На Львівській залізниці дизель-поїзд випробовували на ділянках Львів-Чернівці, Львів-Тернопіль-Заліщики-Лужани-Коломия, Львів-Бескид-Воловець. До цього його випробували також на території Придніпровської залізниці на ділянці Новомосковськ-Дніпровський — Балівка.
У випробуваннях дизель-поїзда взяли участь фахівці заводу-виробника, представники залізниці та науковці. Після завершення випробувань оцінку рухомому складу дав і начальник Львівської залізниці Богдан Піх, який відзначив переваги та наголосив конструкторам на певних недоліках, що їх відчутно саме під час роботи дизель-поїзда на складних гірських ділянках.
«Цей поїзд призначений для приміського сполучення, а отже хотілося б, аби виробники передбачили тут і місця для перевезення велосипедів та лиж, запропонували можливість формування поїзда різнокласовими вагонами, додали потужності дизелю для роботи у горах», — розповів Богдан Піх. Водночас начальник залізниці наголосив, що уже дав завдання підготувати список фахівців, які будуть готові для проходження спеціальних навчань та тренувань для роботи на цьому поїзді, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі ДТГО "Львівська залізниця".
Довідково. Приміський дизель-поїзд ДПКр2-001 виробництва ПАТ «КВБЗ» складається з трьох вагонів. Його конструкція дозволяє формувати склад поїзда найменше з двох, а найбільше – з п’яти вагонів. Експлуатаційна швидкість дизеля — 140 км/год, конструкційна — 154 км/год. Кузови виготовлено з нержавіючої сталі, встановлено жорсткі зчіпні пристрої, а міжвагонні переходи – герметичні. Ходова частина – візки виробництва ПАТ «КВБЗ» з пневморесорами, що дозволяє забезпечити плавність ходу поїзда, комфорт для пасажирів. У складі дизель-поїзда два головних вагона з кабінами управління та апаратними відсіками. Носова частина вагонів обладнана краш-системою для забезпечення безпеки машиністів та пасажирів поїзда у разі зіткнення з перешкодою. Вагони мають блоки крісел, які розміщені за системою 3 на 3 та тамбурні зони. В одному з головних вагонів запропоновано місця для розміщення пасажирів з обмеженими фізичними можливостями, також обладнано спеціальний підйомник та розширено туалетні кімнати. Дизель-поїзд має притулено-розсувні двері: двостулкові та одностулкові.
Довжина три вагонного дизель-поїзда становить 74 м, ширина кузова – 3,5 м. Кількість приводних візків – три (по одному у кожному вагоні). Кількість місць для сидіння – 267, загальна пасажиромісткість – 637 осіб. Дизель-поїзд обладнаний кліматичною системою, вакуумними туалетами закритого типу, системою відео спостереження, системою автоматичної діагностики роботи всіх систем, у тому числі автоматичного контролю нагрівання букс.
Для зручності пасажирів усі вагони обладнано системою відео інформування, де є дані про швидкість руху, маршрут, температуру повітря, дату, час та відстань до станцій.
ТЧМІ 2014-09-17 / 11:01:50
Його готують під швидкісне сполучення на маршруті Львів - Чернівці