Четверо затриманих зі стріляниною під закарпатським СБУ перебувають у СІЗО

А обласна міліція не проводить належну інформаційну роботу із суспільством. Про таке, серед іншого, говорив сьогодні під час зустрічі із громадськістю прокурор Закарпатської області Олег Сидорчук.

Так, був присутній на зустрічі голова громадської ради при закарпатському УМВС Микола Желізняк, сумнозвісно відомий історією зі спробою порятунку шляхом вивезення з місця події затриманих громадськістю п’яних митників. Від особи, тісно наближеної до міліції, яка посаду голови Громадської ради при обласному УМВС отримала після історії з митниками та входить до "кишенькової" люстраційної комісії обласного міліціонера Шаранича, очікувано прозвучали питання чомусь на адресу прокуратури щодо «розслідування злочинів Правого сектору».

Конкретно Миколу Желізняка цікавив перебіг та результати розслідувань знищення Правим сектором гральних апаратів у готелі «Закарпаття»; затримання вночі зі стріляниною під обласним управлінням СБУ людей, яких в міліції тоді поспішно пов'язали із Правим сектором; затримання бійців Добровольчого українського корпусу з числа «правосекторівців» на Львівщині в часі повернення останніх із зони АТО.

За словами обласного прокурора Олега Сидорчука, усі зазначені справи наразі розслідуються, при цьому він відзначив – за отриманням інформації звернулись не за адресою, адже розслідування забезпечують правоохоронні органи. Відтак, за вичерпною інформацією потрібно звертатись саме в УМВС, щоправда, чому там самостійно не інформують громадськість по резонансним питанням – невідомо.

«Чому немає інформації? Бо, певно, правоохоронні органи не вважають за потрібне інформувати суспільство… Ми, в свою чергу, постійно реагуємо на бездіяльність органів внутрішніх справ, які з невідомих причин затягують досудові розслідування», – зауважив Олег Сидорчук. 

Разом з тим, коротко повідомив, що по всіх справах, згаданих вище, тривають розслідування. А 4-ро затриманих під обласним СБУ зі стріляниною перебувають в СІЗО.  

 
04 вересня 2014р.

Теги: затримані, стрілянина, СБУ, СІЗО

НОВИНИ: Кримінал

16:50
Патрульний на Закарпатті отримав 3 роки умовно за смертельну ДТП з підлітком Фото новина
14:49
Ужгородський наркоторгівець отримав 6 років ув’язнення Фото новина
15:56
Прикордонники викрили канал перевезення контрафактного тютюну на Закарпатті Фото новина
15:16
На Закарпатті суд виніс вирок вітчиму та матері, які систематично ґвалтували дитину
13:41
На Хустщині двоє рецидивістів побили пенсіонерку заради алкоголю Фото новина
11:49
/ 2
На Закарпатті 19-річний хлопець продавав втечу за кордон Фото новина
19:47
На Берегівщині затримали чоловіка за хибне повідомлення про вибух Фото новина
18:21
/ 3
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків через кордон зі Словаччиною Фото новина
15:50
На Хустщині нетверезий водій насмерть збив пенсіонерку Фото новина
12:17
У Мукачеві засудили чоловіка за підпал авто на замовлення Фото новина
11:08
/ 1
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення до Румунії Фото новина
10:42
Ужгородця засудили за напад і грабіж до майже 10 років ув’язнення Фото новина
09:05
/ 12
Колишній керівник ужгородської школи підозрюється у фінансових зловживаннях Фото новина
18:01
/ 1
У Тячеві водій у стані сп’яніння спричинив смертельну аварію Фото новина
16:48
/ 2
В Ужгороді затримали жінку, яка розкладала наркотики у дворі житлових будинків
12:21
На Закарпатті викрили спробу переправлення безакцизних сигарет потягом до угорщини Фото новина
16:40
Затриманому на хабарі судді з Воловця Пелиху призначили 1 млн грн застави
15:06
На Хустщині засудили чоловіка, який убив свою співмешканку Фото новина
12:01
/ 2
В Ужгороді "умовно" засудили матір, яка залишила дитину помирати після побоїв вітчима
10:02
/ 8
САП просить суд конфіскувати "необґрунтоване" майно начальника митного поста "Дякове" Вишнюка
09:41
Шахрайка з Закарпаття отримала 3 роки тюрми за видурювання грошей від імені фонду Ірини Федишин
16:13
/ 1
На Закарпатті затримали волинянина, який переправляв чоловіків до Польщі Фото новина
17:56
/ 2
На Закарпатті нетверезий водій, який перевищив швидкість й влаштував смертельну ДТП, сів на 6 років Фото новина
09:24
/ 6
Затриманого на хабарі депутата Іванину з Міжгір'я, який брав "відкати" на посаді директора лісгоспу, "покарали" 51 тис. грн штрафу
09:01
У Чехії затримали українця, якого підозрюють у вбивстві 22-річної закарпатки Фото новина
» Всі новини