Зібрані під час благочинних акцій понад 18 тис грн мукачівські студенти передали на закупівлю гумових чобіт для військових (ФОТО)

За кошти, вирученні під час благодійної акції, організованої студентами та викладачами Мукачівського Державного університету, для військових 128 гірсько-піхотної бригади передали 200 пар гумових чобіт з утеплювачем.

Зібрані під час благочинних акцій понад 18 тис грн мукачівські студенти передали на закупівлю гумових чобіт для військових (ФОТО)

Аби підтримати закарпатських військових, студенти та викладачі Мукачівського державного університету разом з Мукачівським гуманітарно-педагогічним коледжем 17 вересня організували благодійний ярмарок, легкоатлетичний забіг та патріотичний концерт, які підсумували масштабним флешмобом – візуально зімкнувши історичні кордони України.

Всі виручені від благодійної акції, а це - майже 18,5 тис. грн. - передали волонтерам для потреб українських військових, повідомляють у Мукачівському Державному університеті. 

Менш ніж за тиждень, 22 вересня, за кошти, які зібрали під час патріотичної акції, для військових 128-ї гірсько-піхотної бригади придбали 200 пар гумових чобіт з утеплювачем. Під час передачі речей військовим були присутні і представники Мукачівського Державного Університету.

Наразі військові, які захищають Батьківщину на Сході країни, найбільше потребують теплих речей. Варто додати - студенти та викладачі МДУ активно долучаються і до чергувань у волонтерській палатці. Волонтери кажуть: дуже приємно, що Мукачево у питанні забезпечення військових об"єдналось у єдину команду. 

23 вересня 2014р.

Теги: акції, студенти, закупівля, чоботи

НОВИНИ: Соціо

18:10
У Мукачеві відзначили День Соборності України живим Ланцюгом Єдності Фото новина
16:18
/ 1
У горах Рахівщини рятувальники розшукали двох заблукалих туристів Фото новина
15:07
У Тячеві попрощалися з полеглим захисником Олександром Томишинцем, який майже два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
14:15
У Мукачеві патрульні знайшли малолітнього хлопчика, який залишився без нагляду Фото новина
13:06
Стало відомо про загибель на війні з рф військового із села Мокра на Ужгородщині Владислава Симковича Фото новина
12:02
У селі Ільниця на Хустщині ледь не згорів житловий будинок Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 22 січня
18:39
На Драгобраті сноубордистка заблукала через глибокий сніг Фото новина
17:27
На Закарпатті функціонує 31 Пункт незламності, решта готові до відкриття
16:33
/ 2
На День Соборності в Ужгороді презентують унікальне видання "Січові стрільці на Закарпатті"
16:08
/ 1
У Тячеві прощатимуться з полеглим на війні з росією Олександром Томишинцем Фото новина
15:11
Закарпаття увійшло до лідерів України за народжуваністю у 2025 році
13:09
На гірськолижному курорті Закарпаття травмувалася 15-річна дівчина Фото новина
11:04
В Ужгороді зростає захворюваність на гострі респіраторні інфекції
10:07
/ 1
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Михайлом Королем Фото новина
09:14
/ 1
Письменник Андрій Любка повідомив, що йде в ЗСУ Фото новина
08:56
Відключення електроенергії на Закарпатті 21 січня
18:03
/ 2
Закарпатські прикордонники зафіксували багряне полярне сяйво над Торунським перевалом Фото новина
16:30
Внаслідок поранень помер захисник із села Осій на Хустщині Ярослав Кобаль Фото новина
14:34
/ 1
На Закарпатті правоохоронці ігнорують порушення внесення даних у електронну систему обліку деревини у Брустурянському надлісництві Фото новинаВідео новина
13:58
Музеї Закарпаття відвідали понад 660 тисяч туристів у 2025 році Фото новина
08:42
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 20 січня
12:58
У дитячій лікарні Закарпаття успішно завершили складне ортопедичне лікування Фото новина
10:16
/ 1
На війні з рф поліг захисник із села Хижа на Берегівщині Віктор Світлинець Фото новина
16:11
/ 2
Житель Тячівщини намагався підкупити прикордонників на «Лужанці» Фото новина
» Всі новини