На конкурсі "Очима дитини про бюджет країни" закарпатці здобули 2 перших місця (ФОТО)

«Очима дитини про бюджет країни – 2014» – із Закарпатської області понад 500 дитячих робіт, а всього з усіх куточків України – 13 тисяч. В Закарпатті напрацювання юних талантів оцінювали науковці, мистецтвознавці, журналісти, податківці та представники громадськості.

На конкурсі "Очима дитини про бюджет країни" закарпатці здобули 2 перших місця (ФОТО)

На обласному рівні перемогу здобули 18 робіт, з яких до Всеукраїнського рівня було надіслано 6 кращих. Як виявилось згодом, це був правильний вибір, адже на всеукраїнському рівні закарпатські дітки здобули два перші і одне третє місце.

Урочиста церемонія нагородження переможців обласного та лауреатів Всеукраїнського конкурсу «Очима дитини про бюджет країни» відбулася у залі засідань Головного управління ДФС у Закарпатській області.

«Діти, котрі сьогодні присутні тут, у своїх роботах продемонстрували власне бачення необхідності сплати податків й вони стали кращими у цьому конкурсі. Нам дуже важлива ця думка, адже в роботах проглядається дитяча безпосередність та чиста душа», – зазначив Олексій Петріченко, начальник Головного управління ДФС у Закарпатській області, звертаючись із вітальним словом до діток.

Керівник обласної служби зазначив, що «оцінюючи конкурсні роботи, ми не тільки милувалися думкою нашого підростаючого покоління, а розуміли,  що ці дітки – наш цвіт нації, вони розкривають потенціал, який стане в майбутньому в нагоді».

Сьогодні переможці конкурсу дитячої творчості «Очима дитини про бюджет країни» отримали дипломи, цінні подарунки, а також кожному дісталась художня книжка та підручник «Основи податкових знань». Таким чином, мету конкурсу виховання податкової культури та формування знань і розуміння економічної грамотності у школярів на 2014 досягнуто, тож можна готуватись до участі в конкурсі в наступному році.

Конкурс «Очима дитини про бюджет країни» започатковано в 2002 році. Взяти участь у ньому можуть учні всіх загальноосвітніх навчальних закладів та вікових категорій від 9 до 15 років. Конкурс проводиться за такими напрямами дитячої творчої діяльності на податкову та митну тематику: художні твори; літературні твори; комп'ютерна графіка (комп'ютерна анімація).

Інформаційно-комунікаційний відділ Головного управління Міндоходів у Закарпатській області 

17 вересня 2014р.

Теги: конкурс, бюджет

НОВИНИ: Соціо

14:04
На Закарпатті під час катання на гірськолижному комплексі травмувався 12-річний хлопець Фото новина
12:43
У пункті пропуску «Астей» викрили спробу незаконного ввезення тютюну Фото новина
12:03
25 природних скарбів Закарпаття: озеро Бребенескул Фото новина
11:43
В Ужгороді останню дорогу провели полеглого Героя Олександра Тарная Фото новина
18:20
/ 2
В Ужгороді впровадили цифрову систему для водоканалу Фото новина
15:56
В Ужгороді проведуть в останню дорогу полеглого захисника Олександра Павлія Фото новина
14:41
Подорож схилами полонини Боржави: програма екоосвітнього туру для школярів Фото новина
13:48
На Закарпатті інспектори Укртрансбезпеки оштрафували перевізників майже на 95 тисяч грн Фото новина
12:04
На Закарпатті попрощалися зі старшим солдатом Віктором Рубльовським Фото новина
09:01
Сьогодні в Ужгороді попрощаються з полеглим бійцем Олександром Тарнаєм Фото новина
19:48
25 природних скарбів Закарпаття: білоцвіт весняний на Перечинщині Фото новина
18:05
В Ужгороді запровадили новий автобусний маршрут до кордону зі Словаччиною
16:57
/ 3
У Мукачеві 42-річний чоловік обікрав обласну дитячу лікарню Фото новина
12:11
/ 2
Закарпатська митниця запобігла вивезенню 124-річної книги до ЄС Фото новина
09:04
У Мукачеві відбудеться Хресна дорога за участі близько 200 вірян
19:15
/ 1
У Ганьковиці на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого на Харківщині Василя Дронишинця Фото новина
18:03
В Ужгороді попрощалися із 35-річним захисником Тарасом Сірком, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
16:30
/ 8
Ужгородські депутати дозволили продаж землі в Боздоському парку
16:01
Понад 20 переселенців у Мукачівській громаді отримають житлові ваучери по 2 млн грн
15:16
/ 15
Полеглому комбату "Карпатської Січі" закарпатцеві Олегу Куцину присвоєно звання Героя України
14:36
/ 1
У центрі Ужгорода відкрили фотовиставку «Обличчя стійкості» про героїв тилу і фронту Фото новина
13:11
У Мукачеві виділили майже 2 млн грн захисникам та родинам загиблих
12:18
У селищі Кольчино на Мукачівщині виявили ручну гранату часів Другої світової війни Фото новина
11:03
Закарпатські рятувальники інформують про сніголавинну небезпеку
10:34
25 природних скарбів Закарпаття: Карпатський біосферний заповідник Фото новина
» Всі новини