Ужгород демонструє рекорд за кількістю учасників народного вишивання карти України - 450 людей (ФОТО)

Акцію з народного вишивання карти України в Ужгороді вимушено скоротили до 1 дня. Але й це не стало на заваді обласному центру Закарпаття на цей час встановити абсолютний рекорд по кількості вишивальників, які взяли участь у флеш-мобі. Так, хрестики на полотні в Ужгороді лишили 450 людей, тоді як, наприклад, у сусідньому Львові акцію підтримали 276 учасників, повідомляє один з організаторів флеш-мобу Олександр Вінце.

Ужгород демонструє рекорд за кількістю учасників народного вишивання карти України - 450 людей (ФОТО)

"ГО "Зроби КРОК вперед" разом з УМГО "Єдине студентство" провели в Ужгороді всеукраїнську мега-акцію "Україна разом!". Вишивали нашу область на велетенській карті України.

Нас підтримало понад 450 людей що наразі є абсолютним рекордом в Україні! Найближчий результат до нас у львівян - це 276 людей. 

Участь в акції взяли не лише жителі Ужгорода, були також вишивальники з Луганська, Донецька, Криму, Харкова, Чернівців, Києва, Франківська. Були навіть гості з Литви, Чехії, Мексики, Турції та навіть США!", - повідомляє Олександр Вінце.

04 вересня 2014р.

Теги: карта, рекордна кількість

Коментарі

Бетяр 2014-09-04 / 19:39:10
Слава Україні!

НОВИНИ: Соціо

11:55
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим прикордонником Дмитром Цацурою
00:27
На війні з росією поліг Юрій Дерцені з Виноградова
11:07
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Робертом Папом
00:55
/ 1
Снайпер "Сєня"
14:20
/ 1
Підтверджено загибель Юрія Капка з Лютої на Ужгородщині, який понад місяць вважався зниклим безвісти
01:26
/ 1
На Донеччині поліг Федір Волос з Хуста
23:47
/ 13
Екологічні ризики нового Генплану міста Ужгорода
22:06
/ 10
Арештовані у справі Каськіва землі Боржави втретє не змогли продати – тепер на аукціоні зі зниженням ціни
21:07
/ 1
Поліція каже, що в конфлікті на Драгобраті поляків не було, хоча на відео є
19:38
/ 3
Ужгородці збирають підписи проти зведення МАФу на площі Кирила і Мефодія
18:30
/ 9
В Ужгороді на набережній Незалежності встановлять модульний туалет
16:45
/ 1
У Тур'їх Реметах на Ужгородщині попрощаються з полеглим ще в квітні 2024-го Михайлом Скубеничем
15:40
На Драгобраті п'яні поляки погрожували українцю "військкоматом"
11:06
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Андрія Матейку
20:29
/ 1
На війні з росією поліг Євген Балог з Бистриці Чинадіївської громади
11:08
З лютого вартість квитків на потяг до будапешта зросте на 17-21%
15:51
/ 13
30 бангладешців уже оформлюють візи для працевлаштування на Закарпатті
10:55
/ 2
У середу в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Максимом Євдокимовим
06:16
/ 1
Кілька вражень про цьогорічних лауреатів премії Михайла Лучкая
15:33
/ 1
У Мукачеві в середу попрощаються з полеглим Героєм Валерієм Сідором
14:27
/ 1
На війні з росією поліг Мека Яшкович з Ужгорода
14:13
Пошуки 74-річного ужгородця, що тривали з кінця грудня, завершилися констатацією непоправного
20:01
/ 5
Петиція про запровадження мораторію на будівництво вітряків на гірських територіях Карпат, попри технічні збої, достроково зібрала необхідну кількість голосів
01:29
/ 1
Надходження загального фонду місцевих бюджетів Закарпатської області за 2024 рік зменшилися відносно 2023 року на 4,1%
17:31
/ 1
На війні з росією поліг Юрій Голінка з Ужгородщини
» Всі новини