"Благодійні" обливання водою виходять на новий рівень: Чоп кинув виклик Ужгороду та Мукачеву (ФОТО, ВІДЕО)

Зо три десятки мешканців прикордонного Чопа у рамках акції IceBucketChallenge, яка невпинно крокує Закарпаттям, просто неба на центральній площі міста облились водою, попутньо кинувши виклик сусіднім Ужгороду та Мукачеву.

"Благодійні" обливання водою виходять на новий рівень: Чоп кинув виклик Ужгороду та Мукачеву (ФОТО, ВІДЕО)

Лихоманка "благодійних" обливань IceBucketChallenge шириться Закарпаттям у все нових формах та якостях: якщо свого часу можна було спостерігати, як виклики облитись крижаною водою одне одному кидають колективи ресторанів чи кафе, то тепер дійшло до викликів міст містам. Так, минулої п'ятниці три десятки мешканців Чопа, зорганізувавшись через соціальні мережі, на центральній - Європейській - площі облились водою, кинувши виклик Ужгороду та Мукачеву.

На виконання поставленої задачі Чоп визначив термін в 1 тиждень.

Як розповідають організатори акції, за підсумками флеш-мобу вдалось зібрати 1 тис. 200 грн. Паралельно, відгукнувшись на пропозиції долучатись до акції, небайдужі, які не мали наміру обливатись водою, допомогли натомість збором теплих речей військовим у зону АТО. 

На виручені з "обливань" кошти було закуплено саперні лопати, сокирку, а також необхідні бійцям на сході країни ліки. Усе придбене передадуть через військову частину Чопського прикордонного загону Держприкордонслужби, розповів один з організаторів акції В'ячеслав Орлов. 

16 вересня 2014р.

Теги: обливання, рівень, виклик

НОВИНИ: Соціо

16:25
/ 7
Ужгородські депутати не підтримали мораторій на затвердження нових детальних планів міста
14:27
Ужгородська міськрада виділила 1,6 млн грн на поштові марки для податкової Закарпаття
12:06
/ 2
Через суспільний резонанс мер Ужгорода зняв з розгляду частину "інфраструктурних" проєктів рішень по землі Фото новина
11:12
/ 2
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Готрою Фото новина
15:07
У ПП "Чоп", "Ужгород" і "Дякове" тиждень перевірятимуться автомобільні ваги, тому можливі затримки
11:15
/ 2
У четвер в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Чобо Даковим Фото новина
03:06
Перші маршрути поїздів євроколією з Ужгорода будуть до Будапешта, Відня та Кошиць Відео новина
00:03
/ 3
На Сумщині поліг Іван Скоблей з Греблі на Хустщині Фото новина
15:38
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Віктором Чинадієм Фото новина
11:07
/ 1
На Харківщині поліг Михайло Попович з Текова Королівської громади Фото новина
15:26
/ 1
На Сумщині поліг Михайло Іваньо з Виноградова Фото новина
12:35
Поки 73-річна власниця пішла за покупками, в Ужгороді горів її будинок Фото новина
04:11
14 квітня на Закарпатті оголошене Днем жалоби за жертвами російських ракетних ударів по Сумах
02:58
На війні з росією поліг Василь Богаш з Черни Королівської громади Фото новина
03:03
Попри будівництво євроколії на дільниці Чоп – Ужгород, пасажири з Одеси, Полтави та Кременчука зможуть дістатися Ужгорода
16:12
/ 16
В Ужгороді відкрили 23-й в Україні з початку повномасштабного вторгнення McDonald's Фото новина
05:33
/ 7
Селищний голова Дубівської ОТГ Каганець втік від громади, яка вимагала зупинити незаконне будівництво ГЕС Фото новинаВідео новина
04:57
/ 1
На Донеччині поліг Петро Бойко з Білок Хустського району Фото новина
02:01
/ 2
У Вільшинках на Ужгородщині попрощаються з Іваном Ганичем, який 3 роки захищав Україну Фото новина
17:20
Петиція про створення парку "Чорні озера" в Ужгороді достроково назбирала необхідну кількість за 5 днів
03:05
З початку року мукачівський замок "Паланок" відвідали майже 22 тисячі туристів
19:51
/ 3
Львівський експрокурор Ільницький, що влаштував гучне весілля і переховувався у тещі на горищі, прилаштувався у ТЦК на Закарпатті
18:18
/ 1
На війні з росією поліг Андрій Слищенко з Горбка Мукачівської громади Фото новина
11:37
/ 2
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Мирославом Лукачем Фото новина
03:31
/ 6
Автодорогу для "Вітропарків" у пралісах "Ужлісу" будуватиме компанія, пов’язана із родиною мера Ужгорода Андріїва Фото новина
» Всі новини