Збитки Донбасу за час російської агресії сягають $440 млн

Збитки від знищення інфраструктури на території Донбасу за час збройного конфлікту на cході України сягають 440 мільйонів доларі

Про це йдеться у звіті Управління ООН з координації гуманітарних питань.

За даними ООН, на території Луганщини та Донеччини пошкоджено понад 2000 об’єктів, серед яких 659 - громадських будівель, 1230 приватних будинків та 178 офісів, кількість вимушених переселенців всередині країни досягла 275 489 осіб.

Згідно з документом, у Донецьку закрито понад 70% підприємств, і відновити їхню роботу буде дуже складно. Також декілька шахт "були затоплені та потребують ремонту".  Крім того деякі райони Донецька відрізані від водопостачання.  

"Щодня надходять повідомлення про порушення режиму припинення вогню, а триваючий обстріл районів Донецької та Луганської областей як і раніше перешкоджає доступу (до населення), веде до зростання переміщених осіб і ставить під загрозу мирних жителів, які потребують допомоги", - наголошується в документі .

У звіті також зазначено, що у зоні збройного конфлікту не виплачуються заробітна плата та соціальні виплати, банки не працюють повною мірою.

За даними від 18 вересня, кількість вимушених переселенців всередині країни досягла 275 489 осіб. Близько 341 000 осіб виїхали у сусідні країни, при цьому понад 300 тисяч людей обрали Росію, зазначають в ООН.

Разом з тим в Луганську робота водоканалів частково відновлена, у місті триває ремонт водонасосних станцій і каналізації.

В ООН також зазначили, що план надання допомоги Україні, оголошений ООН ще 14 серпня, профінансований лише на 14%.

"Агенції ООН запросили 33,3 млн для надання екстреної допомоги на початковому етапі. Відтоді ситуація значно погіршилася, а потреби людей різко зросли. Станом на 19 вересня донори внесли лише $4,5 млн (тільки по лінії ООН)", - повідомляється у звіті.

Сума коштів, виділених різним гуманітарним організаціям на операції на Україні станом 19 вересня, сягнула $13,7 млн.

Як відомо, раніше прем'єр-міністр Арсеній Яценюк оцінив обсяг необхідних коштів на відновлення інфраструктури Донецької і Луганської областей у 8 мільярдів доларів.

"Раніше ми оцінювали відновлення інфраструктури у вісім мільярдів гривень, зараз гривні можна замінити на долари", - заявив Яценюк.

ИТАР-ТАСС

21 вересня 2014р.

Теги: Донбас, Донецьк, Луганськ

НОВИНИ: Різне

10:11
Чиста правда: чому важливо використовувати якісну артезіанську воду не лише для пиття, а й для приготування їжі
16:27
Головні критерії вибору клініки пластичної хірургії, якими варто керуватися
12:46
Чому варто придбати букет гортензій в інтернет-магазині DonPion
23:11
Секрети здорового сну: як організувати свій відпочинок правильно
06:19
/ 3
Предстоятеля УПЦ МП Онуфрія позбавили українського громадянства
21:59
Стиль і комфорт: чому кросівки стали обов’язковим елементом жіночого гардероба
21:51
Очищення повітря в приміщеннях: як досягти ідеального результату
04:17
/ 1
орбан: ми зупинили вступ України до Євросоюзу
15:39
Чому не варто економити на бетоні і де його можна замовити
15:00
Чоловічий EDC: що носять із собою сучасні чоловіки
03:28
Зеленський на саміті ЄС заявив, що виконав вимоги вступних переговорів щодо угорщини
03:16
Усі країни ЄС, крім Угорщини, підтримали допомогу Україні на 30,6 млрд євро
03:11
Усі лідери ЄС, крім орбана, виступили за переговори з Україною та звернулися до ЄК
01:06
/ 1
У орбана оголосили результати пропагандистського "референдуму" щодо України в ЄС - 95% "проти"
21:28
Дитяче взуття оптом: як сформувати вигідний асортимент для будь-якого сезону
13:22
Дитяче взуття онлайн: як обирати, щоб не прогадати
22:01
Що треба знати про ламінат
20:17
Канадські монети та їхні особливості
20:12
Чим відрізняється терапевт від сімейного лікаря
19:07
Словаччина отримала €101 млн і фіцо вже підтримує вступ України в ЄС
05:42
Президент Словаччини готує скасований у січні візит в Україну
17:43
/ 3
фіцо: Словаччина не має підстав страждати через Україну
15:28
Чому ми боїмося просити допомоги: психологія сорому і онлайн-консультації
23:44
Авто з Європи vs. авто із США: що краще для українського ринку
06:44
Ізраїль атакував Іран
» Всі новини