У деяких торгівельних закладах Ужгорода продовжують незаконно продавати алкоголь вночі

Міліціонери обласного центру спільно з представниками Ужгородської міської ради та за участю журналістів місцевих засобів масової інформації провели спільний рейд щодо дотримання обмежень з реалізації алкогольних напоїв після 23 години.

У деяких торгівельних закладах Ужгорода продовжують незаконно продавати алкоголь вночі

Згідно з рішенням виконавчого комітету Ужгородської міської ради «Про обмеження реалізації алкогольних напоїв» з 08 вересня 2014 року на території міста обмежено реалізацію алкогольних напоїв у стаціонарних об’єктах торгівлі, стаціонарних малих архітектурних формах, магазинах з кафетеріями, окрім інших закладів ресторанного господарства в період з 23.00 до 07.00 год.

Під час рейду було перевірено окремі суб’єкти господарювання, які здійснюють реалізацію алкогольних напоїв. Працівники сектору державної служби боротьби з економічною злочинністю та співробітники роти патрульної служби Ужгородського міськвідділу міліції виявили адміністративні правопорушення у двох торгівельних закладах. Так, близько першої години ночі продавець магазину по вулиці Грушевського відпустила горілку покупцю, а продавець фасфуду по вулиці Минайській реалізувала пиво близько 2-ї години.

Відносно продавців міліціонери склали протоколи за частиною 2 статті 156 Кодексу України про адміністративні порушення (порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами). Санкції за даною статтею передбачають штраф від 30 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Дані протоколи направлено до адміністративної комісії Ужгородської міської ради для прийняття рішення.

Діана Дорогій, Ужгородський МВ УМВС

16 вересня 2014р.

Теги: алкоголь, вночі, продаж

НОВИНИ: Соціо

17:08
/ 3
В Ужгороді патрульні допомогли літньому чоловікові, який загубився в місті Фото новина
16:16
У Мукачеві розквітла знаменита «шалена» сакура Фото новина
14:51
/ 1
На Закарпатті від початку року «швидка» 500 разів виїжджала до пацієнтів із проблемами нирок Фото новина
13:16
У Мукачеві 14 березня проведуть еко-пікнік на набережній
12:26
У селі Олешник на Берегівщині попрощаються із військовим Володимиром Мащенком Фото новина
10:05
У Довгому на Хустщині попрощалися з 25-річним захисником Василем Бабинцем Фото новина
17:49
В Ужгороді попрощалися із 56-річним офіцером Олександром Сахнюком Фото новина
17:12
Підтвердили загибель на війні захисника із Біласовиці на Мукачівщині Олександра Власова Фото новина
12:42
/ 1
У поїзді з Будапешта до Чопа виявили психотропні препарати Фото новина
09:12
В Ужгороді попрощалися з полеглим солдатом Михайлом Швандою Фото новина
20:49
В обласній бібліотеці імені Федора Потушняка презентують книжки про Карпатську Україну
17:42
/ 1
У Довгому прощатимуться з 25-річним Героєм Василем Бабинцем, який півтора року був зниклим безвісти Фото новина
15:54
Підтвердили загибель 30-річного захисника із Оленьова на Мукачівщині Едуарда Фейси Фото новина
13:15
У Мукачеві медики пішки через ліс діставалися до травмованого підлітка Фото новина
12:21
/ 10
Уряд погодив створення нового університету на Закарпатті
18:31
/ 1
На кордоні Закарпаття викрили двох чоловіків із підробленими документами
10:59
/ 2
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Андрієм Жабським Фото новина
10:13
В Ужгороді нетверезий водій скоїв ДТП з припаркованим авто Фото новина
19:24
/ 9
В Оноківцях, на Ужгородщині, руками "чорної землевпорядниці" віджимають ділянку в родини ветерана ЗСУ – блогер
18:42
/ 1
Львівські лікарі врятували 8-місячну дитину із Закарпаття Фото новина
16:20
У Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Віталієм Шелембою Фото новина
11:12
/ 1
У Виноградові попрощалися з полеглим на війні захисником Василем Котобеєм Фото новина
09:32
/ 1
На Закарпатті спіймали на гарячому палійку сухостою Фото новина
16:08
На Закарпатті від початку року сталося 76 пожеж в екосистемах
13:44
В Ужгороді п’яна водійка на Kia спричинила ДТП Фото новина
» Всі новини