Реклама B3

На обліку в "Дорозі життя" в Ужгороді нині перебуває 350 дітей

На наступний рік потребу у фінансовій підтримці з міськбюджету у центрі оцінили у понад 1 млн. грн. Натомість, на засіданні виконкому розглядали можливість фінансування хіба що на рівні поточного року - 600 тис. грн. З них 500 тис. - на виплату заробітньої плати працівникам організації, 100 тис. грн - на оплату орендної плати.

Проект рішення "Про Програму діяльності медико-соціального реабілітаційного центру "Дорога життя" за результатами сьогоднішнього засідання виконавчого комітету Ужгородської міської ради відправили на доопрацювання. Все - з метою відшуковування можливостей фінансової допомоги організації з міського бюджету.

Так, у центрі просили допомогти фінансово на наступний рік у межах 1 млн. 69 тис. грн. з міського бюджету. Натомість, фінансове управління, виходячи з прогнозованих показників кошторису наступного року, оцінили можливості фінансової допомоги лише у 200 тис. грн.

Тим часом в управлінні соцзахисту просили забезпечити фінансову допомогу установі якщо не за озвученими в центрі потребами, то хоча би на рівні поточного року - 600 тис. грн.

Як ішлось під час засідання, із зазначених коштів півмільйона було закладено на виплату заробітньої плати працівників центру, тоді як 100 тис. грн. передбачено на оплату оренди приміщень установою. При цьому, на сьогодні Програма, по мірі надходження коштів, виконана лише на трохи більше як 50% - із запланованих на 2014 рік 600 тис. грн. на підтримку "Дороги життя" наразі освоєно лише 345 тис. грн.

За підсумком обговорення зазначеного проекту рішення, члени виконкому дійшли згоди відправити документ на довивчення - аби вивчити можливі варіанти надання гідної допомоги організації соціального спрямування, яка займається дітьми-інвалідами.

24 вересня 2014р.

Теги: Дорога життя, облік, діти

Реклама B4

Коментарі

батько 24.09.2014 / 19:08:48
Із тих 350 хто "стоїть на обліку" тільки 30-40 дітей відвідують цей заклад. А зарплати отримують працівники справно та й численні благодійники допомагають. Може хтось поцікавиться у батьків чиї "діти стоять на обліку" чим же їм допомогла "Дорога життя"? Ні в якому разі не применшуючи благородну справу, яку реалізують організатори цього закладу для реальності картини варто все ж таки вивчити питання скільки ж коштів зникають в кишенях певних чиновників...

Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

16:29
/ 1
Через обміління Ужа в Ужгороді можуть обмежувати подачу води вночі
16:28
Через обміління Ужа в Ужгороді можуть обмежувати подачу води вночі
19:51
На війні загинув 26-річний військовий із Чинадійова на Мукачівщині Іван Симчина Фото новина
15:38
УжНУ увійшов до топ-15 найзатребуваніших вишів України
13:34
В Ужгороді водій ВАЗ сів за кермо з 1,48 проміле алкоголю Фото новина
17:14
/ 1
Туристка з Дніпра травмувалася під час спуску з гори Гимба на Закарпатті Фото новина
16:30
Родина з трьома дітьми евакуювалася із Дніпропетровщини на Закарпаття Фото новина
10:12
На Закарпатті у ДТП тяжко травмувався 41-річний мотоцикліст Фото новина
15:06
/ 2
В Ужгороді через аварію на водогоні частина міста залишилася без води
13:53
У Мукачеві зупинили нетверезого водія без посвідчення Фото новина
12:43
/ 15
Закарпатський ОТЦК та СП спростував інформацію про обшуки в Мукачівському ТЦК
11:18
13 серпня закарпатців чекає найяскравіший зорепад літа
18:13
/ 2
Рятувальники допомогли туристу з Одеси, який травмувався на Говерлі Фото новина
17:45
/ 1
Патрульні зупинили в Мукачеві мотоцикліста без прав і номерних знаків Фото новина
16:35
/ 1
Ужгород вчетверте за серпень побив температурний рекорд
13:29
В Ужгороді попрощаються із полеглим на війні з росією захисником Володимиром Йорданом Фото новина
11:19
На площі Народній в Ужгороді чоловік влаштував дебош Фото новина
10:26
Троє людей постраждали під час бійки в Ужгороді
18:05
Закарпатські рятувальники допомагають гасити масштабні лісові пожежі у Франції Фото новина
17:10
В Ужгороді 5 серпня перекриють частину вулиці Фединця
16:00
В Ужгороді 5 серпня попрощаються із захисником Богданом Югасом, який два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
15:30
Суд розірвав договір на будівництво автобази в Ужгороді за понад 155 млн грн Фото новина
14:23
На Рахівщині рятувальники розшукали туриста, який дві доби блукав у Карпатах Фото новина
12:15
Через спеку до +40 °C у Карпатах посилили охорону лісів Фото новина
11:09
Підтвердили загибель захисника із Нанкова на Хустщині Юліана Гербея Фото новина
» Всі новини