож встановити особу шахрая важко. Тож залишається одне: бути максимально обережними самим громадянам.

СЗГ УМВС України в Закарпатській області

26 вересня 2014р.

Теги: шахрай, телефон

НОВИНИ: Кримінал

13:58
/ 4
На Закарпатті за березень викрили 12 учасників схем переправлення військовозобов’язаних Фото новина
10:00
/ 1
На Закарпатті викрили групу переправників Фото новина
16:33
На Закарпатті судитимуть водія, який у стані сп’яніння скоїв смертельну ДТП Фото новина
11:36
За злісне невиконання батьківських обов'язків мукачівку покарали понад 5-а роками тюрми
10:57
/ 6
На Тячівщині лісничий самовільно збудував садовий будинок для родини на землях лісфонду Фото новинаВідео новина
09:55
На Закарпатті судитимуть підрядника через ДТП, у якій постраждала вагітна жінка Фото новина
12:21
/ 5
На Закарпатті суддю підозрюють у незаконному отриманні понад 640 тисяч гривень доплат Фото новина
10:52
На Закарпатті судитимуть екскерівника надлісництва за масштабну незаконну вирубку дубів Фото новина
15:54
/ 2
На Закарпатті викрили схему підключення Starlink для російських військ Фото новина
11:48
На Рахівщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
09:54
/ 1
На Закарпатті поліція затримала наркокур’єра з Дніпра з 2,2 кг «солі» Фото новина
17:57
/ 2
На Закарпатті чоловік продав автомобілі, ввезені як гуманітарна допомога для ЗСУ Фото новина
13:13
/ 2
На Мукачівщині чоловік намагався продати автомат і гранату Фото новина
12:06
На Берегівщині 24-річний зловмисник напав на 13-річного хлопця через вигаданий «борг»
18:05
/ 3
На Закарпатті до 7 років ув’язнення засудили 20-річного водія, з вини якого в ДТП загинули двоє підлітків Фото новина
17:13
/ 1
ВАКС призначив до розгляду корупційну справу судді Воловецького райсуду Пелиха
15:54
/ 4
На Закарпатті накрили ще три «схеми для ухилянтів» Фото новина
15:10
/ 1
СБУ викрила угорського спецслужбіста, який керував агентурною мережею на Закарпатті Фото новинаВідео новина
14:12
/ 1
12 закарпатців постануть перед судом за наркобізнес і «схеми» втечі за кордон Фото новина
15:57
/ 3
На Рахівщині чоловік до смерті побив сусіда Фото новина
21:08
/ 2
Поліція відкрила кримінальне провадження через земельний скандал в Оноківцях на Ужгородщині
20:37
/ 30
Під час обшуків у Свалявській лікарні поліція документувала схеми привласнення бюджетних грошей
16:39
/ 2
В Ужгороді військового викрили на спробі дати хабар Фото новина
12:12
На Закарпатті судитимуть матір у справі про смерть 7-річного хлопчика Фото новина
21:54
/ 1
Серед оголошених Інтерполом у розшук в справі вбивства Ігоря Комарова на Балі є Василь Немеш із Углі на Тячівщині
» Всі новини