Пенсіонерку у Берегові вбив 14-річний крадій металобрухту - міліція

Днями у місті Берегово на присадибній ділянці одного з приватних будинків було знайдено труп 70-ти літньої власниці будинку Ольги. Жінці було нанесено кілька ударів по голові металевим прутом про що свідчили численні рани на голові жінки та знаряддя злочину, металевий прут, який знаходився поруч у траві.

Пенсіонерку у Берегові вбив 14-річний крадій металобрухту - міліція

 

За вказаним фактом слідчим було внесено дані до єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 115 КК України (умисне вбивство), яка відноситься до категорії особливо тяжких злочинів, так як санкція даної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі до п’ятнадцяти років. 

Правоохоронці брегівського районного відділу міліції спільно із слідчим управлінням та оперативниками управління карного розшуку внутрішніх справ області, експертами криміналістичної лабораторії при науково дослідному центрі УМВС в Закарпатській області упродовж усього часу після виявлення вказаного особливо тяжкого злочину, пророблено значний обсяг роботи. Отже, міліціонерами опрацьовано чимало версій скоєння злочинів, перевірено понад двадцять осіб на причетність до злочину, допитано понад півсотні громадян, яким могла бути відома корисна інформація, тобто зроблено все можливе, щоб як найшвидше встановити винну особу.

Так спільними діями працівників «по крихті» збиралася інформація, які згодом і привели правоохоронців до злочинця, яким виявився чотирнадцятирічний мешканець міста Берегово Олександр, що неодноразово підпадав у поле зору страж порядку. Неабияку роль у розкритті вказаного злочину зіграла перевірка пункту збору металобрухту, де і було виявлено один з головних речових доказів, зданий злочинцем з наміром отримати матеріальну винагороду. З показів Олександра вранці в суботу він з метою легкого заробітку, проник на подвір’я будинку, де мав намір викрасти металобрухт, однак йому на заваді стала літня власниця будинку. Підліток проявивши зухвалу жорстокість за допомогою металево прута позбавив життя беззахисну людину . 

Яна Денисюк, Берегівський РВ УМВС

16 вересня 2014р.

Теги: пенсіонерка, крадій, металобрухт

НОВИНИ: Кримінал

18:46
/ 2
На Закарпатті підрядник вкрав 8,4 млн грн під час ремонту дороги державного значення
22:15
/ 1
Біля Ужгорода "п'яний" УАЗ в'їхав у припаркований Peugeot Фото новина
19:09
/ 1
Суд в Тячеві залишив в силі арешт на землю та техніку для будівництва МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
17:38
/ 3
За привласнення 6 млн грн виплат полеглого на війні похресника суд ув'язнив мукачівця на 5 років Відео новина
15:30
/ 2
На виїзді з Мукачева п'яна водійка Renault в'їхала в бетонний стовп Фото новина
14:34
/ 1
Закарпатця, що жорстоко знущався над конем у Буковелі, суд "покарав" штрафом в 3400 грн Відео новина
12:57
/ 5
Ще один ужгородець заплатить за водіння без прав і "під кайфом" понад 75 тис. грн штрафів Фото новина
12:41
/ 6
У Перечині п’яна водійка BMW X5 влетіла в блокпост, загинув прикордонник Фото новинаВідео новина
21:00
Повторне керування автомобілем без прав і "під кайфом" обійшлося ужгородцеві в ще 70 тис. грн Фото новина
19:06
В Ужгороді пасажирка "здала" патрульним таксиста "під кайфом" Фото новина
20:05
На Закарпатті судитимуть організатора та 18 членів масштабної мережі шахрайських кол-центрів Фото новинаВідео новина
18:43
/ 3
Обвинувальний акт щодо заподіяння 450 тис грн збитків директором Карпатського біосферного заповідника скерували до суду Фото новина
02:45
/ 7
У туберкульозному відділенні лікарні на Тячівщині "ухилянтам" за хабарі встановлювали фіктивну інвалідність Фото новина
23:55
На Закарпатті викрили ще 3-х проросійських інтернет-агітаторів
18:32
/ 3
У зв'язку з неявкою забудовника, суд в Тячеві переніс на день розгляд справи по ГЕС в Калинах Фото новина
05:46
/ 1
Забудовник ГЕСів в Калинах намагається "таємно" скасувати арешт в Тячівському райсуді і відновити будівництво
19:31
/ 4
Генпрокуратура розпочала розгляд звернення з вимогами зупинити екозлочин на полонині Руна
03:48
У Мукачеві затримали 21-річного торговця наркотиками, який постачав їх до різних регіонів України Фото новина
17:02
/ 2
На Тячівщині у лісництві, де за рік не видано жодного лісорубного квитка, активісти виявили масові рубки Фото новина
16:05
/ 2
У Мукачеві неповнолітнього водія "Фіата", без прав і "під кайфом", оштрафували на 20 тис. грн Фото новина
14:16
/ 6
Ужгородець, уклавши угоду з прокурором, уник покарання за секс і "шкодливе" розповсюдження порнографії з неповнолітньою
01:14
/ 5
Суд визнав бездіяльність Ужгородської окружної прокуратури та зобов'язав розпочати слідство по злочинах на полонині Руна (ДОКУМЕНТИ)
00:59
/ 3
Закарпатця, який смертельно поранив земляка на сміттєзвалищі на Прикарпатті, звільнили в залі суду
00:43
/ 3
Неподалік Ужгорода патрульні наздогнали та виписали 6 штрафів неповнолітньому "гонщикові" без посвідчення водія Фото новина
19:35
Керівнику Берегівського надлісництва повідомлено про підозру за незаконний продаж дуба як дров через підконтрольне підприємство Фото новина
» Всі новини