У Берегові чоловік обікрав церкву, вкрадені гроші витратив на спиртні напої та розваги

До чергової частини Берегівського райвідділу міліції звернувся адміністратор реформатської церкви міста Берегово, який повідомив про те, що в церкві побував злодій. Розкидані речі та відсутність грошей в сумі біля п’яти тисяч гривень тільки підтверджували факт злочинної діяльності невідомих.

У Берегові чоловік обікрав церкву, вкрадені гроші витратив на спиртні напої та розваги

На місце скоєння злочину виїхала слідчо-оперативна група міліції, яка встановила, що в ніч з понеділка на вівторок, шляхом підбору ключа до церкви проник злодій. Злочинець поцупив зі скриньки для пожертв прихожан гроші, зібрані на лікування для хворої людини, в сумі близько 5000 гривень.

Як розповів начальник Берегівського районного відділу міліції Микола Куриця, на пошуки зловмисника був задіяний весь особовий склад оперативного підрозділу. Оперативникам вдалося встановити особу злодія. Ним виявився 50-річний місцевий житель Отто, який раніше вже неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності.

Як пояснив сам Отто, гроші з церкви він викрав з метою легкої наживи та витратив їх на спиртні напої та розваги.

Слідчим відділом відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням в приміщення). Встановлюється причетність затриманого до вчинення інших злочинів, а також його можливі спільники.

За такі дії зловмисника може бути покарано до шісти років позбавлення волі. До слова, свого часу він уже встиг відсидіти у місцях позбавлення волі більш ніж чверть століття, а загальний термін його покарань становить 29 років.

Яна Денисюк, Берегівський РВ УМВС

24 вересня 2014р.

Теги: церква, спиртні напої

НОВИНИ: Кримінал

12:16
На Закарпатті викрили ще три схеми незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
11:52
Прокуратура оскаржить вирок шахраю, який виманив у матері загиблого військового понад 6,6 млн грн Фото новина
10:07
/ 5
Екс-командира батальйону на Закарпатті підозрюють у сприянні ухиленню військовослужбовиці від служби Фото новина
22:17
/ 6
Поліція розшукала водіїв бетоновозів, що вилили залишки бетону поблизу озера Синевир Фото новина
16:45
/ 1
В Ужгороді взяли під варту підозрюваного у стрілянині по правоохоронцях Фото новина
13:06
/ 1
На Закарпатті винесли вирок водійці, яка в ДТП забрала життя матері та її 13-річного сина Фото новина
14:40
/ 2
На Хустщині викрили незаконне вирощування конопель Фото новина
11:01
Стали відомі нові подробиці про затриманого стрілка в Ужгороді Фото новина
17:45
На Мукачівщині затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 14-річної дівчини та інших тяжких злочинах
16:22
На Закарпатті судитимуть чоловіка, який кілька годин силоміць утримував і бив водія вантажівки Фото новина
17:22
/ 2
На Закарпатті судитимуть організаторів схеми з фіктивним працевлаштуванням за $25 тисяч Фото новина
17:00
На Закарпатті наркодилера засудили до 9 років ув'язнення за 148 кг канабісу Фото новина
12:21
В Ужгороді судитимуть водія, який напідпитку збив пенсіонерку та втік з місця ДТП Фото новина
15:45
/ 3
На Закарпатті викрили підпільну майстерню з виготовлення фальшивих документів Фото новина
12:59
/ 3
В Ужгороді безхатько проник до дитячого центру та обікрав працівниць Фото новина
15:25
/ 7
На Закарпатті судитимуть посадовицю інституту НААН через збитки державі на майже 680 тисяч гривень Фото новина
14:33
На Закарпатті затримали двох підозрюваних у незаконному переправленні чоловіків через кордон Фото новина
12:19
Наркокур’єра з понад 2 кг Альфа-PVP засудили до 9 років ув’язнення Фото новина
11:24
/ 1
На Закарпатті за добу викрили три спроби підкупу прикордонників Фото новина
12:25
Поліція повідомила деталі смертельної ДТП неподалік Чабанівки на Ужгородщині Фото новина
16:12
/ 4
На Закарпатті судитимуть посадовця сільради за незаконне відчуження землі на понад 9 млн грн Фото новина
16:18
/ 2
На Закарпатті судитимуть групу, яка налагодила повний цикл незаконного виробництва тютюну Фото новина
15:27
/ 1
На Закарпатті викрили мережу нарколабораторій Фото новина
12:18
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох агентів рф, які шпигували за військовими та стратегічними об’єктами України Фото новина
11:16
/ 2
В Ужгороді судитимуть агентку спецслужб рф, яка отруїла українського військового Фото новина
» Всі новини