Закарпатське КРУ стало відкритішим: Запрацювали телефон довіри і сайт управління

Контрольно-ревізійне управління в Закарпатській області повідомляє, що в управлінні працює телефон довіри за номером в Ужгороді: 8 (0312) 61-39-33. Аналогічний телефон довіри працює в Головній контрольно-ревізійній службі в м. Києві за номером 8 (044) 425-38-39.

Закарпатське КРУ стало відкритішим: Запрацювали телефон довіри і сайт управління

Звернутися за цими номерами можна протягом робочого часу й повідомити про факти, які, на вашу думку, свідчили б про порушення чинного законодавства при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна, про бездіяльність чи неправомірні дії працівників ДКРС тощо. Метою роботи «гарячої лінії» є попередження та усунення порушень законодавства при використанні бюджетних коштів тими службами, підприємствами, організаціями, які, за планами роботи КРУ, перевіряються не дуже часто. Також завдяки «телефону довіри» очікується виявлення недоліків у роботі працівників КРУ.

Нагадаємо, контрольно-ревізійна служба перевіряє всі факти, які стосуються нецільового та незаконного використання бюджетних коштів, у тому числі незаконного списання, нарахування зарплат тощо.

Телефони довіри працюють щодня, крім вихідних.

А за адресою http://www.kru.zakarpattya.net запрацював сайт управління. Усі відвідувачі ресурсу зможуть отримати на ньому інформацію про роботу контрольно-ревізійного управління в Закарпатті, про його підрозділи, про планові перевірки, завдання та цілі, якими керується служба у своїй роботі. На цьому інформаційному ресурсі також розміщена інформація про конкурси, які проводить КРУ, в тому числі про оголошення на заміщення посад. Також на сайті управління можна задати запитання, що стосуються; КРУ, отримати відповіді, роз'яснення від спеціалістів контрольно-ревізійного в тому числі щодо тендерних процедур.

На сайті КРУ в Закарпатській області розміщена інформація про прийомні дні та контактні телефони керівництва обласної служби, а також номер телефону „гарячої лінії" Звернутися за цим номером можна протягом робочого часу й повідомити про факти, які, на вашу думку, свідчили б про порушення чинного законодавства при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна, про бездіяльність чи неправомірні дії працівників ДКРС. Нагадаємо, КРУ в Закарпатській перевіряє всі факти, які стосуються нецільового та незаконного використання бюджетних коштів, у тому числі незаконного списання, нарахування зарплат тощо.

Прес-служба КРУ в Закарпатській області
12 вересня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

16:25
/ 7
Ужгородські депутати не підтримали мораторій на затвердження нових детальних планів міста
14:27
Ужгородська міськрада виділила 1,6 млн грн на поштові марки для податкової Закарпаття
12:06
/ 2
Через суспільний резонанс мер Ужгорода зняв з розгляду частину "інфраструктурних" проєктів рішень по землі Фото новина
11:12
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Готрою Фото новина
15:07
У ПП "Чоп", "Ужгород" і "Дякове" тиждень перевірятимуться автомобільні ваги, тому можливі затримки
11:15
/ 2
У четвер в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Чобо Даковим Фото новина
03:06
Перші маршрути поїздів євроколією з Ужгорода будуть до Будапешта, Відня та Кошиць Відео новина
00:03
/ 3
На Сумщині поліг Іван Скоблей з Греблі на Хустщині Фото новина
15:38
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Віктором Чинадієм Фото новина
11:07
/ 1
На Харківщині поліг Михайло Попович з Текова Королівської громади Фото новина
15:26
/ 1
На Сумщині поліг Михайло Іваньо з Виноградова Фото новина
12:35
Поки 73-річна власниця пішла за покупками, в Ужгороді горів її будинок Фото новина
04:11
14 квітня на Закарпатті оголошене Днем жалоби за жертвами російських ракетних ударів по Сумах
02:58
На війні з росією поліг Василь Богаш з Черни Королівської громади Фото новина
03:03
Попри будівництво євроколії на дільниці Чоп – Ужгород, пасажири з Одеси, Полтави та Кременчука зможуть дістатися Ужгорода
16:12
/ 16
В Ужгороді відкрили 23-й в Україні з початку повномасштабного вторгнення McDonald's Фото новина
05:33
/ 7
Селищний голова Дубівської ОТГ Каганець втік від громади, яка вимагала зупинити незаконне будівництво ГЕС Фото новинаВідео новина
04:57
/ 1
На Донеччині поліг Петро Бойко з Білок Хустського району Фото новина
02:01
/ 2
У Вільшинках на Ужгородщині попрощаються з Іваном Ганичем, який 3 роки захищав Україну Фото новина
17:20
Петиція про створення парку "Чорні озера" в Ужгороді достроково назбирала необхідну кількість за 5 днів
03:05
З початку року мукачівський замок "Паланок" відвідали майже 22 тисячі туристів
19:51
/ 3
Львівський експрокурор Ільницький, що влаштував гучне весілля і переховувався у тещі на горищі, прилаштувався у ТЦК на Закарпатті
18:18
/ 1
На війні з росією поліг Андрій Слищенко з Горбка Мукачівської громади Фото новина
11:37
/ 2
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Мирославом Лукачем Фото новина
03:31
/ 6
Автодорогу для "Вітропарків" у пралісах "Ужлісу" будуватиме компанія, пов’язана із родиною мера Ужгорода Андріїва Фото новина
» Всі новини