На ремонти у помешканнях інвалідів та прирівняних до них в Ужгороді передбачено 187 тис грн

Фінансування зазначеної статті цього року краще, ніж минулого, втім, із зазначеної суми доведеться гасити ще торішню заборгованість у 60 тис. грн., зазначалось сьогодні під час засідання виконавчого комітету Ужгородської міської ради.

Сьогодні в ході засідання виконавчого комітету Ужгородської міської ради ухвалено рішення про проведення капітального ремонту в помешканнях інвалідів та прирівняних до них за рахунок субвенції з держбюджету.

Як ідеться в документі, на підставі звернень до управління праці та соціального захисту населення інвалідів війни та членів сімей загиблих (померлих) інвалідів війни, які потребують ремонту житла за кошти, передбачено проведення ремонтів за рахунок субвенції з Державного бюджету. Разом з тим, виконком одразу затвердив і список із детальними фінансовими розрахунками на здійснення безоплатного капітального ремонту.

У списку всього 6 осіб, які таких ремонтів потребуть, серед них - члени сімей із загиблими та інваліди. Як зазначалось під час засідання, проект рішення розроблявся на підставі заяв, які надійшли в управління соцзахисту, і після проведення відповідної експертизи. Щодо фінансової забезпеченості рішення, зауважувалось, що цьогоріч на такі заходи затверджено 187 тис. грн., з яких 60 тисяч доведеться направити на погашення минулорічної заборгованості. 105 тисяч передбачено на проведення нинішніх ремонтів, фактично залишається ще додаткових 20 тисяч.

03 вересня 2014р.

Теги: ремонти, інваліди

НОВИНИ: Соціо

11:19
На площі Народній в Ужгороді чоловік влаштував дебош Фото новина
10:26
Троє людей постраждали під час бійки в Ужгороді
18:05
Закарпатські рятувальники допомагають гасити масштабні лісові пожежі у Франції Фото новина
17:10
В Ужгороді 5 серпня перекриють частину вулиці Фединця
16:00
В Ужгороді 5 серпня попрощаються із захисником Богданом Югасом, який два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
15:30
Суд розірвав договір на будівництво автобази в Ужгороді за понад 155 млн грн Фото новина
14:23
На Рахівщині рятувальники розшукали туриста, який дві доби блукав у Карпатах Фото новина
12:15
Через спеку до +40 °C у Карпатах посилили охорону лісів Фото новина
11:09
Підтвердили загибель захисника із Нанкова на Хустщині Юліана Гербея Фото новина
17:29
/ 1
Закарпатські рятувальники врятували грибника, який заблукав у лісі Фото новина
16:23
/ 1
На Петросі турист двічі впав під час походу Фото новина
11:07
У Карпатах за день врятували п’ятьох туристів Фото новина
11:45
Через спеку до +37 °C у Карпатському регіоні посилили охорону лісів Фото новина
09:48
На війні з рф поліг військовий з Виноградова Ігнат Роздяловський Фото новина
16:41
Війна забрала життя 25-річного захисника із Горонди на Мукачівщині Мар'яна Тягура Фото новина
15:16
/ 2
На Закарпатті 82-річний чоловік впав із даху та отримав тяжкі травми
16:56
У Чинадійові на Мукачівщині попрощалися із військовим Ярославом Рущанином, якого понад два роки вважали зниклим безвісти Фото новина
16:20
Спортсмен підкорив шість найвищих вершин Карпат за один день Фото новина
14:53
/ 1
У Мукачеві патрульні затримали дебошира з кастетом і висувним ножем Фото новина
09:37
/ 1
У Солочині на Мукачівщині проведуть в останню путь захисника Володимира Уліганця, який понад два роки був зниклим безвісти Фото новина
09:04
На Хустщині під час земляних робіт чоловік знайшов артилерійський снаряд часів Другої світової війни Фото новина
13:44
У Мукачеві патрульні виявили водія у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
10:05
На Ужгородщині чоловіка оштрафують за випалювання сухої стерні біля житлових будинків Фото новина
09:20
/ 3
Ще одного водія оштрафували за забруднення території поблизу Синевиру Фото новина
21:37
/ 1
На Харківщині поліг Віктор Маріонда з Рахова Фото новина
» Всі новини